Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI


cinkers

Rekomendowane odpowiedzi

Lusterka leżą w garażu jeszcze bo oryginalnie mam nieskładane. Te są składane, grzane i fotochromatyczne ale pewnie tego ostatniego nie uda mi się podłączyć bo nie mogę znaleźć nigdzie rozpiski gdzie kable pociągnąć bo na pewno trzeba by dołożyć jakieś kabelki do fotochromu.

Poza tym w przedliftowych allroadach nie było kierunkowskazów w lusterkach, diod LED na dole czy asystentów zmiany pasa. Więc chyba to full opcja na przedlifta allroad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dalej wiecznie brudne a tymczasem kolejny mod zrealizowany:

Montaż składanych lusterek + przełącznik i rączka w drzwiach + automatyczne składanie po zamknięciu auta. Rozłożenie lusterek ustawiłem po zapłonie.

 

 

 

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa z tym zamykaniem klapy z pilota gdzie dorwac taki moduł
http://shop.bexpro.co/pl/moduly-zamykania-klapy/12-modul-zamykania-klapy-bx-ctm1-comfort-do-audi-a4-a6-a7-a8-q3-q5-q7-passat-3c-variant.html

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe mycie na majówkę chociaż i tak glinka i wosk czekają...

Cieszę się jedynie, że nie potrafię już chyba umyć inaczej auta niż na dwa wiadra + odpowiedni szampon i rękawica + osuszanie fluffy dryer'em.

 

20180501_225429.jpg

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto pokonało przez weekend 1200km spisując sie bdb.
Objechalo przy okazji kilka beemek i dostało tegie baty od RS6 C7 [emoji7]

 

20180504_201236.jpg

 

20180504_201421.jpg

 

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, k232 napisał:

Jakie baty? ?

Tęgie, tęgie panie kolego ! Odjechał jakbym zapomniał gazu wcisnąć :D Nie ma się co dziwić. Piękny potwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dało rady go dogonić ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, k232 napisał:

Nie dało rady go dogonić ? ?

Musiałbym narzeczoną i bagaże wyrzucić co by trochę balastu stracić. Może wtedy...  :eusathink:Następnym razem chyba spróbuję :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha powodzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mod:

Nowe soczewki z odbłyśnikami chinczyki HELLA EVOX-R 2.0.

W końcu - trochę zabawy było - ściąganie zderzaka, demontaż lamp, demontaż starych soczewek i montaż nowych + poradzenie sobie z mocowaniami D2S ale ostatecznie się udało. W nocy jeszcze nie testowałem, ale na ścianie garażu raczej widać różnice... :) 

Porównanie nowa (prawa) vs stara (lewa):

20180509_073921.jpg
 

I już dwie nowe:

20180509_044220.jpg
 

I dodatkowo porówanie stara vs nowa:

20180509_013340.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ja cie chyba musze do siebie zaprosic do garazu, skoro tak uwielbiasz rezac. U mnie pare rzeczy sie znajdzie do poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, roman_tyk napisał:

Marcin ja cie chyba musze do siebie zaprosic do garazu, skoro tak uwielbiasz rezac. U mnie pare rzeczy sie znajdzie do poprawki

Haha nie chce mi się już :decayed: Za stary się powoli na to robię.  Wczoraj walczyłem do nocy bo zderzak miałem ściągnięty a rano do roboty trzeba było jechać więc musiałem skończyć.

Akurat lampy mnie denerwowały bo kupiłem niedawno nowe żarniki a na oryginalnych soczewkach i tak była bardzo słaba widoczność. Dlatego też zmiana soczewek to był dla mnie must. Teraz powinno być trochę lepiej w nocy. A i tak się sfrajerzyłem bo żarniki wziąłem oryginalne Osram 4300K a mogłem spokojnie wycelować w coś bliżej 5000K dla lepszej barwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się widze w temacie, gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2018 o 11:04, cinkers napisał:

Haha nie chce mi się już :decayed: Za stary się powoli na to robię.  Wczoraj walczyłem do nocy bo zderzak miałem ściągnięty a rano do roboty trzeba było jechać więc musiałem skończyć.

Akurat lampy mnie denerwowały bo kupiłem niedawno nowe żarniki a na oryginalnych soczewkach i tak była bardzo słaba widoczność. Dlatego też zmiana soczewek to był dla mnie must. Teraz powinno być trochę lepiej w nocy. A i tak się sfrajerzyłem bo żarniki wziąłem oryginalne Osram 4300K a mogłem spokojnie wycelować w coś bliżej 5000K dla lepszej barwy.

I jak wrażenia po wymianie soczewek, odbłyśników i nowych żarówek w nocy? Ja jadąc w nocy powyżej 100 km/h czuje dyskomfort i zastanawiam się nad regeneracja odbłyśników i nowe żarówki Philips XTreme Vision Gen2 D3S o barwie światła ok 5000 K. Auto Audi A4 b8 2011 r. Powodzenia w modzeniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2018 o 15:30, majbach7 napisał:

I jak wrażenia po wymianie soczewek, odbłyśników i nowych żarówek w nocy? Ja jadąc w nocy powyżej 100 km/h czuje dyskomfort i zastanawiam się nad regeneracja odbłyśników i nowe żarówki Philips XTreme Vision Gen2 D3S o barwie światła ok 5000 K. Auto Audi A4 b8 2011 r. Powodzenia w modzeniu!

Jest dobrze. Podjechałem na SKP żeby ustawić lampy po ponownym montażu i diagnosta stwierdził, że tak mocnych świateł dawno nie widział. Wartości na maszynie pomiarowej były powalające. Aż nie wiem czy nie za dużo. Ustawiliśmy z diagnostą minimalnie niżej niż powinno być, żeby na pewno nikogo nie razić. W nocy jeszcze dłuższej trasy nie robiłem ale zakładam, że w końcu będę coś widział.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry mod.

Ja mam wrażenie, ze w b7 na soczewce z b8 lift mega mocno światła dają. Ostatni zawsze ktoś się znalazł i mi mrugal. Ustawione jak trzeba. Ostatnio jeszcze obniżyłem.  Fakt w nocy lata się pięknie bo światło wszedzie dochodzi... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...