Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd czujnika g28


heseam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem, pewnego dnia jadąc autem zaczeło szarpać i zgasł, i od tego czasu nie moge sobie poradzic z prawidlowa praca silnika, na zimnym silniku jest wszystko ok, po zagrzaniu sie dlawi przerywa, strzela z wydechu , w koncu wypada caly czas zapłon i gasnie,  jak sie odczeka jakis czas to mozna znowu odpalic i przejechac z 2km i znowu to samo. na Vag tylko błąd czujnika g28 i byłem pewny ze tu lezy problem, to kupilem oryginalny uzywany, po wymianie wszystko ok pojezdzilem troche i to samo. i bład dalej pokazało, ok myśle sobie ze uzywka to mogla byc padnieta, to podjechał kolega i przełozylismy jego czujnik, pojedzilem tak ok 40min myslalem ze juz zglowy ale znowu to samo :/ juz nwm co mam robic. sonde podmieniałem, modul zaplonowy tez, czujnik g28 tez ale blad dalaj sie pojawia,  za każda sugestie dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać 1.8T AEB 240KM . udało mi sie zrobic logi zanim zwariował 

http://vaglog.com/log-002_007_kct3ia.html

http://vaglog.com/log-002_025_uJyw3dC.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś coś?? czujnik wymieniony, wczoraj przejechalem z 70km i juz myslalem ze juz wszystko ok a to po godzinie wsiadam do auta przejechałem z 10km i znowu to samo, ztym ze zgasl i niechcial odpalic, po ok 20min postoju odpalil i dojechalem do domu ok 50km ztym ze poprostu co pare km wypadał zapłon czym dluzej jechalem tym intensywniej. robiłem przerwy i udało sie dojechać;/ na VAGU błedów zero. zadzwoniłem dzis do elektromechanika (podobno najlepszy w okolicy) i twierdzi ze raczej to nie problem elektroniczny a mechaniczny i zebym rozrzad sprawdził bo mógł przeskoczyć o ząbek. wdłg mnie to głupoty gada i nie trzyma sie to kupy bo co to ma wspólnego jak auto działa a po jakims czasie cuda. no ale kto wie? mechanikiem nie jestem. Pomocy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...