Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Różnica temperatury na wyjściu z kratek nawiewu (lewa i prawa) - Rozwiązany !


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dzisiaj chwile i sprawdziłem klapy- 3 od pasażera (nie licząc tych od obiegów) działają poprawnie, przy kierowcy znalazłem jedną też sprawną (legendy mówią, że jest jeszcze jedna, ale dzie?;/). Jedyne co odkryłem to, że gdy włączę "szybę" daje naprawdę zimnym pow., np. 1C (mierzone termometrem w kracie). W nagrzewnicy od pasażera jest korek, wyjąłem, sprawdzałem klapę ręcznie i nic....

Sprawdzałem sterownik (partyzantka), jako że nie ma błędów, odpinałem silniki czy to zauważy- błędy się pojawiły, skasowałem, niby ok, a jednak nie...dmucha jak chce, czym chce.

Ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem uzupełnić czynnik w układzie. Brakowało prawie 250g czynnika.

Odczyty bloków VCDS przed nabiciem

cpZ5cUT.jpg

Odczyty bloków pod nabiciu czynnika 505g (ref)

p9WBSWW.jpg

Jak widać na powyższym różnica temperatur na wylotach kratek została zniwelowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mam to samo, prawa strona dłużej się "rozkręca" do zadanej temperatury, z lewą stroną OK. Trzeba będzie jechać na mały serwis klimy. Dzieki za wskazówki. Zrobię screeny przed i po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, aiwer napisał:

Kurcze, mam to samo, prawa strona dłużej się "rozkręca" do zadanej temperatury, z lewą stroną OK. Trzeba będzie jechać na mały serwis klimy. Dzieki za wskazówki. Zrobię screeny przed i po.

nabij klime kolego. miałem dokładnie to samo. brakowało 260 gram czynnika z 500 g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po serwisie klimy, z katalogowych 520g miałem 180g :facepalm: Teraz klima śmiga aż miło.
Co ciekawe, przed napełnieniem, praktycznie nigdy nie miałem plamy pod samochodem podczas uzywania klimy, teraz leje sie jak przez sito :)

Edytowane przez aiwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...