Skocz do zawartości
IGNOROWANY

POMOCY!!!!


Elo :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam poważny problem i nikt w sklepach z częściami nie może mi pomóc :-/ Opiszę więc sprawę. Kupiłem swoje auto z Niemiec na zawieszeniu gwintowanym i chcę je wymienić na oryginalne SPORTOWE zawieszenie 1be. Amortyzatory znaleźliśmy jednak problem tkwi w sprężynach. Nie chcę mieć zbyt wysoko swojego samochodu ponieważ jest na 18'' felgach z oponami 225/40 R18 i potrzebuję sprężyn dedykowanych do tego samochodu. Z salonu Krotoski Cichy w Częstochowie udało mi się wyrwać siłą nr części. Tak więc nr:

8D0 411 105 FF - sprężyna przód

8D0 511 115 AC - sprężyna tył. 

Nie ma takich części w sklepach jest tylko opcja żeby ściągnąć to z Niemiec za pomocą salonu Audi. Tylko problem w tym że są to zbyt wysokie koszta jak dla mnie. Być może ktoś z Was miał podobny problem lub orientuję się czy być może inna sprężyna będzie pasować do mojego samochodu i nie zrobi z niego stojącej kozy? :/ 

Proszę pomóżcie mi. Dzięki z góry :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kategorie wagowe i kup używki wg. tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bruuuum napisał:

Sprawdź kategorie wagowe i kup używki wg. tego.

Chciałbym nowe jakieś zamienniki tylko że po nr nikt nic nie może dobrać :/ Jak mogę sprawdzić kategorię wagową? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz b5 to pod maską masz tabliczkę znamionowa i tam są podane kategorie wagowe.Może w pozostałych modelach jest tak samo.Jak to ustalisz to odezwij się do kolegi Trewor,działa w tym temacie,może Ci dobierze coś z Eibacha.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, bialy986 napisał:

Jeśli masz b5 to pod maską masz tabliczkę znamionowa i tam są podane kategorie wagowe.Może w pozostałych modelach jest tak samo.Jak to ustalisz to odezwij się do kolegi Trewor,działa w tym temacie,może Ci dobierze coś z Eibacha.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Można zamknąć temat. Właśnie w Eibach.pl znalazłem pomoc. Świetna obsługa i szybciutko dobrali amorki + sprężyny! Polecam Eibach.pl lub Mts-technik.pl ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...