Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 b5] kodowanie licznika


Ponury

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zakupiłem ostatnio licznik z pełnym fisem do mojego lifta, gdzie wcześniej był półfis, gdy podłączyłem nowy zegar, wszystko śmigało, tz, pokazywał tem, palił się fis, oprócz tego, że nie chciał odpalić, no ale nie miałem zakodowanego immo, postanowiłem, że oddam go elektryka, żeby przepiął mi immo, no ale nagle się okazało się, że gdy go przepinał uwaliła się płytka jakaś, no i po dłuższej dyskusji zamontował jakąś płytkę, ale niestety okazało się, że rozkodował się i pokazują się tylko kontroli od świec abs, itp. Czy ktoś mógłby mi pomóc go zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale "elektryk" spalił Ci licznik

Można jakoś to sprawdzić abym bezpodstawnie nie robił awantury ? Z licznikiem niby komputer się łączy.


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zapalają się tylko kontrolki, a fis nie to coś się tam zjarało. Spróbuj sam się połączyć z licznikiem. Co on w ogóle miał za płytkę przełożyć skoro immo hoduje się komputerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zapalają się tylko kontrolki, a fis nie to coś się tam zjarało. Spróbuj sam się połączyć z licznikiem. Co on w ogóle miał za płytkę przełożyć skoro immo hoduje się komputerem?

Wypial płytkę jakąś z licznika i podpial ja do komputera stacjonarnego następnie uwalila się płytka i kupił jakąś nową i nie mógł przepisać immo to podłączył się bezpośrednio do komputera w samochodzie i fis już nie działa.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś ewidentnie uszkodził w liczniku raczej nieodwracalnie. I pewnie kręci, bo spalił licznik, a do auta podpiął pewnie emulator immo aby dało się odpalić auto. A wskazówki chodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś ewidentnie uszkodził w liczniku raczej nieodwracalnie. I pewnie kręci, bo spalił licznik, a do auta podpiął pewnie emulator immo aby dało się odpalić auto. A wskazówki chodzą?

Wskazówki nie pamięta czy chodzą, temu elektrykowi nie udało się w ogóle zdjąć imma,

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...