Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja obniżanie


Kwiatkosiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pewnie gdzieś już istnieje taki lub podobny temat, ale ciężko przeryć całe forum. Do sedna: chciałbym obniżyć swoje autko. W tym momencie ma ono około 7 cm prześwitu nad kołem z tyłu i z 8 cm prześwitu z przodu. Nie chce szurać podwoziem o beton, ma to wyglądać ładnie (myślę, że z 30mm musi w dół pójść).  Nie znam się na takich rzeczach i nie do końca wiem jak się za to zabrać. Info o autku: brak S-line, koła 235/45/17" et 50 na dystansach bodajże 17 mm, zawieszenie z tego co wiem to 1BA.  Jeśli potrzebne inne info to pisać. 18762640_1315452085191091_718906455_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki budżet? Albo gwint ~2.5kpln i ustawisz jak chcesz i przede wszystkim równo albo jakiś kit obniżający za parę stówek gdzie nie wiadomo ile tak naprawdę siądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kwiatkosiu napisał:

Wolałbym jakimś kitem ;)

Argument?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumentem jest nie aż tak duży budżet. Powiedzmy , że chciałbym się zamknąć w tysiaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ProKit na amory 1BA jeśli są w bdobrym stanie. Jeśli nie to jeszcze czeka Cię wymiana amortyzatorów i zbiera się kwota jak za gwint. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcie wlepki.

Ile masz od Ziemi do błotnika,tył/przód:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kwiatkosiu napisał:

Argumentem jest nie aż tak duży budżet. Powiedzmy , że chciałbym się zamknąć w tysiaku.

U mnie cały kit obniżający kosztował 1640 zł a wymieniłem springi na ProKit, amorki sachsa i nowe odboje z osłonami. Jeśli chcesz wydać max tysiaka to zostaje Ci ProKit i seryjne amorki. Na krótki czas może być ale zacznij poźniej zbierać na sportowe amorki.

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, spraniec napisał:

Daj zdjęcie wlepki.

Ile masz od Ziemi do błotnika,tył/przód:naughty:

Kojarzysz może gdzie ona jest w sedanie B7? Myślałem, że będzie na drzwiach, ale nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...