Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrzad


Dawidepd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może trochę głupie pytanie. Ale czy jak bym zrobił parę fotek to czy jest możliwość żeby ktoś ocenił mi mniej więcej w jakim stanie mam rozrzad? ? Dodam że nic się nie dzieje ale chciałbym się upewnić. Podobno był wymieniamy. Pacjent a4 b5 99 rok 1.9 DI 75 km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego...nowy rozrząd to koszt około 350-400 zł z pompą Można taniej dostać ale to już zależy co i gdzie kupujesz... .Jeśli nie jesteś pewien ile masz na rozrządzie to wymieniaj na nowy bo nikt Ci nie powie na podstawie foto w jakim jest stanie ...A będziesz spał spokojnie przez nastepne pare lat ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, OLIVER napisał:

Kolego...nowy rozrząd to koszt około 350-400 zł z pompą Można taniej dostać ale to już zależy co i gdzie kupujesz... .Jeśli nie jesteś pewien ile masz na rozrządzie to wymieniaj na nowy bo nikt Ci nie powie na podstawie foto w jakim jest stanie ...A będziesz spał spokojnie przez nastepne pare lat ....

Samemu to pewnie cieżka sprawa by go wymienic jak za duzo sie znajomośći nie ma i kanału co ?? Ile tak u mechanika krzycza z robotą ?? Patrzac na paski moim okiem obym sie nie mylił to sa w dobrym stanie. Mniej wiecej ludzi znałemi powiedzieli żę rozrząd był robiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd jaki i olej wymienić należy po zakupie auta używanego. Nie mówiąc już o naszych B5 z >99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Dawidepd napisał:

Samemu to pewnie cieżka sprawa by go wymienic jak za duzo sie znajomośći nie ma i kanału co ?? Ile tak u mechanika krzycza z robotą ?? Patrzac na paski moim okiem obym sie nie mylił to sa w dobrym stanie. Mniej wiecej ludzi znałemi powiedzieli żę rozrząd był robiony

Myślę ze za 300 zł  za robotę to wymienisz ..to że paski są ok wizualnie to nie szkodzi rozrząd powinno się wymienić cp 5-6 lat lub 60 000 tyś km. można trochę te dane przedłużyć ale rozsądnie ...Takie jest moje zdanie..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki Pany  , zadzwonię sobie w poniedziałek i dogadamy co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...