Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przewody tylnych głośników - którędy są poprowadzone?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z Was mógłby mi przedstawić którędy dokładnie biegną przewody od tylnych głośników do kostki?? Są to seryjne głośniki Nokii. Poprzedni właściciel auta narobił trochę bałaganu, wymontował seryjne radio wstawił jakiegoś Panasonica i do tego powycinał pare kabli przy kostkach :twisted: . W efekcie udało mu sie to jakoś podłączyć ale gra tylko przód a tył milczy. Próbowałem podłączyc tył, ale bez sktku- w głośnikach cisza. :confused: Chciałbym sie dostać do tych przewodów, aby podłączyć je bezpośrednio do radia i sprawdzić czy te głośniki w ogóle działaja.

Z góry dzieki za rady...

Pozdr

Artur :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewym progiem. Zajrzyj pod tylną kanapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce robić nowego tematu, kupiłem głośniki do tyłu lecz nie ma gdzie ich podliczyć kable idą z tyłu po progach (prawy lewy) do drzwi przednich i na progu początku jest masa kostek czy któryś z nich odpowiada za właśnie tylne głośniki. Proszę o pomoc. Szukałem rozpiski tamtych kostek bo jest ich z 10 i niestety nie znalazłem a na pałę nie chce podłączać..[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 15:49_________________________________________________czy nikt by nie mógł rozkręcić 2 śrubek i powiedzieć pod która kostkę ma podłączone tyknie głośniki przecież każdemu idą kable tak samo.. po progach (lewy prawy) i gdzie do jakiego koloru kostki na bank musi być kostka na początku progu zaraz pod "wajchą otwierania przedniej pokrywy silnika" po tym plastikiem. Pomoże ktoś?[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 14:40_________________________________________________oraz pytanie czy jak podłączę miernik do plusa i minusa wyjścia z głośników i przy pogłaśnianiu radia oraz ściszania ta zarówka na mierniku będzie mocniej się paliła albo słabiej przy regulacji na radiu ? ?? czy to dobry sposób na sprawdzenie wyjścia z radia tak bym doszedł tylko czy nie spale radia??[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 16:45_________________________________________________ok, problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...