Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znachor tel BlackBerry


Rekomendowane odpowiedzi

Bry :) Mamy na forum jakiegoś znachora od telefonów BB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakich czarów oczekujesz od tego znachora [emoji6] W czym masz problem?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle problem, tylko kilka pytań. Nie używałem chyba nigdy BB. Chodzi o to, że kupiłem sobie BB Q10 jako zastępczy telefon, ktoś nie wylogował się ze swojego konta i nie moge teraz nic zrobić bez hasła do tego konta. Druga sprawa to aplikacje. Da sie jakoś wrzucic apki takie jak na Andku? Np Google Maps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje wrzucasz na kartę i instalujesz. Najlepiej pobierać z apk mirror, bądz podobnych gdzie są one sprawdzane.

Co do hasła- lepiej by było zrobić mu hard reset i będziesz miał wszystko od nowa. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ciężko jest też z aplikacjami na ten system. Możesz spróbować za pomocą aplikacji SNAP (poradniki znajdziesz w Google) - jakoś to działa, ale szału nie ma. Poza tym od ponad roku nie korzystam z BB, więc nie wiem czy nadal jest to supportowane. Ewentualnie możesz spróbować według tego toutoriala http://www.bbnews.pl/2015/02/jak-zainstalowac-uslugi-google-na-urzadzeniach-z-blackberry-os10/

Co do hasła, to przed restartem urządzenia trzeba w ustawieniach wyłączyć (o ile jest aktywne) BB Protect, bo w innym przypadku telefon po restarcie będzie chciał, żebyś zalogował się ponownie na to samo konto. Jeżeli nie znasz tych danych, to telefon będzie przyciskiem do papieru po tej operacji. 

Edytowane przez M@rcus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...