Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakup A4B6 3.0V6 Avant


demoon222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się do zakupu tego autka. Generalnie sporo informacji mi niezbędnych(głównie na co zwracać uwagę przy kupnie) już znalazłem na forum za co dziękuję. 

Pozostaje tylko pytanie - w jakiej cenie można szukać tego auta w przyzwoitym stanie mechanicznym(stan wizualny to dla mnie sprawa mniejszej wagi-jakieś otarcia czy nawet małe ogniska korozji to dla mnie nie problem)? Po wstępnych i pobieżnych szukaniach wypatrzyłem coś takiego: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0b-dudki-11-klimatr-elektr-radio-hak-alu-oplacony-gwarancja-ID6yUZwT.html Kojarzy ktoś ten konkretny egzemplarz? Jak sądzicie czy jest sens w takich pieniądzach ogólnie szukać tego auta czy raczej trzeba trochę dołożyć? I jeszcze małe pytanko nie związane bezpośrednio z tematem-czy w/w aukcji opisana gwarancja to na prawdę taka fajna sprawa jak piszą?

 

Pozdrawiam miłośników czterech pierścieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancje sobie odpuść.

Co do samochodu, wersji z 3.0 benzyną nie szuka się po zdjęciach, tylko po tym, w jakim stanie jest silnik. Reszta to "pierdoły"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza rzecz to się nie napalac :-) ale oglądnąć możesz. Z wyglądu ładna,ale ważniejsze co w środku. Podjechać do warsztatu, sprawdzić rozrząd w gr 93 itp czytałeś to wiesz o co chodzi i jak to się ma a potem salon i sprawdzisz historie pojazdu nawet jak miała żarówkę wymieniana to jest wpisane koszt 100 zł przynajmniej ja tyle płaciłem i wiesz co było robione. A co do ceny brak bixenonow, radio zwykle, rnse były od 2004, w sumie cena dobra jak dla mnie. Ja za swoją z 2004 chciałbym około 25tys, ale gaz kosztowal ponad 4 tyś, alumy 3, bixy oryginalnie, solar, kiera od a8, radio to koszt około 2 tyś, no i rocznik, wiec ta gdyby miała silniczek cacy to bym targowal ostro.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dnia 27.05.2017 o 12:29, JawoR36 napisał:

Gwarancje sobie odpuść.

Co do samochodu, wersji z 3.0 benzyną nie szuka się po zdjęciach, tylko po tym, w jakim stanie jest silnik. Reszta to "pierdoły"

Nie no wiadomo że po samym ogłoszeniu to nic nie widać poza kolorem ;) Bardziej chodziło o to czy ktoś z Was widział osobiście to auto.

A co do gwarancji to ani myślałem wykupywać ją. Chodziło o tą w cenie auta - czyli 3 miesiące. Ciekawi mnie czy gdyby w tym okresie faktycznie coś poważnego np. z silnikiem się stało to czy zrobią to za free od ręki czy trzeba będzie się sądzić..

Dnia 27.05.2017 o 12:51, darox5 napisał:

Najważniejsza rzecz to się nie napalac :-) ale oglądnąć możesz. Z wyglądu ładna,ale ważniejsze co w środku. Podjechać do warsztatu, sprawdzić rozrząd w gr 93 itp czytałeś to wiesz o co chodzi i jak to się ma a potem salon i sprawdzisz historie pojazdu nawet jak miała żarówkę wymieniana to jest wpisane koszt 100 zł przynajmniej ja tyle płaciłem i wiesz co było robione. A co do ceny brak bixenonow, radio zwykle, rnse były od 2004, w sumie cena dobra jak dla mnie. Ja za swoją z 2004 chciałbym około 25tys, ale gaz kosztowal ponad 4 tyś, alumy 3, bixy oryginalnie, solar, kiera od a8, radio to koszt około 2 tyś, no i rocznik, wiec ta gdyby miała silniczek cacy to bym targowal ostro.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
 

Bardzo dobra rada, ale wiem że nie wolno się napalać(chociaż w przypadku pierwszej V-ki w życiu będzie z tym ciężkawo :) ).

Z tym sprawdzaniem to się jeszcze zastanawiam czy dowolna stacja kontroli pojazdów mi to sprawdzi? Generalnie wiem mniej więcej o co biega, ale nie jestem specjalistą/mechanikiem czy coś więc osobiście wiele nie zdziałam i musiał bym się zdać na jakiegoś fachurę w takim serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem już przejścia z tą gwarancją.

Wiesz jak ona działa? Ja jak kupiłem auto , wyszły wady ukryte u sprzedającego i wtedy zaproponował mi VipGwarant, zadzwoniłem na tą gwaranację a goście mi powiedzieli, że jeżeli ta firma wykryje, że wady były przed zakupem to gwarancja nie obejmuje tego. Dopiero jak sobie sam kupisz i wady wyjdą w czasie Twojego użytkowania to wtedy coś Ci tam naprawią.

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, to nieźle. Czyli gwarancja bez sensu ogólnie.

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, demoon222 napisał:

Haha, to nieźle. Czyli gwarancja bez sensu ogólnie.

Dzięki za info.

Dokładnie tak, ani się w to nie pchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja to lipa, ale masz rękojmię dwa lata i to Ci daje ochronę jakby wyszło coś ukrytego. Niemniej za tę cenę wydaje się zbyt przesadnie wypucowane, a przebieg nierealny :) Jedź , obejrzyj, przejedź​ się i najlepiej podepnij pod vaga i zobacz co wyskoczy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-quattro-3-0-6v-benzyna-220-km-kombi-sprowadzony-w-2011r-ID6yFQPR.html

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-qatro-3-0-220-km-s-line-navi-skora-full-opcja-ID6yVULr.html

Ktoś może oglądał? Chyba wisi już trochę(ten pierwszy po fotkach widać).

I

 

Edytowane przez demoon222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten drugi nawet i fajny ale to chyba nie s-line bo nie ma elektrycznych siedzeń (jeśli się myle niech ktoś poprawi) mam takę samo wyposażenie prócz :quattro: ale za to wielofunkcyjna kiera i nie mam ori s-line 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...