Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Autoalarm z allegro Elita Pro


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat z wyborem autoalarmu

W gre wchodzą takie:

1. Anakonda

2. Proxima

3. Legend... cos tam..

no i Elita Pro.

Ktory z ww. jest najlepszy do audi a4 95 r. ?

Trzy pierwsze proponują mi fachowcy, ktorzy na codzien sie tym zajmują.

Koszt instalacji wraz z alarmem okolo 450 zł

O elicie pro nigdy nie słyszeli

Czy zwykly laik bedzie potrafil zainstalowac elitę? Czy do alarmu sa dostarczone obszerne instakcje montazu ?

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam legend cos tam , w akzdym badz razie tani jest i lepszy od dziwnych Silikon itp. :-) bardzo daleki zasieg ma pilot, bardzo cicha syrena dodawana stadardowo15W! zamontowałem prawie cały 2 dni roboty (znajomość zagadniej z elektryk. mała, ale koledzy z forum pomogli) , teraz tylko walcze z centralnym zamkiem i odłaczeniem zapłonu (z tym juz gorzej na dostarczonym schemacie. Ale taki alarm moim zdaniem pełni raczej role przeciw gówniarzom i amatorom a przedewszystkim odstrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj kogoś kto montuje seo 300-350zł z montażem lub silicona 400-450zł z montażem oba alarmy 100% bezawaryjne

jeżeli elmo twierdzi że legendford jest lepszy od silikona to ha.ha.ha. :lol::lol:

seo będzie odrazu domykał szyby i ma zarypisty plus wszystkie przewody koloru czarnego

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ok bo myślałem że chodzi ci o prawdziwego silicona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki zestaw powinien kosztować 215 zł a montaż 150

u mnie za seo z montażem kasujemy 350 syrene z własnym zasilaniem odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zamontowali to będziesz bardzo zadowolony

a podłączyli ci domykanie szyb (jeżeli oczywiście masz elektryczne) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja zaplacilem za to co napisalem 290 zł. (3 czujniki).

Dzisiaj otrzymalem paczkę z alarmem, ale wszystkie serwisy w moim miescie maja na tydzien roboty. Czy zwykly laik w tych sprawach bedzie potrafil zalozyc taki alarm?

A moze ktos ma łopatologiczny opis montazu seo do A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos ma łopatologiczny opis montazu seo do A4?

Ja też bym prosił najlepiej o fotostory (kolega Kapsel siedzi w temacie, więc może by pomógł :biggrin: ). Najlepiej na PM'a, żeby cały świat nie wiedział jak się SEO wpina ( i wypina :rotfl: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam audi a4 b5 z 1997 roku - chciałem założyc alarm i pojechałem do fachowca i zaproponował mi forteca z montażem za 350 zł -

co sądzicie o tym alarmie??ja sie na tym nie znam kompletnie:/- dlatego prosze o opinie- powiedzial ze sam alarm z 200 zł kosztuje z montaż 150-

pytalem o domykanie szyb bo z przodu mam elektryczne to powiedział ze sie nie da bo jakis modul tza budowac....niewiem o co mu chodzilo-moze rozjaśnice mi;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby szyba zaczęła się sama domykać, trzaba podać sygnał masy powyżej 3 sekund na kabel idący do centralnego zamka. Prawdopodobnie ta centralka nie podaje tak długiego sygnału, ale sprawdź w instrukcji, może da się ją odpowiednio zaprogramować i nic więcej nie będzie trzeba kombinować.

Z tego co wygooglałem ten alarm ma funkcię komfortu, więc powinien domykać ci szybki. Poparz na instrukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...