Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nowy warsztat Janusza i Wojtka


marek27

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

piszecie ze niedrogo. A czy ktos z Szanownych forumowiczow moglby podac cene wymiany turbiny (wraz z turbina oczywiscie) - full serwis w tym temacie.

Z gory dzieki za infomracje.

markas83

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś napisze jak ten warsztat się nazywa ? ma jakąś nazwę stronę internetową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki w krk ale na ulicy opolskiej

Zbieżność nazw - to nie to. Na opolskiej jest Andrzej i Mariusz. Droooogo ;-)

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

Witam Koledzy,

czy znacie adres mailowy do tego warsztatu? Czy można się tak z nimi skontaktować?

Serdecznie pozdrawiam

Przy takim natężeniu pracy z odbieraniem maili może być problem. Szczerze to lepiej zadzwoń - jak mają i odbierają pocztę to Ci podadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat na Mokrej 2a otwierają teraz nie o 9.00 a o 8.00. Byłem i mogę polecic. Pan Janusz szybciutko zmienił wahacz, mimo natłoku pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, minął rok od ostatniego posta. Czy Panowie na Mokrej 2a wciąż mają tam warsztat? :)

Wczoraj miałem przykry incydent na zakopiance (wpadłem w poślizg, auta nie rozbiłem, choć mało brakło..) i mam wrażenie, że coś się stało albo ze skrzynią albo ze sprzęgłem..

Potrzebuje dobrej diagnozy i rozwiązania problemu..

--update:

Dzwoniłem dziś rano, umówiłem się na wizytę na po południu.

Warsztat jest czynny od 9 do 17 i jak twierdzi Pan Janusz - pracuje na pełnych obrotach :-)

Edytowane przez xelu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę potwierdzić pozytywnych opinii o Panu Januszu.

Faktycznie terminy dwutygodniowe, ale tego się spodziewałem, więc no problem.

Na pierwszy ogień poszło zawieszenie z przodu. Komplet wahaczy kupił Pan Janusz (według jego zapewnień Delphi - nie mam powodu żeby nie wierzyć), amortyzatory kupiłem sam od dzika. Pan Janusz sugerował żeby robić całe zawieszenie, bo bez sensu za jakiś czas znowu wszystko rozbierać + może być problem z ustawieniem w przypadku "sztukowania". Zawieszenie zostało wymienione. Umówiliśmy się na fakturę. Następnego dnia pojawiły się stuki z przodu. Po dwóch dniach odstawiłem auto do Pana Janusza. Nie wymienił poduszek amortyzatorów. Sugerowałem wymianę poduszki z lewej strony i tak też zrobił (tak a propos nie rozbierania wszystkiego jeszcze raz i kompleksowej diagnozy). Zostałem oczywiście skasowany dwa razy. Jakiś czas później Pan Janusz zmieniał w moim aucie amortyzatory z tyłu i silniczek wycieraczki tylnej szyby; tutaj OK, poza faktem, że w bagażniku znalazłem jakiś profil, który nie wiem do czego służy. Jest nowy więc nie wiem czy stary nadawał się jeszcze do użycia, czy to część z innego samochodu. Takiej informacji także zabrakło, ale przecież każdy jest mechanikiem i wie takie rzeczy, więc dwa słowa wyjaśnienia to za dużo.

W międzyczasie musiałem wiele razy prosić Pana Janusza (osobiście, telefonicznie, mailowo) o faktury zarówno z pierwszej jak i drugiej naprawy, tak jak się umawialiśmy. W końcu zostały wystawione, z datą miesiąc później, choć prosiłem o wystawienie z datą wykonania usługi.

Zawieszenie zaczęło się tłuc z przodu, z prawej strony... Pan Janusz niestety przestał oddzwaniać, co zawsze robił. Nie odpowiedział też na smsa z prośbą o wskazanie terminu na diagnozę. Kolejny mechanik wymienił poduszkę amortyzatora i łącznik stabilizatora z prawej strony...

Pan Janusz pracuje sam, co niewątpliwie jest atutem, bo wiesz że Twoje auto naprawia ktoś doświadczony. Mam jednak nieodparte wrażenie że bierze za dużo zleceń, czego ofiarą jest niestety jakość wykonywanych prac. Fajnie jest wziąć kasę za dużą naprawę, gorzej z jej serwisem i poprawkami. Jestem rozczarowany, nie tego oczekiwałem od "Profesora VAG".

Edytowane przez jimmi_86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem u Janusza. Z zewnątrz warsztat faktycznie nie zachęca, ale Janusz wydawał się rzeczowym człowiekiem. Poprzedni mechanik mnie spławił sugerując, że wymyślam, on od razu wyczuł drgania, jakby zapłon wypadał. Napiszę co i jak po wizycie :)

Edytowane przez bjks88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat na Mokrej 2a dalej funkcjonuje - od 8 lat serwisuję tam A4 B6 1.9 tdia od ponad roku dodatkowo A6 3.0Tdi - ja akurat korzystam z usług Wojtka i poza długim terminem oczekiwania na wizytę nie mam żadnych zastrzeżeń - napewno jest to jeden z najbardziej fachowych warsztatów VAG w Krakowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o nich?? zakładali mi wyłącznik poduszki pasażera.

VW & Audi Group Serwis Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem u nich olej w TIPTRONICU i zapłaciłem 3200 (oryginalny olej). Bardzo kontaktowy właściciel, z tego co wiem to pracował kiedyś u Bełtowskiego, teraz sam ma warsztat. Raczej pozytywnie ich odebrałem i faktycznie widać, że stoją u nich ciągle bryki z górnej półki i w necie mają same bardzo dobre opinie - teraz zamierzam u nich robić rozrząd i jestem po wstępnej rozmowie i powiedziano mi również 3200 za wszystko na oryginalnych częściach wraz z jakimś magnesem czy coś takiego :) nie pamiętam... 

Edytowane przez olivierofm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...