Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nowy warsztat Janusza i Wojtka


marek27

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie właśnie wróciłem z przeglądu u Janusza w jego nowym warsztacie, który otworzył razem z Wojtkiem, obydwoje do niedawna pracowali u Kaczmarczyka. Pełen serwis jak zwykle na wysokim poziomie!!!

Naprawdę polecam!!!! :good:

Ul. Mokra 2a

telefon do Janusza 501 424 686

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam Janusza :notworthy: odwiedzilem go w czerwcu jak startowali z nowym warsztatem robota pierwsza klasa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po zakupie A4 byłem u Wojtka prywatnie i jestem bardzo zadowolony, zrobił mi rozrząd i jeszcze wykrył kilka uchybień pod maską i je usunął. Później miałem podczas jazdy małe problemy i od razu po opisie tel. co się dzieje, od razu wiedział co jest grane i kilka wskazówek i jest miodzio !!!

Polecam Wojtka, Obym nie musiał korzystać ale jak coś to od razu do niego jadę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Janusz z ul. Mokrej zrobił nam niemałego "psikusa"

:sick3::shocked::confused4:

Robiliśmy u niego w A6 Klocki/tarcze hamulcowe z przodu, oraz klocki hamulcowe z tyłu (mówił, że tarcze jeszcze pożyją)

No więc wszystko ładnie pięknie. Zapłaciliśmy 750zł.

Nastała sobota pakujemy się na wesele, i lecimy w 3 samochody, prędkość przelotowa okolice 150/160

Czerwone światło........ i siostra co za A6 jechała na Cb: "Tata zjeżdżaj bo ... się koło pali u ciebie......" :wallbash: :wallbash: :wallbash: To myk szybko w droge poprzeczną (dobrze, że byliśmy pierwsi na światłach)

Całe szczęście, że koło się nie zapaliło (prawe koło z tyłu) a gaśnica już była przygotowana.

No więc co? Dzwonimy do Pana Janusza i mówimy co się stało. Że koło by się nam o mało co nie zapaliło...... On na to "Nie prawdopodobne"....... Więc odkręcamy koło. A tutaj - .............. nigdy w życiu bym się nie spodziewał tego co zobaczyłem.............- zacisk nie został przykręcony do koła(czy do tego całego jarzma czy jak to zwał), trzymało się na paru gwintach, rękoma można było odkręcić. No więc znów telefon. I mówimy o co chodzi, po kilku "nie możliwe" bardzo przepraszał.

Nie chcemy myśleć coby się stało jakby zacisk się całkowicie odkręcił ;( :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj niestety zamkniety ale na przyszlosc dla zainteresowanych:

Wojtek: 504005569

Jacek: 509107359

ul. mokra 2a

pon-piatek

godziny otwarcia

8-18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam się do pozytywnej opinii o omawianym serwisie. Oddałem tam moją na ogólną kontrolę oraz kilka rzeczy do zrobienia. Co prawda z początku miałem obawy, bo z zewnątrz zakład na Mokrej nie budzi wielkiego zaufania, ale park samochodów wokoło świadczy o dużym zainteresowaniu. Miałem do czynienia z Januszem, więc o Wojtku się nie wypowiem, ale Janusz to gość który wie co robi i co najważniejsze jak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie te kaczmarczyk sie miesci w krakowie warto tam jechac :gwizdanie:ewentualnie ten warsztat co polecacie podalibyscie namiary dzieki[br]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj niestety zamkniety ale na przyszlosc dla zainteresowanych:

Wojtek: 504005569

Jacek: 509107359

ul. mokra 2a

pon-piatek

godziny otwarcia

8-18

Nie Jacek tylko Janusz

telefon 501424686

Gorąco polecam jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nikt nie pisał więc ja napiszę :)

Szczerze polecam ten warsztat - robiłem tam wahacze, koło zamachowe i teraz rozrząd (rano oddałem samochód i na popołudnie był gotowy :good:)

Pełen profesjonalizm i okazyjne ceny. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam ten warsztat, robiłem tam pompę oraz kilka drobnych napraw m.in. łożyska, przewody hamulcowe itd. W spawie pompy obawiałem się, że to będzie jakaś grubsza naprawa, ale Janusz przyłożył ucho i od razu postawił diagnozę - pompa do wymiany. Zapłaciłem 400zł. Jedynym mankamentem były niedokręcone śruby chłodnicy. Dzisiaj rano oddałem swoją A4 w ręce Janusza. Powód - wymiana sprzęgła i prawdopodobnie dwumas. Po wszystkim napiszę co i jak.

edit: Samochód odebrany. Wymienione sprzęgło (kpl Sachs), tarcza dociskowa, tarcza sprzęgła, łożysko zwalniające, koło dwumasowe, simering pod koło + dodatkowo osłona przegubu. Koszt 2450zł. Szarpania - BRAK! :> Sprzęgło działa jak należy. Bardzo dobra robota. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również serwisuję regularnie samochód u Janusza i zawsze wszystko świetnie zrobione, no i bez obaw odstawiam samochód w jego ręce;) Jedynie co u nich jest niekomfortowe to długie terminy , ale jeżeli chodzi o jakość usług, a także cenę to jestem bardzo zadowolony;) a przyznam, że po zakupie auta miałem niestety sporo rzeczy do roboty i byłem ich częstym gościem....;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 2 razy byłem u p. Wojtka. Jak najbardziej polecam. Szybko w normalnych cenach, jedyny minus to 2tygodniowe kolejki do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...