Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszek uszczelniający


Kingaa

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam się dowiedzieć coś na temat proszku uszczelniające chłodnice. Od jakiegoś czasu trochę ubywa mi płynu, nie mogę znaleźć miejsca wycieku ale też jakoś super dokładnie milimetr po milimetrze nie sprawdzałam przewodów.  Tata powiedział mi o tym proszku,  szukałam opini w internecie i jak zawsze 5 osób mówi,  że gowno i 5 że używała i jest ok. Ale potrzebuje wiedzieć, jakie może to mieć konsekwencje i czy ewentualnie później można się tego pozbyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jako kolejna napiszę Ci, że to gówno. Proponuję zamiast proszku sprawdzić spaliny pod kątem zawartości płynu. 1.6, szczególnie w lifcie, na aluminiowym bloku (o ile takowy masz) miały skłonności do np wypalania uszczelek pod głowicą. Jeśli nie możesz znaleźć wycieku, to znaczy że najprawdopodobniej płyn jest przepalany.

Odpuść proszki, płyny itd. Sprawdź czy nie jest uszkodzona uszczelka. Jeśli uszczelka ok, a płyn dalej ucieka to dokładnie sprawdzić węże zamiast zapychać układ syfem za 5zł czy 10zł. Proszki i tak nie uszczelnią np pękniętego węża czy pękniętego króćca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...