Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele od B9 do B8


Siudas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie czy wie ktoś z was czy fotele od a4 b9 lub a5 t9 podejdę do a4 b8 lub a5 t8 :)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem zdjęcia z b9 w b8

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są z rs 7e083961fc6d9edbb978ddacf1ac433a.jpg

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz dzięki tylko interesuje mnie czy trzeba coś przerabiać :)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pasują

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślę ale wolał bym zanim wydam 2/3k czy więcej na fotele mieć 100% pewność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele podejdą z tylną kanapą może być jakieś rezanie chociaż nie wiem na 100% oczywiście szukaj samych foteli bo boczki nie podejdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś odpowiedz ile jest roboty z tylna kanapa ? Żeby ładnie siedziała i sie składała ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele pasują / do przerobienia wtyczka się bag wogole inna wtyczka i inne piny w niej oraz czerwona kostka jest inna mam zdjęcia mogę pokazać. W zielonej wtyczce piny zmiana kolejności. Przerabiam  właśnie ten temat . Podłokietnik wyglądem pasuje lecz mocowania inne więc w moim przypadku tapicer i do obszycia wraz z boczkiem drzwi. Foty po przerobieniu mogę wrzucić pod koniec tyg. Tylne oparcie pasują z kanapą jest trochę do przerobienia Ale jak mówię dam znać pod koniec tyg.

Edytowane przez Vassyli
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają fotele z b9 do b8 ? muszę jeszcze ogarnąć 2 rzeczy . Wymienić pasy bezpieczeństwa na czarne oraz tapicerkę drzwi dać do tapicera i będzie pasowało wszystko.

20200916_185001.jpg

20200917_124605.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wyszło! Masz może obszerniejszą dokumentację przeróbek, a w szczególności elektryki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko w głowie. Jedynie co jeszcze to muszę lampki pod fotelami wymienić na te z b8 bo od b9 nie świecą nie wiem dlaczego. Jedne i drugie ledowe Ale w b8 na 2 piny w b9 na 3 piny. 

No zdecydowanie lepiej wygląda niż te beżowe szmaty z b8 co miałem. Co prawda dostałem szare fotele tylko z logiem sline Ale nie wybrzydzałem bo szukałem ponad pół roku. Już nawet chciałem cały środek wymienić na czarny. Mam kilka fotek jak co jak ktoś będzie potrzebować mogę spisać całość i wrzucić tu .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , czy ktoś z okolic  wlkp podjął by się przekładki foteli llub przeróbki samej tylnej kanapy z B9 do mojego B8 lift 2012 , mam wersje z reg lędźwi i grzane d*py , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2020 o 16:18, Vassyli napisał:

Tak wyglądają fotele z b9 do b8 ? muszę jeszcze ogarnąć 2 rzeczy . Wymienić pasy bezpieczeństwa na czarne oraz tapicerkę drzwi dać do tapicera i będzie pasowało wszystko.

20200916_185001.jpg

20200917_124605.jpg

Czesc,

Czy sa jakies fotele sportowe B8, ktore wychodzily z szarym wnetrzem jak u Ciebie?

Mam ten sam problem i niewygodne jasne fotele, ktore chetnie bym zmienil na jakies sportowe, bez konecznosci zmiany boczków itp :P.

Nie wiem czy szukac np czegos takiego?

image.png

image.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...