Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Dziwny problem ze światłami mijania


2807Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od niedawna co jakiś czas pojawia mi się dziwny problem ze światłami mijania (xenon). 
A dokładniej światła migają na przemian (gaśnie prawe, zapala się, gaśnie lewe, zapala się i tak na kilka razy na przemian). Po chwili samoczynnie wszystko wraca do normy.
Miał ktoś takie objawy? z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez 2807Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A błąd spalonej żarówki wyrzuca? Dzieje się tak zaraz po włączeniu świateł czy w trakcie jazdy także? Po miganiu świecą już cały czas normalnie czy może zdarzyło Ci się że się nie zaświeciły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A błąd spalonej żarówki wyrzuca? Dzieje się tak zaraz po włączeniu świateł czy w trakcie jazdy także? Po miganiu świecą już cały czas normalnie czy może zdarzyło Ci się że się nie zaświeciły?

Tak, wywala błędy ale nawet nie zdążam ich przeczytać tym bardziej że są po francusku (?)
Zdarzyło mi się to kilkukrotnie ale zawsze w momencie zatrzymania (dość agresywnego- może zbieg okoliczności a może to ma znaczenie)
Po miganiu wszystko wraca do normy i świecą normalnie

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Myślałem że masz podobnie jak było u mnie tzn. żarniki świeciły, gasły, świeciły i gasły i to była wina kończących się żarników. W Twoim przypadku nie wiem czym może to być spowodowane. Może podczas hamowania powstają drgania i jakaś wtyczka nie jest dobrze docisnieta i wyłączają się a potem wraca do normy, a może przetwornice? Trudno mi powiedzieć. Ja tutaj rozkładam ręce, ale liczę że uda Ci się rozwiązać problem :)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100 palniki juz sie skonczyly. Palniki sie zaklada parami i jest tak ze razem sie koncza. Kwestia miesiaca max i drugi pada. Albo zaczynaja swiecic w innym kolorze albo mrugaja. Mialem to samo. Jak bedziesz kupowac to polecam temp 5500k;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor światła jest ok, chociaż faktycznie, jeden świeci słabiej (najlepiej widać pod ścianą) odkąd mam audi... A z tego co dowiadywałem sie historii w ASO to właśnie tam był wymieniany.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem D1S Osram z Alledrogo za około 120zl sztuka. Nie jestem pewny czy to oryginał w tak super cenie, czy dobry zamiennik, ale świecą ładnie i wszystko gra. Jak założysz nowe to tez mogą świecić w innych barwach względem siebie, ale po ok. 1 godzinie świecenia się dopalą. Tak jest z każdym nowym palnikiem

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem D1S Osram z Alledrogo za około 120zl sztuka. Nie jestem pewny czy to oryginał w tak super cenie, czy dobry zamiennik, ale świecą ładnie i wszystko gra. Jak założysz nowe to tez mogą świecić w innych barwach względem siebie, ale po ok. 1 godzinie świecenia się dopalą. Tak jest z każdym nowym palnikiem

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...