Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z kierunkowskazami. A4 B8 FL


drakoa4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem z kierunkowskazami. Po włączeniu kierunkowskazu w lewo bądź prawo kierunki bardzo szybko migają wewnatrz na desce rozdzielczej, natomiast na zewnątrz jest ok. Włączając światła awaryjne nie działają w ogóle. Co obstawiacie ? Bezpieczniki ? Miał ktoś kiedyś taki przypadek ? 

Dziękuję za odpowiedzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalona żarówka?

Nie ma tu już klasycznego przerywacza, więc wewnątrz daje Ci znać że coś jest nie tak ale na zewnątrz żarówki świecą normalnie.

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, wrclaguna napisał:

a były lampy z tyłu wymieniane ?

Nie nie były. Auto ma 60000 tysięcy przebiegu. Chciałem jechac do znajomego na diagnozę. Wsiadam w auto wyskoczył check od silnika. Pojechałem do niego skasował bad silnika ale mówi ze jest jakiś problem z komputerem auta. Co steruje cała elektronika w samochodzie. Taki błąd mu pokazało którego nie może skasować. Nie wiecie czy takie rzeczy jak komputer obejmuje gwarancja? Auto jest jeszcze na gwarancji stad moje pytanie. Bo mi sie wydaje ze chyba nie. Znajomy powiedział ze trzeba zrobić dokładna diagnozę, niestety dziś nie miałem czasu.  Juz sie boje co to może być :( jak myślicie można z tym jeździć narazie ? Bo na termin w serwisie bede trochę czekał napewno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, komoornik napisał:

Spalona żarówka?

Nie ma tu już klasycznego przerywacza, więc wewnątrz daje Ci znać że coś jest nie tak ale na zewnątrz żarówki świecą normalnie.

Dzięki komornik. Koledze niżej objaśniłem czego sie dowiedziałem i teraz pozostał mi juz tylko strach hehe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze gdzies sie wilgoć dostała do sterownika i takie skutki sa

Pasuje scan z błedami wkleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, wrclaguna napisał:

A moze gdzies sie wilgoć dostała do sterownika i takie skutki sa

Pasuje scan z błedami wkleić

Bede miał scan napewno wrzucę. A ile taka przyjemność może kosztować orientuje sie ktoś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wsiadłem odpalam auto a tutaj kolejny błąd. Słaby akumulator. Podejrzewam ze padł cały komputer czy moduł sterujący elektryka w aucie. Ostatnio padały obfite deszcze może został gdzies zalany i szlak go strzelił. Masakra jutro z rana muszę jechac do serwisu. Tylko ze nie mam terminu. Ale muszę sprawdzić bo nie wiem czy tym autem można bezpiecznie jeździć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.U mnie mianowicie po wlaczeniu kierunku w lewo nieraz zadziała prawy,dosc to niebezpieczne ktos w dupe moze wjechac ,miał ktos z was podobny problem?pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2018 o 09:02, firefighter79 napisał:

Witam.U mnie mianowicie po wlaczeniu kierunku w lewo nieraz zadziała prawy,dosc to niebezpieczne ktos w dupe moze wjechac ,miał ktos z was podobny problem?pozdro

Ja mam to samo od dziś i zastanawiam sie co z tym zrobić dodatkowo jak wcisne w prawo mignie 3 razy i koniec jakieś podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum nie ma wróżek , pisanie o przykrych sytuacjach raczej na portalach randkowych bym pisał, tu trzeba konkretów , logi skany błędy itd,  wtedy mozna sie wypowiedziec w danej kwestii, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...