Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 1.8t problem turbo


Sebastian09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dosyć poważny problem auto jedzie  jak zwykle 1.8 bez turbo po  chwili ostrzej jazdy turbo robi się mocno czerwone przy przyspieszaniu lekko jakby szarpało,p przerywalo jakby przeladowanie  i potem jedzie bez szarpania ? dodam ze jest podkrecone na 190km i  wlozony intercooler auto takie kupilem z myślą ze turbo jest do roboty, przy jezdzie próbnej ciagnelo 0.1-0.2bara postawilem (podobno do najlepszego) do warsztaru z zamiarem regeneracji okazalo się ze turbo jest dobre. Dolot powietrza katalizator jakis sterownik po sprawdzali wszystko z tego co mi przez telefon powiedzial i dalej nic auto stoii juz ponad 2tyg ? macie jakieś pomysły jestem jeszcze świezakiem w tym fachu. Motor aeb

Edytowane przez Sebastian09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączales do kompa?Jakieś błędy wyskoczyly?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warsztacie tam napewno podlaczali jeszcze nie zabralem auta zabiore w, tym tyg bo i tak tego pewnie nie zrobia to cos podumam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak turbo czerwone a nie jedzie to sprawdz co z wkładem katalizatora bo było juz kilka tematów i okazało się że wkład zapchał tłumnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś pomysły?  Doszło teraz że przy odpaleniu faluja obroty i gaśnie i tak jakieś 10 razy dopiero jak uda mi się dobrze ruszyć,  przy wypiętej przepływce chodzi normalnie ale w trybie awaryjnym tyle że dalej pompuje 0.2 bara. DV wymieniony, n75 również przepływomierz również podmieniałem to samo gaśnie przy wpiętym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...