Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seryjne glosniki pod wzmacniaczem bose i pisk


Mungooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam podlaczone seryjne glosniki pod wzmacniacz bose, wszystko ladnie pieknie tylko mam jeden maly problem, po przekreceniu zapolnu i odpaleniu auta slychac w glosnikach zaklocenia a mianowicie pisk i kiedy dodaje gazu slychac swiszczenie. Owinalem kable sygnalowe folia aluminowa i ekran ktory zrobilem spialem do masy jednak nie dalo to takiego efektu jak sie spodziewalem bo nic sie nie zmeinilo... zastosowalem w takim razie filtr przeciwzakloceniowy do wzmacniacza dalem go pod napięcie stale mase pod mase i niestety bylo jeszcze gorzej niz wczesnniej :X swiszczalo jeszcze mocniej...  sprawdzilem wszystkie masy i wydaje mi sie ze wszystko jest podlaczone tak jak powinno byc...  radio zwykle concert I i jak cos to wszczepiane to bylo do sedana. Wiazke robilem sam.  Niezaleznie ktoredy puszczalem sygnal i tak bylo tak samo nawet kiedy kabel sygnalowy szedl poza autem i tak byly takie same zaklocenia

Edytowane przez Makapaka95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że poprawiłeś zasilanie ( tak jak ci pisałem na FB ) , co z pinem Gala/Bose ? masz go w kostce?

Edytowane przez tfk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zasilanie poprowadzone tak jak pisales piszczenie ustapilo do takiego stopnia ze bylo prawie nie slyszalne.  Jednak caly czas byly zaklocenia kiedy otwieralem drzwi zapalala sie lampka to bylo slychac piszczenie w glosnikach. Doszedlem do tego ze jest do spowodowane tym ze kabel sygnalowy idzie miedzy cala inna wiazka kabli i prawdopodobnie jakies zaklocenia sie tam dostaja. Kiedy puszczalem kabel na krotko na zewnatrz auta wszystko bylo ok, a kiedy w srodku caly czas byly zaklocenia. Sprawdzilem wszystkie opcje puszczalem kable sygnalowe wszedzie gdzie sie dalo prawa lewa strona, srodek, gorna uszczelka i nic nie moglem znalezc zlotego srodka gdzie go poprowadzic. Zastanawiam sie czy kiedy kupie profesjonalne kable sygnalowe to problem ustapi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...