Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Magia liczb ;)

Jakby kazda pare dwójek przebiegu zsumowac to powstanie godzina wykonania zdjecia :D

Pszypadek?

Edytowane przez trepek
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, trepek napisał:

Jakby kazda pare dwójek przebiegu zsumowac to powstanie godzina wykonania zdjecia :D

Pszypadek?

Grzesiek spróbuj w totka zagrać  jak cyframi takie cuda wyczyniasz .:naughty: Wygrasz parę baniek to i na mody starczy na kilka pokoleń ' trepków' ,że o b6tkach we wszystkich kolorach nie wspomnę no i prezentach dla żony oczywiście.:banan:

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, prawie dotarty ? jeszcze trochę i będzie można w końcu pałować ?

Edytowane przez Norbas
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2019 o 23:40, Norbas napisał:

No no, prawie dotarty ? jeszcze trochę i będzie można w końcu pałować ?

Ciekawe czy przebieg prawdziwy? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, trepek napisał:

Ciekawe czy przebieg prawdziwy? :p

E tam, może  nawet lepiej bo może drugi raz go docierasz ??

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Norbas napisał:

E tam, może  nawet lepiej bo może drugi raz go docierasz ??

Może :D

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Minusem jest to, że z przodu siedzi jeszcze fabryczny wielowahacz, którego pewnie na wiosnę trzeba będzie zrobić bo gumy wyglądają tak sobie. Już mam koszmary na samą myśl z odkręcaniem sruby łączącej górne wahacze do zwrotnicy :facepalm:

Edytowane przez trepek
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trepek napisał:

Może :D

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Minusem jest to, że z przodu siedzi jeszcze fabryczny wielowahacz, którego pewnie na wiosnę trzeba będzie zrobić bo gumy wyglądają tak sobie. Już mam koszmary na samą myśl z odkręcaniem sruby łączącej górne wahacze do zwrotnicy :facepalm:

Nie taki diabeł straszny jak go malują:wink4:

Są patenty na lżejsze odkręcenie (wybicie) tej śruby:decayed:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2019 o 07:39, trepek napisał:

Może :D

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Minusem jest to, że z przodu siedzi jeszcze fabryczny wielowahacz, którego pewnie na wiosnę trzeba będzie zrobić bo gumy wyglądają tak sobie. Już mam koszmary na samą myśl z odkręcaniem sruby łączącej górne wahacze do zwrotnicy :facepalm:

No powiem szczerze ja jakieś 3miesiace temu też wziąłem się za wymianę oryginalnego zawieszenia. Na kanale, zestaw wybijaków, kątówka z tarczą do cięcia, dobry młotek. Mi osobiście zajęło to 12h na dwie strony. Trochę trzeba się nabić. Polecam zakupić ściągacz do dolnych wahaczy, aby nie wybić przypadkiem tej stalowej tulei z aluminiowej zwrotnicy. Błotnik został zdjęty, bo trochę sobie nie ufałem. :D? :decayed:

Edytowane przez 0g0N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 0g0N napisał:

Błotnik został zdjęty, bo trochę sobie nie ufałem. :D? :decayed:

To miałeś roboty:lol1:

Ale fakt jest taki, że młotkiem po samym błotniku się jedzie:decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@0g0N @Adam87

Ja górna śruba nie będzie chciała wyjść to utne górne wahacze, zwrotnica w imadlo i tak będę działał :)

Jakie komplety tam wkładacie? RTS czy coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładałem cały zestaw MS. Około pół roku i pojawiły się stutki w prawym kole. Banan ma już dość duży luz na tuleji ? nie polecam. Lepiej dołożyć parę stówek do czegoś lepszego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie, co by było ciekawą opcją: Lemforder, czy Meyle HD. Z tego co wiem, Meyle jest troche tańsze ale podobno jakość też jest dosyc dobra :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie warto sprawdzać ile wytrzyma Meyle przy różnicy kilku stówek za komplet wahaczy. Bierz Kolego Lema jeśli masz zamiar jeździć tym autem przez dłuższy czas. 

 

Jakby co to odradzam TRW.

Jak kupiłem b6 w '13 roku to przełożyłem używany komplet Lema ze swojej poprzedniej b5 po przebiegu około 30 tys km. Dolne proste musiałem dokupić na mały stworzeń. No i kupiłem TRW. Od tamtego czasu TRW już wymienione, bo po w sumie niedługim czasie/przebiegu poszły  osłony sworzni. Miałem ze starych wahaczy to wymieniłem i jak poszły drugi raz to je wywaliłem. Gumy tulei też już wyglądały słabo.

Sorry za lekki oftop w temacie. 

Edytowane przez staniek
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sentec napisał:

A jak myślicie, co by było ciekawą opcją: Lemforder, czy Meyle HD. Z tego co wiem, Meyle jest troche tańsze ale podobno jakość też jest dosyc dobra :D 

W b5 jak mi się któryś wahacz wysrał to wsadzałem Meyle HD i służyły do sprzedaży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz w miejsce tych TRW wsadziłem właśnie meyle HD. Ale jak coś się teraz sypnie to raczej odżałuję i kupię nowy komplet Lema. 

Na tych starych mam już w sumie zrobione jakieś 110 tys

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, staniek napisał:

Ja teraz w miejsce tych TRW wsadziłem właśnie meyle HD. Ale jak coś się teraz sypnie to raczej odżałuję i kupię nowy komplet Lema. 

Na tych starych mam już w sumie zrobione jakieś 110 tys

Na Meyle HD zrobileś 110 tys km? Panie, u mnie to by bylo 15 lat jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, meyle wsadziłem jak poleciały mi dolne proste TRW. 

Ten przebieg to na komplecie Lema. Dlatego polecam jak ktoś dłużej trzyma auta, a nie sprzedaje po roku czy dwóch. 

Edytowane przez staniek
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda dopiero kilka tysięcy km zrobiłem po zmianie, ale nawet nie brałem pod uwagę niczego innego niż Lema. Jak robić to raz a dobrze a nie oszczędzić kilka stów żeby je wydać później drugi raz na to samo.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam założone MS po tych trzech miesiącach ciężko stwierdzić. Na razie odpukać jest okej. Myślę że cena jest adekwatna do jakości. Skoro Lemforder kosztuje średnio 2.5x tyle co MS to i jakość jest odpowiednio lepsza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...