Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście dałem się namówić na zestaw RTS, który kosztował połowę ceny za Lemfordera. Od tego czasu zrobiłem jakieś 60tys. km i nic złego się nie dzieje, na przeglądzie żadnych luzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikolaj odwiedzil rowniez a4 :)

7FEB8291-697E-4E05-A870-2E3130875123.jpeg

94ECB5F5-8E5F-4FFC-8C61-51408A6BEE2F.jpeg
 

Zmieniarka, kabel do niej, wiazka do zegarka radiowego, ucho holownicze i moduly skladanych luster :)

Edytowane przez trepek
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu fiu:yeee:

Aż z Laponi takie prezenty? Świetnie:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full wersja modułów? Mi jakoś nie przypasowało opuszczanie lusterka, bo o ile przy krawężniku fajnie, to przy cofaniu dalszym trzeba się specjalnie pochylać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spaghetti , bedzie sie działo . :thumbup1:

Toto czarne plastikowe z gąbką to co ? :eusathink:

Edytowane przez dekiel 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dekiel 13 napisał:

Toto czarne plastikowe z gąbką to co ? :eusathink:

Wygłuszenie nad kasetą zmiany biegów :P

 

@trepek Po jakiego Wam zwykła zmieniarka ? Karty obsługuje i nie lepiej było w jakąś cyfrową zainwestować ;) ?

Ja mam chińczyka z ali już bardzo długo i fajnie sobie to wbrew pozorom śmiga i dźwięk też OK.

Chyba, że masz jakieś sentymentalne płytki hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Adam87 napisał:

Fiu fiu:yeee:

Aż z Laponi takie prezenty? Świetnie:wink4:

Mikołaj prezenty daje coraz bardziej spersonalizowane :D

26 minut temu, MarcinL napisał:

Full wersja modułów? Mi jakoś nie przypasowało opuszczanie lusterka, bo o ile przy krawężniku fajnie, to przy cofaniu dalszym trzeba się specjalnie pochylać.

Prawie full, bez opuszczania lusterka ale z podświetleniem LED. Mam fotele z pamięcią więc jak ją podłączę to opuszczanie lusterka będę miał.

25 minut temu, dekiel 13 napisał:

Ale spaghetti , bedzie sie działo . :thumbup1:

Toto czarne plastikowe z gąbką to co ? :eusathink:

Zmieniarka już podłączona, fajnie śmiga :)

17 minut temu, kamil-vag napisał:

Wygłuszenie nad kasetą zmiany biegów :P

 

@trepek Po jakiego Wam zwykła zmieniarka ? Karty obsługuje i nie lepiej było w jakąś cyfrową zainwestować ;) ?

Ja mam chińczyka z ali już bardzo długo i fajnie sobie to wbrew pozorom śmiga i dźwięk też OK.

Chyba, że masz jakieś sentymentalne płytki hehe

Dokładnie, to to wygłuszenie :) Nie wiem czemu u mnie go nie było, podejrzewam, że ma to jakiś związek z tym, że w samochodzie zainstalowany jest Bear-Lock.

Coś kupić musiałem by zamaskować dziurę w schowku. A zmieniarka spoko - na 6 płyt. Jakość mp3 do mnie nie przemawia, jak coś nagrywam nawet na kartę SD to albo mega wysoki bitrate albo zwykłe audio.

1406887D-95EF-46B8-A276-A4AA62F56ECB.jpeg

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli też miałeś to szczęście i załapałeś się na moduły do luster ? ja o swoje walczyłem od maja.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MaTeo85 napisał:

Czyli też miałeś to szczęście i załapałeś się na moduły do luster ? ja o swoje walczyłem od maja.

Ja juz rok sie na nie czailem ale juz dawno zwatpilem w to, ze jeszcze bedzie kiedys nowa partia. Jak tylko przeczytalem, ze bedziesz takowe mial to czym predzej zapisalem sie do listy oczekujacych :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parasolka jest w schowku widzę aby  Trepkowej fryzura nie zmokła = prawidłowo. Obok zmieniary toto czarne kwadratowe to 'airbag offff ' ? :kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, trepek napisał:

Mikołaj prezenty daje coraz bardziej spersonalizowane :D

Prawie full, bez opuszczania lusterka ale z podświetleniem LED. Mam fotele z pamięcią więc jak ją podłączę to opuszczanie lusterka będę miał.

Zmieniarka już podłączona, fajnie śmiga :)

Dokładnie, to to wygłuszenie :) Nie wiem czemu u mnie go nie było, podejrzewam, że ma to jakiś związek z tym, że w samochodzie zainstalowany jest Bear-Lock.

Coś kupić musiałem by zamaskować dziurę w schowku. A zmieniarka spoko - na 6 płyt. Jakość mp3 do mnie nie przemawia, jak coś nagrywam nawet na kartę SD to albo mega wysoki bitrate albo zwykłe audio.

1406887D-95EF-46B8-A276-A4AA62F56ECB.jpeg

Ciekawym rozwiązaniem jest też interfejs pod USB aby zapchać tą dziurę - fakt jest taki, że ciężko jest to "ustrzelić"

IMG_20191113_173707.thumb.jpg.3cb3d1ca9e

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dekiel 13

Esp off, mam dwa cupholdery nad radiem :)

@takexlife

Wlasnie o tym interfejsie dowiedzialem sie jak juz zakupilem zmieniare :/ ale znajac moje szczescie do pendrivow zanim bym takiego pendriva podlaczyl do tego interfejsu to bym go zgubil ;)

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ori zmieniarki jakość mp3 i CD jest nieporównywalna. Od czasu do czasu używam też bluetooth podłączony pod rnse i np Spotify fajnie gra i nie koliduje z bluetooth do rozmów telefonicznych. Lusterko opadające używam bardzo często super opcja. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem fanem prawdziwej muzyki z CD, jakoś nawet mi się nie chce bawić w nagrywanie i cudowanie z MP3, a tak zawsze co jakiś czas wpada nowy CD do kolekcji. Co prawda zmieniarka jest mi zbędna ale jak zmienię schowek na taki z lodówką to też będę musiał zapchać czymś tą dziurę po zmieniarce.

Także jak najbardziej rozumiem podejście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luki19862121 @MaTeo85

Uff... bałem się, że tylko ja słyszę różnicę między mp3 a cd :)

Pamiętam jak kiedyś @trepkowa puściła mi muzykę z telefonu przez transmiter radiowy (i to ponoć taki bardzo chwalony za jakość itp), z trudem wytrzymałem do końca drugiej piosenki bo zaczęła mnie boleć głowa.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmiter to porażka. W schowku mam ze 3:) bluetooth do muzyki kupiłem na grupie facebook to jedyne sensowne zastosowanie. Na Ali można znaleźć. 

FB_IMG_1575757195261.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, różnice ja również widzę między CD , a MP3, lecz kupiłem sobie zmieniarkę z Ali za 70zl (AUX,USB,sd) ta sama co ma @kamil-vag i jestem mega zadowolony. Dokupiłem do tego moduł bluetooth za 5zl do aux'a. Śmiga gra i buczy. :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, 0g0N napisał:

gra i buczy. :)

Hehe buczeć na pewno buczy, a czy słychać muzykę to jakoś nie jestem przekonany do tych wynalazków. W mojej opinii CD to CD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MaTeo85 napisał:

Hehe buczeć na pewno buczy, a czy słychać muzykę to jakoś nie jestem przekonany do tych wynalazków. W mojej opinii CD to CD :)

No i mówi, że nie jest krytyczny ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaTeo85 Masz rację co CD to CD. dla koneserów dobrej jakości dźwięku może nie być super. Na AUX słychać pogorszenie dźwięku lecz na USB przy dobrej jakości pliku jest naprawdę okej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...