Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężarka klimy czy coś innego


thomas510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w sobote moje audi a4b5 1,8 125km avant 1998r przestało chłodzić powietrze idzie ale letnie mam climatronica. Pojechałem dzisiaj na serwis myślałem ze cos z gazem nie tak ale gaz nabity i dalej nic nie chłodzi słychać jak się zaczącza klima ale nie daje zimnego powietrza. Zauważyłem także że wentylator od klimy stoi jak ją załaczę .Teraz mam prole czy spęzarka poszła do zakopanego czy jakaś inna przyczyna .Czy wentylator powinien sie od klimy właczać razem ze spreżarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z  tego co mówił to ciśnienia nie ma auto zostawiłem tylko na dobicie czynika. Na odpalonym silniku kiedy uruchamiam klime czuc obciązenie silnika kompresor się załacza  tylko nie wiem dlaczego stoi wiatrak od klimy . Nie jest czasami tak że jak kompresor wytworzy dopiero ciśnienie właczą sie wiatrak od klimy czy ma startowac automatycznie po właczeniu klimy   teraz na vagu pojawił mi się bład nie wiem czy ma to coś wspolnego    16502 - Engine Coolant Temp. Sensor (G62): Signal too High
        P0118 - 35-00 - -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diagnoza spręzarka powiedziała bay bay  na filterku od niej pełno opiłków  trzeba szukać innej i cąły uklad płukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...