Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki rozmiar felg


Alzak

Rekomendowane odpowiedzi

mam male pytanko czy ktos moze orientuje sie jaki maksymalnie wchodzi rozmiar felg do audi a4 bez przerabiania blach myslicie ze zmieszcza sie 19?? no i jeszcze jakie oponki do tego najlepiej dobrac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max. mozesz zapodac 20''...ale to nie ma sensu :wink: ...najlepiej 17'' no jak chcesz zaszalec to 18''...do 17'' opona 215/45 albo 225/45 17 a do 18'' 225/40 :wink: ...wybor nalezy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w anglii wiec stan drog pozwala na to zeby poszalec i myslisz ze do 20" nic nie bede musial przerabiac nic nie bedzie ocieralo?? jak rozumiem w 19" nie powinno byc problemu na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba przerabiac... :wink: jak masz drogi proste jak stol to zakladaj 19'' z oponka 235/35 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ale te co ja mam okazje kupić mają ET 40 ale nie wiem czy dadzą fajny efekt zastanawiam się bo mam okazje kupic 17" ale z oponami 235/50 i boje się ze troche szerokie na nasze "piękne" drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym 17" z tym że gośc od którego kupuj te alum mówi że na 17x8 węższe opony nie będą pasowały

[ Dodano: 02-03-2007, 14:21 ]

czekam na opinie na forum będe dziś o 23. a teraz do pracy rodacy połapać przestępców. narka. mam nadzieje że ktoś mi odpisze :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne alumki :wink: ...wlasnie tylko lepiej by bylo gdyby to 17'' byla z oponka 225/45 :wink: , bedzie idealnie

Ja w swoich felgach rowniez ma 8 cali i mam na tym opone 215... bez zadnych problemow pasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak założysz te 19 albo 20 to nie przyjeżdzaj na nich do polski bo bedą do wyrzucenia po takim kursie.......

ee tamm ja ostatio testowałem ,zrobiłem po naszych kolorowych drogach pare metrów :wink: i jeszcze sa proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kola juz zakupione jednak zdecydowalem sie na 18nastki i pasuja zaje...cie no teraz jeszcze tylko zawias i bedzie mozna szalec

No to jak juz zalozysz to zrob kilka fotek i pochwal sie Nam :wink: a opony juz jakies masz :question: Jesli nie proponuje 225/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oponki kupilem razem z felgami i sa to 225/40 samochodzik trzyma sie drogi fajnie ale moglem sprobowac 19" no ale ciesze sie z tego co mam fotki postaram sie wrzucic jak naszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nieco z innej beczki... orginalne alusy audi mialem o szerokosci 6 a teraz kupilem nowe alumki o szerokosci 7,5

Jaka jest roznica w szerokosci mierząc w centymetrach (nie moge sam zmierzyc bo na obu kompletach alumow mam zalozone opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...