Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik spalania stukowego


k232

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, bandyta928 napisał:

oba sa do ADRa

To ja wiem, tylko oba są innej długości.

I właśnie nie wiem co za kretyn takie coś wymyślił..

Kupię krótszy a będzie za krótki i co ? Pasuje chyba to rozebrać i wtedy kupić ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, powinno się wymienić dwa czujniki? 

Jak mam ruszyć jak ja tego nigdy na oczy nie widziałem xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się:) Piszą Ci wszystko, wystarczy działać według wskazówek. Czemu w ogóle chcesz ruszać te czujniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Randor napisał:

Ogarnij się:) Piszą Ci wszystko, wystarczy działać według wskazówek. Czemu w ogóle chcesz ruszać te czujniki?

Twój post nic nie wnosi do tego tematu więc Ty się Królu ogarnij.

Czytałeś temat w ogóle? Jakie wskazówki? W ostatnim poście dopiero mi napisał, że 2 czujniki do 4 cylindrów. Nie znam się na tym dlatego wypytuję, czytałeś Królu regulamin forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ten temat od początku i nie tylko ten ale inne w których brałeś udział. Zazwyczaj nic merytorycznego nie wprowadzasz do rozmowy a do mnie wyskakujesz z regulaminem? Nie nazywaj mnie królem to po pierwsze. Ja Ciebie nie obrażałem tylko napisałem żartobliwie żebyś się ogarnął. Po drugie tłumaczą Ci jak kozie przez łańcuch a Ty tylko nabijasz posty. Masz problem ze zrozumieniem najprostszych zdań? Mają do Ciebie przyjechać i pokazać palcem czy najlepiej zrobić wszystko za Ciebie bo sam głową nie ruszysz? Marnujesz czas innych ludzi według mnie. Po trzecie pytałem po co chcesz ruszać te czujniki więc mimo wszystko coś do rozmowy wniosłem. Nie mam nic więcej do dodania EOT.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nabijam posty, przecież dopiero co założyłem konto palancie :decayed:

Najważniejsze, że Ty dużo wniosłeś do tematu :D

A czujnik wiesz na co mi jest potrzebny? Żeby tak osioł jak Ty miał zagadkę. :D

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Randor napisał:

Zazwyczaj nic merytorycznego nie wprowadzasz do rozmowy a do mnie wyskakujesz z regulaminem?

Jeszcze bezczelnie mnie obrażasz partaczu.

Dużo ludzi pisze do mnie na PW o jakąś poradę więc jednak coś wnoszę do tych tematów Królu.

Jeżeli masz ze sobą problem to polecam stąd sp***dalać, najlepiej na zachód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tu tego ciągnął dzieciaku. Sam siebie określiłeś. To, że ktoś do Ciebie pisze na pw o poradę nie znaczy, ze się na czymś znasz. Czytając Twoje posty uważam, ze nie znasz się na niczym tylko snujesz domysły i nabijasz posty pierdoląc farmazony. Bo niby jak możesz komuś pomóc skoro nie wiesz gdzie są umieszczone czujniki na bloku mając nawet foto z ich rozmieszczeniem pod nosem. Lepiej cwaniaku oddaj auto mechanikowi a nie sam się zabierasz za coś o czym pojęcia nie masz i jeszcze innym jakieś rady próbujesz dawać. A co do wyzwisk. Będę w te wakacje w Rzeszowie u rodziny. Napisze pw do Ciebie i zobaczymy czy się wystawisz i będziesz taki mocny w mordzie na realu.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze mieć taką osobę na forum jak Ty. Tyle pomóc :grin:

Pisz pw nachalny tabletkami gównie. Dziurę w mózgu to Ty masz i to niezłą :-D

Jak mogę komuś pomóc Ty kondonie skoro to ja proszę o pomoc :facepalm:

Nie każdy musi umieć czytać ze zdjęć i to w cale nie jest powód do tego abyś mi pisał, że mam się ogarnąć. Nikt Cię tu do tego tematu nie zapraszał, sam przyszedłeś to widocznie chciałeś pomóc. Jak nie pomagasz to nie komentuj bo to właśnie Ty nabijasz posty a nie ja.

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Randor napisał:

:facepalm:

Nie martw się, na święta będzie ryba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda chlopaki,a tak wracajac do tematu pewnie masz bledy tych czujnikow i myslisz ze to one? bledy sa od wlasnie spalania stukowego lub jak cos innego stuka np przy glowicy to one tez to wylapia i zapisza spalanie stukowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lisekexeter napisał:

Ale jazda chlopaki,a tak wracajac do tematu pewnie masz bledy tych czujnikow i myslisz ze to one? bledy sa od wlasnie spalania stukowego lub jak cos innego stuka np przy glowicy to one tez to wylapia i zapisza spalanie stukowe.

Nierówno mi działa silnik na biegu jałowym. Najgorsze jest to, że w tym aucie pokazało mi tylko błąd przepustnicy na początku jak kupiłem i błąd sondy ale teraz już nic nie pokazuje, przepustnica wymieniona a sonda normalnie pracuje. Nie wiem czy błąd wyskoczy jak już całkiem się auto sp***doli czy w ogóle się nie pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...