Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blenda na tablice do sedana


BlackHazelAudi

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie zakladal moze ktos blende na tylna klape pod blache w stylu Usa nie chodzi mi o cala klape usa tylko taka specjalna blenda byla ze nie trzeba bylo odrazu calej klapy zmieniac :)

jezeli ktos takowe tuningi wizualne robil to niech pokaze jak to wyglada i ile takowe cos moglo by kosztowac bo klapy usa znalazlem za 700zl ostatnio wiec jakby nie patrzec drozyzna na alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni miec w ASO, tylko ciekawe jak z cena, ale nie lepiej cala blache? Zawsze bedzie jak ORI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno ta blenda bd przynajmniej 50 % tansza a gdyby sie psiarnia przyczepila o blache to zawsze zdejmujesz blende i zakladasz normalna blache a tak to ci dowod zabiora i sie mecz potem na przegladach itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było blendy do limmo i przedliftowego avanta, to co widziałeś to zapewne liftowy av

16710.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Trzesio za konkreta wlasnie chodzilo mi o taka odpowiedz :) czyli klapa Usa tylko :D no coz wiecej zapłace ale w sumie tak jak powiadacie bedzie ori :D

a zna ktos jakis sklep albo kogos kto wyrabia tablice ala kanadyjskie zeby nie wystawala tylko byla w osi wyznaczonego miejsca ?

pozdrawiam B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebawem mają wejść tablice o wymiarach wnęk USA/Japan, więc czekaj cierpliwie

z klapą sedana nie ma za wiele roboty, myślę że ktoś zajmujący się nacodzień spawaniem nie będzie miał problemu ze zwężeniem wnęki

[IMG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole nic nie przerbiac wole ori usa chociaz pewnie bd mial jeden problem z klapa nawet usa. Otóż chciałem miec klape otwierana na przycisk ale nie wiem czy taka wgl klape kiedykolwiek znajde tzn zapene inna blenda wywalic zamek i by bylo git ale czy mechanizm bd pracowac to tego nie wiem

klapa mialaby byc tego typu

IMG_0656.jpg

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny motyw z tą klapą, może by podszedł mechanizm z passata , tam jest elektryczny i rączką od spodu :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...