Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF/AWX] Walka z korekcjami ciąg dalszy...


czachapll

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega czachapll ma ten wtrysk ode mnie ;) U mnie korekcje miał wzorowe, ale oznaczenie BA i siedział w BKE z trzema innymi wtryskami BD. 

Panowie z Fabryki Mocy stwierdzili, że przez niego są bujnięcia silnikiem, więc wymieniłem na BD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak był przetrzymywany... Można się było przed montażem pokusić o myjkę ultradźwiękową w celu usunięcia nalotów, tlenków itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżał z olejem i paliwem, tak jak go wyciągnęli 21 kwietnia, także nie sądzę żeby zardzewiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile temu napisałem pismo z reklamacją i oczywiście go nie przyjęli. Teraz mam czekać na telefon od rzecznika bo dał sprawę dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z reklamacji nie wyszło ale odważyłem się dać pd do sprawdzenia w innej firmie i okazało się, że 1 z nich ciął dawkę i był rozregulowany. Taka przestroga dla forumowiczów przed Pawlik Bosch Stalowa Wola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są właśnie te regeneracje... zaczyna się od najprostszych rzeczy, wymiana o-ringów, można pojeździć na oleju 2T itd... regeneracja to ostateczność i w dodatku jak pompka ma już powyżej tych 1,5 mg odchyłki to i tak korzystniej wyjdzie kupić używkę z pewnych rąk (a nie najtańszą na alle czy olx)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czachapll napisał:

Nic z reklamacji nie wyszło ale odważyłem się dać pd do sprawdzenia w innej firmie i okazało się, że 1 z nich ciął dawkę i był rozregulowany. Taka przestroga dla forumowiczów przed Pawlik Bosch Stalowa Wola...

Bez komentarza ..... ( patałachy jedne ) :tongue4::hi:

 

A tak ogólnie , ludziska , trochę rozsądku potrzeba ...

Piszemy tutaj o autach które mają od 10 do 18 latek, żadna ekonomia nie jest w stanie uzasadnić robienia takich rzeczy jak regeneracja pompek i to za takie pieniądze, a co dopiero jeszcze u ludzi którzy serwis Boscha mają tylko w nazwie :glupek2: a ich praca polega tylko na dojeniu kasy od nieświadomych klientów ....:facepalm:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...