Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewane lusterka


Krzy0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie,moze ktos z was mial taki problem i sie podzieli co z tym dalej.

Postanowiłem zrobic sobie podgrzewane lusterka w a4 95r ,zdjąłem szkła tam sa dwa kabelki ale one po wlaczeniu tylnej szyby nie daja zadnego prądu nawet zaden z nich nie ma masy. Wyjąłem przelacznik tylnej szyby jest na 6 pin ale pod 3 pin nie ma przewodu.Wiec od czego sa te kable w lusterkach?jezeli od grzania to co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz drzwi i sprawdź, czy kostki są połączone, potem zdejmij osłonę przedniego słupka i sprawdź czy jest przejście kabli. Mogą być załamane kable w tej gumowej osłonie między słupkiem a drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie,moze ktos z was mial taki problem i sie podzieli co z tym dalej.

Postanowiłem zrobic sobie podgrzewane lusterka w a4 95r ,zdjąłem szkła tam sa dwa kabelki ale one po wlaczeniu tylnej szyby nie daja zadnego prądu nawet zaden z nich nie ma masy. Wyjąłem przelacznik tylnej szyby jest na 6 pin ale pod 3 pin nie ma przewodu.Wiec od czego sa te kable w lusterkach?jezeli od grzania to co dalej.

Ja też się dałem nabrać na te dwa kabelki. Myślałem że skoro jest instalacja to sobie zafunduję w prosty sposób grzane lusterka, ale te kabelki kończą się zaraz po wejściu w drzwi. Kostka ta jest schowana pod tym takim trójkątnym plastikiem maskującym od wewnętrznej strony drzwi.

Ja na razie temat zarzuciłem, muszę ciągnąć przewody a to trochę czasu potrzeba no i ciepła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam ciepła, ja w sobotę na mroziku montowałem kabelki nagłośnienia w B4 i dało radę. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak sie zastanawiam czy te przewody co sa w lusterka nie uzbrojone to jeden podepne do masy a drugi do przełacznika pod ten wolny pin 3 czy pod jeden z grubych kablil co idą do przelacznika

[ Dodano: 02-03-2007, 18:26 ]

Właśnie wracam z garazu,nie wiem jak są podpięte orginalnie lusterka (grzanie) ale u mnie to chyba trzeba by podpiąć pod jeden gruby kabel na dole kostki przełacznika szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...