Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Przesiadka z Toyoty Corolli e11 na B8? Zobacz ile do niego części kosztują - ja bym nie kupował [emoji3]


Zdaje sobie sprawę ale sam się jeszcze nie utrzymuje więc jakoś damy radę. Corolla to był pierwszy samochód a wiadomo ze z pierwszym autem jest jak z pierwszym seksem. Nie ważne jaki ale ojciec i tak ci go wciśnie. Mam okazje kupić fajna 3.0 tdi dlatego zobaczymy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, mam na imię Grzesiek właśnie stałem się posiadaczem audi A4 B6  ALT, pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szmager napisał:

Co tu robić? Na zdjęciach wygląda jak ideał :D

Oj, wiesz jak to jest... zawsze się coś znajdzie. :D Chciałbym wrzucić tempomat, kierownica jest powycierana, pranie wnętrza bo na fotelach jest 13 letnia warstwa kurzu... :D Potem pasowałoby wrzucić pakiet oświetleniowy i kilka drobnych rzeczy. Ale to już kosmetyka. 

Do tego problem każdej A4, schodząca guma z przycisków. Macie jakiś dobry patent jak to zmyć? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mieszkam w Tilburgu.

Od niecałych dwóch lat jestem użytkownikiem Audi A4 B7 1,9 TDI  BRB 116 KM z filtrem cząstek stałych.

Jak na razie z autem nie miałem większych problemów, ale nigdy nic nie wiadomo...

Niektóre problemy sam rozwiązywałem, więc jak będę umiał, to z chęcią pomogę.

Pozdrawiam

Davidoff77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem Audi a4 b7 z silnikiem 2.0TDI BLB. POZDRAWIAM wszystkich forumowiczów [emoji2]
 
 62f4cae34aed5ecc1f05381d2223b4f0.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Postanowiłem w końcu przywitać się. Jestem od niedawna posiadaczem pięknej A4 B7 2.0 ALT (tak, to ten rozpieszczony model, co oprócz benzynki czasami ciągnie za włosy i krzyczy: daj mi oleju! :D ) Od jakiegoś czasu czytam to forum i można znaleźć sporo ciekawych informacji i mam nadzieję, że z czasem zacznę sam coś przy nim dłubać.

Tak poza tym to jestem informatykiem i pochodzę z okolic Kielc.

Pozdrawiam!

20170611_164440.jpg

Edytowane przez mzbro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

mam problem z centralnym zamkiem :( auto mi nie zamyka nie otwiera ( kiedyś tylko zamykał ale nie otwierał ) od pompki centralnego zamka nie ma  żadnego odgłosu ani nic cisza .  podpiąłem pod komputer wyskoczył Błąd 65535 ze jest -OK i ze należy szukać w module komfortu .. mam audi a4 b5 1.6  98 rok  ile jest modułów w tego typu audi i który z nich odpowiada za centralny zamek oraz w którym miejscu się on znajduje ? Pomoże ktoś ? 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy. Reszta jest na forum tylko trzeba poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Ponieważ sprzedałem swoje autko muszę nabyć nowe. Akurat chcę aby nowym wozidełkiem było audi. Nie robie dużo kilometrów rocznie ale lubie jeżdzić wygodnie.

Będę zadawał kilka pytań w dziale o kupowaniu a może później w dziale technicznym.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .Od niedawna jestem posiadaczem Audi a4 b7 .Jestem tu po to by dzielić sie i czerpać wiadomości na tematy związane z audi.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Szymon i bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do społeczności tego forum ;) Co prawda nie mam jeszcze swojego Audi, ale noszę się z zamiarem kupna pięknej A4 B5 sedan z 96' :D Pięknej, ale również troszkę zaniedbanej przez ostatnich właścicieli... Gdy przyglądałem się jej czerwonej karoserii nic jeszcze nie wzbudzało moich obaw. Dopiero po wizycie w centrum diagnostyki wyszło kilka przerażających faktów :o Otóż okazało się, że autko ma ledwo działające hamulce (tak, wszystkie cztery!), niedziałający prawy ręczny, osłona tłumika środkowego obiera się jak cebula, a przedni lewy dolny wahacz trzęsie się jak galareta... Do tego wyciek ze skrzyni (płyn jest jasny, przejrzysty) i lekkie wibrujące stukanie spod silnika przy około 2000 obr./min.. Od tego momentu nie mogę spać, nie mogę jeść, tylko rozmyślam co z tym fantem zrobić... Sprzedający przed badaniem chciał za autko około 4200 zł. Teraz okazuje się, że naprawa w/w usterek może wynieść lekko 1500 zł. Pewności nie ma, czy przy okazji nie wyskoczy coś jeszcze. Jak sądzicie drodzy forumowicze, warto jest się pakować w ten interes? Jaką kwotę mógłbym zażądać, jeśli sam zdecydowałbym się dokonać reanimacji tego auta? Dodam, że sprzedającym jest mama mojego kolegi, która jak twierdzi "sprzedaje auto, bo go nie potrzebuje", od pewnego czasu jeździ nim mało, prawie wcale. Liczę na Was Audimaniacy, że pomożecie mi podjąć dobrą decyzję ;) Piona Wszystkim!

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów serdecznie. Posiadam od prawie roku audi a4b7 1.8t Quattro i pomyślałem że warto trzymać kontakt z ludźmi którzy mają autka tej marki, tym bardziej ze mam kilka problemów w których mógłbym się Was poradzić. Jestem z Płocka i proszę uczestników klubu z tej miejscowości i okolic o odezwanie się. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Krystian i jestem z Płocka. Niestety na chwilę obecną nie posiadam jeszcze auta marki Audi, ale bardzo intensywnie poszukuje mojej wymarzonej A4 B7 1.8T Quattro Avant:) Mam nadzieję, że znajdę na forum dużo istotnych informacji odnośnie mojego przyszłego autka, a być może nawet znajdę poszukiwaną sztukę.

Pozdrawiam Wszystkich jeszcze raz i mam nadzieję, że gdy stanę się już pełnoprawnym użytkownikiem A4 będę mógł dzielić się swoimi spostrzeżeniami i poradami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się z wszystkimi i z każdym osobna przywitać na tym forum. Będzie mi miło czytać wasze wypowiedzi, spostrzeżenia, uwag , rad itp.. Mam nadzieję że również wniosę coś od siebie. Jeszcze raz witam wszystkich.

Co do mojego autka i jego posiadania to jest to Audi A4 B4 2,0 TDI 143KM z rocznika 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem właścicielem  i od pewnego czasu czytam wasze wypowiedzi na interesujący mnie temat, bardzo fajna sprawa jeżeli chodzi o pomoc i doradztwo. Same plusy jak na razie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...