Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 2.0 TDI BRD 170KM


Vassyli

Rekomendowane odpowiedzi

Wałki ustawiłem .  Ssący ustawiony na -2.1 ponieważ wg mnie lepiej pracuje silnik i nie trzęsie ! wiec pomogło w jakimś stopniu ale nadal został problem nierównej pracy po uruchomieniu klimatyzacji . Mam podejrzenie że będzie to sprzęgiełko alternatora , w momencie obciążenia jak by nierówno chodziło . 

Edytowane przez Vassyli
Niestety to nie sprzegiełko alternatora. Nadal borykam się z trzęsącym sie motorem na uruchomionej klinatyzacji. Gdy się ją wyłaczy jest ok . Lekkie szarpniecia czasem ale po uruchomieniu silnika nawet na wyższych obrotach telepie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec wyczyściłem kolektor egr i klape gaszącą. ! Poskładałem wszystko ale coś mnie tkneło aby sprawdzić egr. I okazał się że klapka egr zamyka się do połowy płynnie a potem kokowo na 3 razy się domyka. Wiec zaślepilem egr i jest wszystko ok ! Nie chce jezdzić ze zaślepionym egr wiec poszukuje dobrej używki lub nowego. Nowy w serwisie 1200 po rabacie. Może polecacie z jakieś strony gdzie można kupić nowe ale taniej nalepiej vdo bo to w oryginale chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast kupować, podjedz do tunera zeby Ci wyłączył w programie egr, zaplacisz mniej niz za uzywke, a i auto bedzie ,,dynamiczniejsze" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...