Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1,9 TDI usuwanie kata


Cinu097

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie chciałbym usunąć katalizator i  środkowy tłumnik wstawić w miejsce kata rurę lub DP jaka średnica najlepsza ?Chcialbym uniknąć (efektu gołąbka?Puuu) Czy zależy to od średnicy wstawianych rur czy poprostu te silniki tak będą miały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2017 o 20:39, Cinu097 napisał:

Witam mam pytanie chciałbym usunąć katalizator i  środkowy tłumnik wstawić w miejsce kata rurę lub DP jaka średnica najlepsza ?Chcialbym uniknąć (efektu gołąbka?Puuu) Czy zależy to od średnicy wstawianych rur czy poprostu te silniki tak będą miały.

Jeśli nie planujesz modzić auta powyżej 200 km to wystarczy 2,25 cala .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na zbyciu gotowy do wysylki downpipe 2,5" caly z kwasowki ,pasujący P&P jak cos to pisz PW

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za informacje :hi:

A w przypadku zasklepiania egr to czy wystarcza 2 blaszki gr 3 mm ? I zaślepienie tej rurki co idzie od egr do kolektora ? Audi jest z 2004r i będzie się świecił check czy mogę z tym błędem jeździć normalnie przez pare dni ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cinu097 napisał:

Dzięki wielkie za informacje :hi:

A w przypadku zasklepiania egr to czy wystarcza 2 blaszki gr 3 mm ? I zaślepienie tej rurki co idzie od egr do kolektora ? Audi jest z 2004r i będzie się świecił check czy mogę z tym błędem jeździć normalnie przez pare dni ? 

3 mm blaszki będą ok . Raczej bedzie się świecił błąd gdyż od 2003 już chyba ECU widzi po przepływce inny przepływ , na otwartym EGR powinien być mniejszy przepływ powietrza . Do 2003 r ECU nie wyrzuca błędu po zaślepieniu. 

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...