Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy widzieliście. W MMI pojawiła się obsługa Amazon music:

image.png

 

Ale, żeby nie było aż tak kolorowo ;)

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2018 o 16:54, mazwi napisał:

 

Jeśli chodzi o oprogramowanie radia - niestety nadal nie mam osobnego sterowania subwoofera ?

Pzdr, Marcin


A co ci robili ?  miałes to wczesniej ?

Masz wogóle suba w pólce ?


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W autach z B&O jest tylko tyle odnośnie sterowania subem

 

33F166BA-E38C-4AD0-949E-E332678D02E0.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety "suby" tylko pod fotelami  (Audi Sound System), ale oczekiwałem osobnego potencjomatra
tak jak np. w Q5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest tu ktoś kto jeździ 2.0 TDi 190 PS z programem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, A-rek napisał:

Panowie jest tu ktoś kto jeździ 2.0 TDi 190 PS z programem?

Ja narazie tylko z boxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, potrzebowałbym pomocy - zerknięcia w ETKĘ/ELSĘ.

1. Jaki numer ma element z tapicerką w słupku A od strony pasażera? Kolor czarny, na pokładzie B&O.
2. Jak go wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddalem b9tke na przeglad przy 90kkm. Dzwonia, ze jednak znalezli ten blad co go wczesniej nie widzili z lewa lampa. Przez telefon mowili ze musieli zamowic nowa lampe w piatek odbieram auto to zobaczymy co tam wiecej zrobili. Dostalem na ten czas a3 sb zobaczymy jak to jezdzi, szczegolnie ze jutro musze jakies 150km zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Kilka tygodni temu dostałem list z informacją o akcji serwisowej - wymiana listwy ozdobnej w drzwiach, bo mogą sie samoczynnie odklejać i powodować niebezpieczeństwo. 

Nie widziałem tam żadnego problemu, ale dla świętego spokoju pojechałem do ASO. Na miejscu okazało się, że chodzi o te małe listewki na głośnikach B&O. Wymienili w 30 minut.

 

2 dni temu listewki się odkleiły :facepalm:

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2018 o 12:04, sowiq napisał:

Taka ciekawostka. Kilka tygodni temu dostałem list z informacją o akcji serwisowej - wymiana listwy ozdobnej w drzwiach, bo mogą sie samoczynnie odklejać i powodować niebezpieczeństwo. 

Nie widziałem tam żadnego problemu, ale dla świętego spokoju pojechałem do ASO. Na miejscu okazało się, że chodzi o te małe listewki na głośnikach B&O. Wymienili w 30 minut.

 

2 dni temu listewki się odkleiły :facepalm:

hehhe. No to Ci przymocowali. Też miałem list i już dawno to zrobiłem przy okazji serwisu. Teraz mam problem z ciągle wyskakującym błedem, że SOS nie działa i kamera cofania zaczęła mieć straszne szumy. Muszę zadzwonić sobie do nich wreszcie bo irytujące to zaczyna być..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2018 o 09:00, sowiq napisał:

Nie wiem, czy widzieliście. W MMI pojawiła się obsługa Amazon music:

image.png

 

Ale, żeby nie było aż tak kolorowo ;)

image.png

 

 

Hej, 

Nie wiem o co kaman, bo Ja Amazona mam już od dawna. Jakos sam sie pojawil. Zalogowałem sie i działał, tylko wybór jakiś neędzny był wiec chyba nie odpaliłem 2 raz:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2018 o 13:06, heretyk napisał:

Hej, 

Nie wiem o co kaman, bo Ja Amazona mam już od dawna. Jakos sam sie pojawil. Zalogowałem sie i działał, tylko wybór jakiś neędzny był wiec chyba nie odpaliłem 2 raz:)

 

Wybór jest nędzny, ponieważ za Amazona trzeba sobie zapłacić ;)
30 dni chyba jest okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, syngress napisał:

Wybór jest nędzny, ponieważ za Amazona trzeba sobie zapłacić ;)
30 dni chyba jest okres próbny.

Nie wiem czemu założyłes, ze za niego nie płacę?;) Tylko ja go uzywam do darmowej wysyłki za zakupy(amazon premium). Chyba że jest jeszcze jakieś inne abo dedykowane do muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przez bluetooth. Podobnie jak YouTube i dowolnej innej aplikacji na telefonie.

Audi Smartphone Interface to dla mnie trochę pic na wodę w obecnej wersji, ale być może to kwestia iPhone, a nie samego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sowiq napisał:

Tak, przez bluetooth. Podobnie jak YouTube i dowolnej innej aplikacji na telefonie.

Audi Smartphone Interface to dla mnie trochę pic na wodę w obecnej wersji, ale być może to kwestia iPhone, a nie samego systemu.

Przez BT to z d*py jest bo nie widzę na MMI utworów.. Jak nie mam playlisty odpalonej to i tak muszę zaglądać wciąż do telefonu. DLatego może ktoś coś wie o apce do mmi.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam pytanie - czemu w B9 nie ma 3.0 TDI ? Tzn w polskim konfigu nie da sie zamówic i z tego co pamiętam od poczatku nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Konrad20vt napisał:

Panowie, ja mam pytanie - czemu w B9 nie ma 3.0 TDI ? Tzn w polskim konfigu nie da sie zamówic i z tego co pamiętam od poczatku nie ma.

Decyzja polskiego importera, który z uwagi na akcyzę stwierdził, że ten wariant w Polsce w A4 nie będzie się sprzedawał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjasnienie! No pewnie różnica w cenie miedzy 3.0 TDI a 2.0 TFSI była by ogromna, a osiągi juz nie.. 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że w miarę dobrze wyposażone 2,0 TFSI 252 KM kosztuje ok. 70.000 EUR a 3,0 TDI 76.000 EUR to w Polsce by kosztowały odpowiednio ok. 320.000 PLN i 400.000 PLN

(kurs 4,30 PLN/EUR).

Może 3,0 TDI nie jest droższe o 6.000 EUR od 2,0 TFSI ale trudno sprawdzić bo 2,0 TFSI nie ma w konfiguratorze.

Kiedyś 3,0 TDI 272 KM kosztowało 5.650 EUR więcej niż 2,0 TFSI 252 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...