Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.08.2018 o 16:28, Kosmita napisał:

Przez BT to z d*py jest bo nie widzę na MMI utworów.. Jak nie mam playlisty odpalonej to i tak muszę zaglądać wciąż do telefonu. DLatego może ktoś coś wie o apce do mmi.. ?

@Kosmita nic mi nie wiadomo na temat możliwości instalowania apek w naszych MMI. Na liście życzeń Spotify jakiś czas temu pojawiło się zapytanie o integrację po ich stronie, ale ze względu na małe zainteresowanie, zostało zignorowane - https://community.spotify.com/t5/Closed-Ideas/Partnerships-Audi-MMI/idi-p/1681618

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy allroadów, czy ma ktoś z Was dodatkowy komplet kół np zimowych ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już z jakiś miesiąc jest na niemieckiej stronie podzial na 2018 i 2019, ale konfiguratora 2019 jeszcze nie ma, może od przyszłego tygodnia ruszy bo gdzieś słyszałem ze niby od września ma ruszyć model 2019. Ile w tym prawdy nie wiem, ale skoro obecnie zamawiane samochody i tak przyjdą już poliftowe to pewnie zaraz wystartuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest polift.

Po liftingu nie miał posiadać wystającego tabletu z navi i multimediamia nadal posiada.

To chyba jest nowy rok modelowy który pojawia się po wakacjach.

https://www.audi.de/de/brand/de/neuwagen/a4/a4-limousine-2019.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszałem ze MULTIMEDIA AUDI przestało wspołpracować  z dotychczasowym dostawca

Spore problemy w oprogramowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, wrclaguna napisał:

Slyszałem ze MULTIMEDIA AUDI przestało wspołpracować  z dotychczasowym dostawca

Spore problemy w oprogramowaniu

Nie wiem kto im robił oprogramowanie, ale MyAdui na IOS'a to jakaś katastrofa jest.
Nie można zaktualizować umowy użytkownika końcowego, nie można połączyć z serwerem, błąd wewnętrzny aplikacji, cały czas jakieś błędy dostaje.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krzychu252 napisał:

To chyba nie jest polift.

Po liftingu nie miał posiadać wystającego tabletu z navi i multimediamia nadal posiada.

skąd takie info? Jakieś 2 miesiące temu zaprezentowali wersję po liftingu i wizualnie w szczególności w środku zbytnio zmian nie ma. O ekranach kiedyś tam były jakieś plotki, itp. Ale nic takiego nie nastąpiło.

https://paultan.org/2018/06/27/b9-audi-a4-facelift-revealed-minor-cosmetic-changes/

https://www.autozeitung.de/audi-a4-facelift-2019-preis-technische-daten-193992.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krzychu252 napisał:

Znaczy że niby teraz ten mini lifting, a w 2019 kolejny większy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej rozpisce w salonach kiedy jaki model wchodzi podane jest że lifting A4 od 47 tygodnia 2018, czyli od 19 listopada. Jakoś też w tym okresie ma być zaprezentowane S4 z silnikiem TDI. Trochę dziwne by było robić teraz jakiś lifting za rok kolejny, a pewnie 2020/2021 by wprowadzali nową generacje. Chyba że ten lifting miałby przedłużyć żywotność B9 o kolejne 3-4 lata.

Edytowane przez DonDżonson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebna pomoc ?

Samochod RS3 (2018). Wyskakuje taki oto komunikat2C4FB19E-810A-4A58-A8D1-AD6811E0ECF1.jpeg

 

kola odpompowane, teraz pozostaje zapisać w MMI, pytanie tylko jak? ?

Pomoże ktoś? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio tak ciężko znaleźć taką informację w necie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sowiq napisał:

Serio tak ciężko znaleźć taką informację w necie?

 

Pytam dla kolegi na szybko, ja nie mam czasu szukać bo jestem w pracy, on auto ma zaledwie kolka dni i to jego pierwsze Audi.

Dziekuje za odpowiedź i miłego dnia ✌?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2018 o 20:53, wrclaguna napisał:

Panowie kto ma NAWIGACJE Z RADIEM DELPHI ?

Bez twardego dysku ?

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2018 o 12:29, wrclaguna napisał:

?

Niestety nie pomogę..

 

Co do liftu A4/A5 teraz będzie mały lift, ale też czytałem, że mają cały środek dostosować pod nowe modele Audi (panele dotykowe zamiast wystającego ekranu i dotychczasowego panelu klimy). Ale czy faktycznie zdecydują się wprowadzić to już teraz czy dopiero wraz z nowym modelem..? Zobaczymy.

Podejrzewam, że zrobią bardzo znany już myk, że teraz jest lifting B9, a w 2020/21 wprowadzą B10, który będzie miał nowy środek, a poza tym będzie bazował na modelu B9 (coś a'la b6 i b7 z tym, że tam środek był taki sam praktycznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o A4 b9 polift to wczoraj ją ogadałem i ma zmienione trochę tył i przód , środek był taki sam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...