Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

Ale gdzie oglądałeś? Bo w salonach raczej jeszcze nie uświadczysz.

6 godzin temu, Kosmita napisał:

Co do liftu A4/A5 teraz będzie mały lift, ale też czytałem, że mają cały środek dostosować pod nowe modele Audi (panele dotykowe zamiast wystającego ekranu i dotychczasowego panelu klimy). Ale czy faktycznie zdecydują się wprowadzić to już teraz czy dopiero wraz z nowym modelem..? Zobaczymy.

Podejrzewam, że zrobią bardzo znany już myk, że teraz jest lifting B9, a w 2020/21 wprowadzą B10, który będzie miał nowy środek, a poza tym będzie bazował na modelu B9 (coś a'la b6 i b7 z tym, że tam środek był taki sam praktycznie).

 już to gdzie indziej pisałem, jakoś średnio wierzę że teraz mieliby zrobić jeden mały lift a za rok kolejny większy. Raczej zakładam że z 2-3 lata ta wersja jeszcze będzie funkcjonowała i dopiero wtedy zrobią jakiś znaczący lift ze zmianą środka, albo wejdzie nowy model.

Edytowane przez DonDżonson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, DonDżonson napisał:

Ale gdzie oglądałeś? Bo w salonach raczej jeszcze nie uświadczysz.

Oglądałem auto testowe , ale nie oklejone , myślę że raczej takie jak będzie na salonach , sedan  . Ja oczywiście stary gamoń przeszedłem  koło niej , tylko zwróciłem uwagę  na tylni zderzak i mówię do syna „ ale ta b9 ma fajną dupcie " , syn jednak odrazu „ przecież to jest b9 po lifcie " . Przedni zderzak też miała trochę zmieniony . Więcej szczegółów ciężko było uchwycić ponieważ zaraz za plecami pokazał się nasz kochany „opiekun " :) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tylko z zewnątrz się zmieni, jakieś nowe wzory felg dojdą itp. Nowe wnętrze będzie, ale nie wcześniej niż 2020/2021. Takie mam info z Audi. 

 

2019-Audi-A4-Avant-facelift-Turbo-Blue-front-three-quarters.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nowe wnętrze ma mieć takie same wyświetlacze dotykowe jak np. A6 / A8? Bo ostatnio w salonie pomacałem sobie je w nowej A6 i strasznie się podjarałem. Fajnie, jakby coś takiego wsadzili do A4, ale obawiam się, że może być to jakaś okrojona wersja, a full wypas będzie zarezerwowany tylko dla modeli premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, sowiq napisał:

To nowe wnętrze ma mieć takie same wyświetlacze dotykowe jak np. A6 / A8? Bo ostatnio w salonie pomacałem sobie je w nowej A6 i strasznie się podjarałem. Fajnie, jakby coś takiego wsadzili do A4, ale obawiam się, że może być to jakaś okrojona wersja, a full wypas będzie zarezerwowany tylko dla modeli premium.

pewnie podobnie, ale tak jak mówimy to kwestia raczej minimum 2 lat, więc do tego czasu już nie będzie to taki full wypas. Zresztą patrząc na nową Q3 to górny ekran już dostaje na wzór tego z A6/A8 to raczej w A4 nie wsadzą bardziej okrojonej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2018 o 18:16, wrclaguna napisał:

Po S4 widać mniej zmian niż w A4.. ciekawe czy RS-e też wprowadzą w lifting..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Szybki temat: hamulce. Przejechałem 24tys km(A5, tfsi 252KM), klocki już do wymiany. W aso wołają 1500zł, wymieniać? Gwarancja gwarancją, ale w takim tempie to na samych hamulcach można zbankrutować ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2018 o 21:59, switchpl napisał:

Witam Panowie,

Szybki temat: hamulce. Przejechałem 24tys km(A5, tfsi 252KM), klocki już do wymiany. W aso wołają 1500zł, wymieniać? Gwarancja gwarancją, ale w takim tempie to na samych hamulcach można zbankrutować ?

 

Pozdrawiam

A co ile chcesz wymieniać?

Jak jeździsz dynamicznie to przy 250 koniach to hamulce mają co robić. Ja mam 45k i już drugi raz komplet wymieniłem właśnie (z tarczami). Sprawdź tarcze bo również schodzą szybko. A potem Ci się będą grzały po jednym zhamowaniu na autostradzie jak są cienkie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kosmita napisał:

A co ile chcesz wymieniać?

Jak jeździsz dynamicznie to przy 250 koniach to hamulce mają co robić. Ja mam 45k i już drugi raz komplet wymieniłem właśnie (z tarczami). Sprawdź tarcze bo również schodzą szybko. A potem Ci się będą grzały po jednym zhamowaniu na autostradzie jak są cienkie..

Wymieniasz w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Kosmita napisał:

Nie. Ale wszystko ori.

Okej, dzięki za info. Spodziewałem się, że klocki będę musiał wymienić przed 30kkm ale nie spodziewałem się 1,5k PLN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, switchpl napisał:

Okej, dzięki za info. Spodziewałem się, że klocki będę musiał wymienić przed 30kkm ale nie spodziewałem się 1,5k PLN ?

2700 zapłaciłem teraz za komplet klocki przód tył i z tarcze z przodu.  Co ciekawe tarcze z tyłu skończyły mi się szybciej i musiałem je wymienić przy 25k km.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofam wszystko, co pisałem negatywnego na temat Audi Smartphone Interface. 

Kilka dni temu porównałem jakość dźwięku przez Bluetooth i Smartphone Interface i różnica po prostu wgniata w ziemię. Dodatkowo po ostatniej aktualizacji iOS zaczęły działać Google Maps spod iPhone, więc dodatkowy plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2018 o 11:40, eskal napisał:

sowiq dzięki za info, a miałem nie brać Audi Smartphone Interface

Nie wiem tylko czy różnica będzie tak samo zauważalna na innych głośnikach. Ja mam B&O i jakość po kablu jest na prawdę o wiele lepsza niż po Bluetooth.

Z perspektywy czasu żałuję, że nie wziąłem kilku opcji wyposażenia w cenie ~1k każda. Np. rolety na tyle szyby, mimo, że mam przyciemniane, szyny do mocowania bagażu w bagażniku, itp. Koszt niewielki, a teraz sobie pluję w brodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sowiq napisał:

Nie wiem tylko czy różnica będzie tak samo zauważalna na innych głośnikach. Ja mam B&O i jakość po kablu jest na prawdę o wiele lepsza niż po Bluetooth.

Z perspektywy czasu żałuję, że nie wziąłem kilku opcji wyposażenia w cenie ~1k każda. Np. rolety na tyle szyby, mimo, że mam przyciemniane, szyny do mocowania bagażu w bagażniku, itp. Koszt niewielki, a teraz sobie pluję w brodę :)

Też się przekonuję. Zaraz zamawiam następny samochód i już wezmę. Podobno Yanosik też ma działać to naprawdę duży plus.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...