Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z innej beczki. W instrukcji obsługi piszą, że z pilota da się zamknąć klapę w Avantcie. Czy komuś działa taka opcja? Bo próbowałem na milion sposobów, ale u mnie nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, sowiq napisał:

Pytanie z innej beczki. W instrukcji obsługi piszą, że z pilota da się zamknąć klapę w Avantcie. Czy komuś działa taka opcja? Bo próbowałem na milion sposobów, ale u mnie nie chce.

Dziala, przytrzymujesz dłużej przycisk i jest git. Nawet piszczy jak ciężarówka przy cofaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, zwierzakfm napisał:

Dziala, przytrzymujesz dłużej przycisk i jest git.

No właśnie u mnie jakoś nie chce... Robisz to w jakiejś konkretnej sytuacji? Tzn zapłon włączony / wyłączony, zamki w drzwiach zablokowane / odblokowane, itp, czy działa to u Ciebie zawsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ogarniał ktoś konwersję USA-EU i powie co powinno być przekodowane? Jednostki zmienione przez MMI, natomiast zanim wybiorę się na kodowanie chciałbym zrobić sobie listę, aby o niczym nie zapomnieć. 

- kodowanie lamp

- zmiana języka

- navi

- co jeszcze? 

Będę wdzięczny za pomoc.

Dodatkowo szukam bagnetu pod 2.0TFSI, jest jakiś dedykowany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, sowiq napisał:

No właśnie u mnie jakoś nie chce... Robisz to w jakiejś konkretnej sytuacji? Tzn zapłon włączony / wyłączony, zamki w drzwiach zablokowane / odblokowane, itp, czy działa to u Ciebie zawsze?

zapłon wyłączony zawsze, zamki mogą być zablokowane / odblokowane, bez różnicy. 

Masz opcje Advanced Key? Może to trzeba mieć, żeby chulało.

Edytowane przez zwierzakfm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zwierzakfm napisał:

Masz opcje Advanced Key? Może to trzeba mieć, żeby chulało.

Tak, mam pełny pakiet. 

No nic, będę testował jeszcze raz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, sowiq napisał:

Tak, mam pełny pakiet. 

No nic, będę testował jeszcze raz :) 

u mnie działa zamykanie, ale muszę stać bardzo blisko tylnej klapy.

Natomiast dla odmiany przestało działać otwieranie bagażnika nogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czarny69 napisał:

Panowie, ogarniał ktoś konwersję USA-EU i powie co powinno być przekodowane? Jednostki zmienione przez MMI, natomiast zanim wybiorę się na kodowanie chciałbym zrobić sobie listę, aby o niczym nie zapomnieć. 

- kodowanie lamp

- zmiana języka

- navi

- co jeszcze? 

Będę wdzięczny za pomoc.

Dodatkowo szukam bagnetu pod 2.0TFSI, jest jakiś dedykowany? 



A jaki masz MIB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wrclaguna napisał:



A jaki masz MIB ?

MIB HIGH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ci to bedzie robił ? 

Lampy tylne trzeba zmienic lub przerobic na EU  pozniej okablowanie i programowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wrclaguna napisał:

Kto ci to bedzie robił ? 

Lampy tylne trzeba zmienic lub przerobic na EU  pozniej okablowanie i programowanie

Mam wstępnie umówioną osobę z okolic Ełku. Będę miał 3 auta do ogarnięcia. Aktualnie siedzę i szykuję żonie A4, będę powoli ogarniał lampy, a w międzyczasie blacharka. Oprócz tego co wymieniłem, lamp, o czymś jeszcze trzeba pamiętać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy takie rzeczy jakby co :hi:


MIBY  kodowanie lamp  itd

Poprawki tez po firmie z KRK  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, czarny69 napisał:

Mam wstępnie umówioną osobę z okolic Ełku. Będę miał 3 auta do ogarnięcia. Aktualnie siedzę i szykuję żonie A4, będę powoli ogarniał lampy, a w międzyczasie blacharka. Oprócz tego co wymieniłem, lamp, o czymś jeszcze trzeba pamiętać?

Zrób u Grzesia. Doradzi i zrobi bardzo dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kosmita napisał:

Zrób u Grzesia. Doradzi i zrobi bardzo dobrze ;)

Jeśli chodzi o lampy i okablowanie niedaleko ciebie jest gościu, który robi gotowe profesjonalne instalacje do naszych samochodów z opisem tak, że sam to ogarniesz i zrobisz, ponieważ ja nie jestem żadnym elektrykiem czy mechanikiem samochodowym, a dałem radę. Gościu jest prawdziwym profesjonalistą i stale służy pomocą telefoniczną i wyjaśnia. Bardzo dobrze czyta schemat instalacji elektrycznej samochodu. Dokupiłem hak elektryczny westfalia i od niego gotową instalację elektryczną do haka, całość założyłem polutowałem pospinałem i po kodowaniu ok wszystko działa. miałem zapłacić 2000 za kodowanie świateł i haka, oraz zainstalowanie haka, a mnie całość wyszła 900 zł.

Jeszcze radio miałem robione bo w USA  strojenie działa na innych zakresach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kuzzb napisał:

Jeśli chodzi o lampy i okablowanie niedaleko ciebie jest gościu, który robi gotowe profesjonalne instalacje do naszych samochodów z opisem tak, że sam to ogarniesz i zrobisz, ponieważ ja nie jestem żadnym elektrykiem czy mechanikiem samochodowym, a dałem radę. Gościu jest prawdziwym profesjonalistą i stale służy pomocą telefoniczną i wyjaśnia. Bardzo dobrze czyta schemat instalacji elektrycznej samochodu. Dokupiłem hak elektryczny westfalia i od niego gotową instalację elektryczną do haka, całość założyłem polutowałem pospinałem i po kodowaniu ok wszystko działa. miałem zapłacić 2000 za kodowanie świateł i haka, oraz zainstalowanie haka, a mnie całość wyszła 900 zł.

Jeszcze radio miałem robione bo w USA  strojenie działa na innych zakresach.

Podrzuć info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktos podrzucić opis komunikatów z audi pre sense ? :)

Dzis rano pojawił mi się komunikat o awarii z przodu i chwile mi zajęło zanim zrozumiałem o co mu chodzi :D więc jestem ciekawy co jeszcze może mnie spotkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, grom napisał:

u mnie działa zamykanie, ale muszę stać bardzo blisko tylnej klapy.

Natomiast dla odmiany przestało działać otwieranie bagażnika nogą.

To jest chyba to. Sprawdziłem wczoraj i mam tak samo.

To jest zupełnie bez sensu, moim zdaniem. Klapę mogę otworzyć z pilota stojąc 20 metrów od auta, ale nie zamknę już jej w ten sposób. Żeby to zrobić, trzeba stać tak blisko samochodu, że łatwiej i szybciej będzie wcisnąć przycisk na klapie. 

Co za bezsens... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, sebek napisał:

Może ktos podrzucić opis komunikatów z audi pre sense ?

Chodzi Ci o instrukcję obsługi? Na forum jest wersja PDF: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sowiq napisał:

To jest chyba to. Sprawdziłem wczoraj i mam tak samo.

To jest zupełnie bez sensu, moim zdaniem. Klapę mogę otworzyć z pilota stojąc 20 metrów od auta, ale nie zamknę już jej w ten sposób. Żeby to zrobić, trzeba stać tak blisko samochodu, że łatwiej i szybciej będzie wcisnąć przycisk na klapie. 

Co za bezsens... ?

Może da się to wyregulować, masz kogoś z OBDeleven? Bo np można tam regulować odległość, z której da się otwierać auto lub szyby, nie pamiętam już konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sowiq napisał:

Chodzi Ci o instrukcję obsługi? Na forum jest wersja PDF: 

 

Bardzo dobry materiał:) też się przyda. ale bardziej mi chodziło o to własnie co oznacza na przykład "awaria z przodu" ;)

 

A z innej beczki, czy a mmi navi plus można odtwarzać filmy z dvd? Czy trzeba cos miec jeszcze dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...