Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, krystian3769 napisał:

Też znalazlem pod sline ten nr. 8W0807521S 

Etki online te co przeglądałem nie mają 2019roku ?

Tam jeszcze chyba taka listwa obwodowa przychodzi no i chromowane końcówki 

Dzięki ?

IFINTERFACE.COM

Программа ETKA, Program ETKA, ETKA онлайн, ETKA-онлайн, этка онлайн, этка-онлайн, ETKA online, ETKA-online, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA, PORSCHE, ETKA, ETKA7, ETKA7.4, ETKA7.5, ETKA7.0, ETKA 7...

 - po lewej klikasz carprog2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe sprawdzenie kluczykow przed zakupem czy sa oryginalne i nie sa podrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś reflektował na ceramiczne klocki hamulcowe ATE do B9, to polecam się ;)

https://a4-klub.pl/offers/offer/16158-klocki-hamulcowe-ate-ceramic-przód-130470-73142/

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2019 o 08:25, marcin_o23 napisał:

Ma któryś w b9 ogrzewaną kierownicę?

Mam takie auto ;)

Co ci trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa to ogrzewanie, jakas zasada, temp itd, wrzucilem kierke taka  do a3 8v lift i nie wiem jak ruszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, marcin_o23 napisał:

Jak działa to ogrzewanie, jakas zasada, temp itd, wrzucilem kierke taka  do a3 8v lift i nie wiem jak ruszyc

Jak grzany stołek - naciskasz i nagrzewa. Nie jest to warunkowane temperaturą. Nie mam ale używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, dolozenie VC jaki koszt? Dużo z tym zachodu? Jest kilka ciekawych aut, jedną widziałem praktycznie pod full ale te zwykle zegary.. ktoś może się orientowal już w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że jeśli chcesz dołożyć vc to trzeba mieć już navigation plus bo inaczej jest to zablokowane  https://www.audiworld.com/forums/a4-b9-platform-discussion-212/replacing-analog-cluster-vitrual-cockpit-2917034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, soloman napisał:

Gdzieś czytałem, że jeśli chcesz dołożyć vc to trzeba mieć już navigation plus bo inaczej jest to zablokowane  https://www.audiworld.com/forums/a4-b9-platform-discussion-212/replacing-analog-cluster-vitrual-cockpit-2917034/

No właśnie też to zauważyłem że przy VC jest ten plus. Znowu są takie wersje z plusem ale zwykle zegary.. mam na hali s5ke to właśnie tak samo jest. Jeśli nie było by to jakoś skomplikowane to może warto by wziąć taka wersje bez tego vc , ale lepiej poszukać już na wypasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaciekPL napisał:

No właśnie też to zauważyłem że przy VC jest ten plus. Znowu są takie wersje z plusem ale zwykle zegary.. mam na hali s5ke to właśnie tak samo jest. Jeśli nie było by to jakoś skomplikowane to może warto by wziąć taka wersje bez tego vc , ale lepiej poszukać już na wypasie :D

Ja osobiście mam wersję bez VC i same zegary i tak są mega bombowe z nawigacją na nic nie można narzekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaciekPL ja mam auto z VC i jeśli mam być szczery, to trochę jest to bajer. Na początku jest wow, bo super sprawa i można zmieniać sobie różne rzeczy, ale po kilku miesiącach ustawiasz te zegary na stałe i raczej tego już nie przełączasz, bo nie za bardzo jest po co. O wiele bardziej jestem zadowolony z Phone Interface i wyświetlania Google Maps na ekranie głównym. 

Ale to taka dygresja, bo być może nie warto rezygnować z fajnego i dobrze wyposażonego auta jedynie z powodu brakujacego VC?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jestem na kupnie auta B9 Avant s-line i mam małe pytanie: czy spoiler klapy s-line różni się od standardowego ? bo oglądałem dwa egzemplarze i jeden z nich ma zewnętrzny pakiet s-line i po doświadczeniach z b6, b7 9 b8, zauważyłem że daszek jest ten sam bez względu na zewnętrzny pakiet... tak mi się wydaje. Jeśli jestem w błędzie to proszę mnie z niego wyprowadzić :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2019 o 13:24, blaster99 napisał:

Pany jestem na kupnie auta B9 Avant s-line i mam małe pytanie: czy spoiler klapy s-line różni się od standardowego ? bo oglądałem dwa egzemplarze i jeden z nich ma zewnętrzny pakiet s-line i po doświadczeniach z b6, b7 9 b8, zauważyłem że daszek jest ten sam bez względu na zewnętrzny pakiet... tak mi się wydaje. Jeśli jestem w błędzie to proszę mnie z niego wyprowadzić :)

zgadza się daszki nad tylną szybą , są identyczne w tych bez S-line , czyli kto kupi bez zewnętrznego S-line ma daszek od S-line 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEV,

Ładny SWAP... Właściwie P&P 3.0 TFSI na turbo przełożone do Avant'a? 

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2019 o 00:17, bar72 napisał:

zgadza się daszki nad tylną szybą , są identyczne w tych bez S-line , czyli kto kupi bez zewnętrznego S-line ma daszek od S-line 

Co ?? Czyli kupując bez zewnętrznego sline masz spolier daszek od sline? Jeśli w zwykłej i sline jest taki sam tzn. że jest po prostu zwykły. Nie można powiedzieć ze mając zwykła wersje masz daszek od sline, skoro w sline nie bylo żadnej zmiany i był ze zwykłej wersji.

W b6 , b7 i b8 te zmiany były widoczne.

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Co ?? Czyli kupując bez zewnętrznego sline masz spolier daszek od sline? Jeśli w zwykłej i sline jest taki sam tzn. że jest po prostu zwykły. Nie można powiedzieć ze mając zwykła wersje masz daszek od sline, skoro w sline nie bylo żadnej zmiany i był ze zwykłej wersji.

W b6 , b7 i b8 te zmiany były widoczne.

daszek to nie cały pakiet S-line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bar72 napisał:

daszek to nie cały pakiet S-line :)

Poważnie? Wow .. mowa była o daszku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2019 o 13:39, marcin_o23 napisał:

Jak działa to ogrzewanie, jakas zasada, temp itd, wrzucilem kierke taka  do a3 8v lift i nie wiem jak ruszyc

Moje to nie B9 ale działanie jest pewnie takie same....

Wciskasz, na zegarach wyskakuje informacja, że ogrzewanie włączone i po minucie kierownica jest ciepła. Wciskasz znowu, wyskakuje komunikat, że ogrzewanie wyłączone i tyle. Nie sprawdzałem tego latem więc nie powiem ci czy temp. zew. ma tu znaczenie ale wydaje mi się, że nie (tak jak przy fotelach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...