Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na kupnie felg 19 do mojego b9. Czy felga z A5 et 32 będzie dobrze wyglądać czy raczej szukać et 40 tak jak fabryka przykazała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś ma dostęp do elsy i może sprawdzić jak w b9 zdemontować lusterko wsteczne? Nie chcę tam nic połamać :) Dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 2.0tfsi, mega duży przebieg aż 31tys km. Płynu znowu brak, dosyć częsty widok w b9. Coś znowu polepszyli :oklasky:IMG_20200406_093217.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć, kto ma wewnętrzny pakiet ambiente, tzn te oświetlenie ze zmianą koloru, czy w desce też jest oświetlenie czy tylko w boczkach i tunelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, JawoR36 napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć, kto ma wewnętrzny pakiet ambiente, tzn te oświetlenie ze zmianą koloru, czy w desce też jest oświetlenie czy tylko w boczkach i tunelu?

W a4 w desce nie ma oświetlenia, tylko boczki i tunel. Deska jest na pewno w q7 i chyba w q5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, grom napisał:

W a4 w desce nie ma oświetlenia, tylko boczki i tunel. Deska jest na pewno w q7 i chyba w q5.

Dzięki.

A ktoś się orientuje czy tunel pod ambiente jest taki sam jak ten bez ambiente? Chodzi mi o to, czy w zwykłym tunelu też jest miejsce na tą listwę led.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎07‎.‎04‎.‎2020 o 06:48, MaciekPL napisał:

Kolejne 2.0tfsi, mega duży przebieg aż 31tys km. Płynu znowu brak, dosyć częsty widok w b9. Coś znowu polepszyli :oklasky:IMG_20200406_093217.jpg

Wiadomo gdzie? Może jakaś duperela jak w b6/7 jak ten króciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wandej napisał:

Wiadomo gdzie? Może jakaś duperela jak w b6/7 jak ten króciec.

Nie wiem poszedł tak na sprzedaż, ale ogólnie sporo już widziałem b9ek z podobnymi widokami. Znajomy nawet w 1.4 b9ce to samo ubywa co 2tyg dolewa, w rs5 17" co tydzień do dwóch trzeba dolac. Ciekawe czemu tak, w audi pytałem co jest grane, to koles mówi że to normalne.. W b8kach olej ubywal w pierwszych modelach a tutaj płyn heh ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MaciekPL napisał:

Nie wiem poszedł tak na sprzedaż, ale ogólnie sporo już widziałem b9ek z podobnymi widokami. Znajomy nawet w 1.4 b9ce to samo ubywa co 2tyg dolewa, w rs5 17" co tydzień do dwóch trzeba dolac. Ciekawe czemu tak, w audi pytałem co jest grane, to koles mówi że to normalne.. W b8kach olej ubywal w pierwszych modelach a tutaj płyn heh ? 

:facepalm:Jedyny plus że płyn trochę tańszy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszki heheszki, a ja niedawno odebrałem z ASO, z wymiany uszczelki pod głowicą VW 2.0TDI z 2019r, przebieg 50tyś, brał 700ml na 1500km, tylko, że tutaj nie było żadnej gadki, że to normalne, tylko wręcz się cieszyli, że tak szybko zareagowałem, bo następnie po uszczelce leci głowica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO maja duzo reklamacji w benzyniakach pekajaca obudowa termostatu

Pod kolektorem ssacym bedzie slad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy w fotelach z anglika, w których w prawym fotelu jest pamięć można przełożyć ją do lewego fotela, tak aby fotele działały w EU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak technicznie, ale fotele mają te same opcje (kierowcy i pasażera). Ewentualna pamięć jest już na drzwiach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kosmita napisał:

Nie wiem jak technicznie, ale fotele mają te same opcje (kierowcy i pasażera). Ewentualna pamięć jest już na drzwiach..

Niestety ale moduł, panele na drzwiach itp znajdują się tylko w fotelu kierowcy UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2020‎-‎04‎-‎28 o 08:12, wrclaguna napisał:

W ASO maja duzo reklamacji w benzyniakach pekajaca obudowa termostatu

Pod kolektorem ssacym bedzie slad

Tu jest temat o tym w dziale Układ Chłodzenia:

https://a4-klub.pl/topic/452467-20-tfsi-pompa-wody/

I inne też tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, JawoR36 napisał:

A jak to się montuje? Trzeba ciąć jakieś kable, czy da radę to jakoś P&P zrobić? 

Jakby coś to mogę zostać testerem, bo brakuje mi zamykania z kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sowiq napisał:

A jak to się montuje? Trzeba ciąć jakieś kable, czy da radę to jakoś P&P zrobić? 

Jakby coś to mogę zostać testerem, bo brakuje mi zamykania z kluczyka.

Więc mianuje Cię testerem, montuj i daj znać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...