Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, JawoR36 napisał:

Więc mianuje Cię testerem, montuj i daj znać ??

Też jestem ciekaw ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, sowiq napisał:

@JawoR36 @krystian3769 dobra, a co mi tam. Zamówiłem, dam znać co i jak jak już będę miał ten moduł w ręku.

:dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JawoR36 napisał:

 

 

 

3 godziny temu, sowiq napisał:

@JawoR36 @krystian3769 dobra, a co mi tam. Zamówiłem, dam znać co i jak jak już będę miał ten moduł w ręku.

Chwała Ci za to :notworthy::thumbup1:

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep to jakaś porażka :)

Zamówiłem, a po 5 dniach anulowali moje zamówienie z lakonicznym wyjaśnieniem: `Sorry no address changes for any paypal paid order.`. Od razu przelali mi kasę na PayPal, więc na dobry początek jestem w plecy na podwójnym przewalutowaniu :facepalm:

Spróbuję jeszcze coś podziałać, ale trochę mnie zniechęcili takim podejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sowiq napisał:

Ten sklep to jakaś porażka :)

Zamówiłem, a po 5 dniach anulowali moje zamówienie z lakonicznym wyjaśnieniem: `Sorry no address changes for any paypal paid order.`. Od razu przelali mi kasę na PayPal, więc na dobry początek jestem w plecy na podwójnym przewalutowaniu :facepalm:

Spróbuję jeszcze coś podziałać, ale trochę mnie zniechęcili takim podejściem.

Lipa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wygluszenie" bagaznika było za dopłatą? 

B&O 

20200723_155905.jpg

Wersja bieda 

20200723_165755.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje jak wygląda kwestia sterowania nawiewem przed pasażerem w wersji poliftowej? Pytanie dotyczy klimatyzacji 3 strefowej. W wersji przed liftem można było ustawić czy nawiew ma być otwarty czy zamknięty, teraz nie widzę takiej możliwości. Może jest jakaś reguła kiedy działa, a kiedy nie? Wczoraj próbowałem się bawić ustawieniami klimatyzacji, żeby go wywołać, ale nic z tego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vvv Szczerze? Bawiłem się tym ustawieniem i w przedlifcie nie widzę absolutnie żadnej różnicy czy ten nawiew jest otwarty czy zamknięty. Próbowałem, testowałem i nie zauważyłem, żeby powietrze wydobywało się z tej szerokiej kratki nad schowkiem. 

Swoją drogą, czy w polifcie naprawili problem z nawiewem z tyłu i zrobili prawdziwą 3-strefową klimę? Bo w przedlifcie jak w zimę włączasz grzanie, to z tyłu nie będzie wiało jeśli kierowca ma nawiewy ustawione na Auto :) ASO mówi, że tak ma być :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie w przedlifcie ta szeroka kratka działała :) ogólnie klima była bardzo efektywna, teraz mam wrażenie, że jakoś słabiej chłodzi. W przedlifcie jeździłem z ustawieniem na Eco i Auto 21 stopni, a w weekend to do 20 zjechałem i jakoś ciepło mi było.

Czytałem o tym problemie z tyłem i 3 strefową klimą, ale z reguły jeżdżę sam (w dwie osoby), więc nie testowałem. Potestuję wieczorem i dam znać, ale nie spodziewam się zmiany na lepsze...

Właśnie testowałem, przy ustawieniach na auto i zwiększeniu temperatury z tyłu na max nawiew nie działa, przy obniżeniu temperatury na lo nawiew działa. Szeroka kratka nie zadziałała ani razu przy podobnych próbach z przodu i zmianie ustawień nawiewu. 

Edytowane przez vvv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2020 o 11:41, vvv napisał:

Właśnie testowałem, przy ustawieniach na auto i zwiększeniu temperatury z tyłu na max nawiew nie działa, przy obniżeniu temperatury na lo nawiew działa. Szeroka kratka nie zadziałała ani razu przy podobnych próbach z przodu i zmianie ustawień nawiewu. 

A zapłaciliśmy jak za 3-strefową :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sowiq napisał:

A zapłaciliśmy jak za 3-strefową :grin:

U mnie z tylu wszystko działa. Ta szeroka kratka z przodu to żaden nawiew tylko atrapa. Możecie sobie tam walnąć coś takiego?:


 

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, vvalery napisał:

U mnie z tylu wszystko działa. Ta szeroka kratka z przodu to żaden nawiew tylko atrapa. Możecie sobie tam walnąć coś takiego?:

 

Działa Ci ogrzewanie z tylnego nawiewu? Byłoby to dziwne bo temat był poruszany w zimie i kilka osób potwierdziło, że tylko chłodzenie tam działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, proarnes napisał:

Działa Ci ogrzewanie z tylnego nawiewu? Byłoby to dziwne bo temat był poruszany w zimie i kilka osób potwierdziło, że tylko chłodzenie tam działa

Działa to i to . Jak ktoś ma blisko to zapraszam, żeby poczuć na własnej skórze. ?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto robić do tego jakiś poradnik na forum czy raczej drugi głupek do takiego drutowania w B9 się nie znajdzie ?

7269D14A-2B83-4D34-B057-F99200BB2C7A.jpeg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2020 o 12:19, JawoR36 napisał:

Warto robić do tego jakiś poradnik na forum czy raczej drugi głupek do takiego drutowania w B9 się nie znajdzie ?

7269D14A-2B83-4D34-B057-F99200BB2C7A.jpeg

Hehe a to Ty na fb szalejesz z tym modem ?

Dawaj opis coś tam lepił ?

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Nie działa mi oświetlenie nóg. Nawet nie zauważyłem kiedy przestało działać . Dodam że jedyne kodowania jakie zrobiłem to test zegarów i wyłączyłem start stop. Nie wiem czy to mogło mieć jakiś wpływ. Ma ktoś jakiś  pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2020 o 11:41, vvv napisał:

Właśnie u mnie w przedlifcie ta szeroka kratka działała :) ogólnie klima była bardzo efektywna, teraz mam wrażenie, że jakoś słabiej chłodzi. W przedlifcie jeździłem z ustawieniem na Eco i Auto 21 stopni, a w weekend to do 20 zjechałem i jakoś ciepło mi było.

Czytałem o tym problemie z tyłem i 3 strefową klimą, ale z reguły jeżdżę sam (w dwie osoby), więc nie testowałem. Potestuję wieczorem i dam znać, ale nie spodziewam się zmiany na lepsze...

Właśnie testowałem, przy ustawieniach na auto i zwiększeniu temperatury z tyłu na max nawiew nie działa, przy obniżeniu temperatury na lo nawiew działa. Szeroka kratka nie zadziałała ani razu przy podobnych próbach z przodu i zmianie ustawień nawiewu. 

Z tej długiej, szerokiej kratki leciało Ci powietrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Michu1996 napisał:

Z tej długiej, szerokiej kratki leciało Ci powietrze ?

Cuda Panie cuda. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...