Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, TomekP_111 napisał:

Ja dzisiaj zdjąłem w warsztacie i mechanik powiedział że nie zobaczę teraz różnicy, faktycznie żadnej rewelacji nie było. Podobno jedynie w upalne dni może się okazać to pomocne. Przy okazji, okazało się, że pomiędzy chłodnicą a intercoolerem zebrało się sporo liści. 

IMG_20201001_101500.jpg

IMG_20201001_101457.jpg

Też tak mi odpowiedział gość który to demontował, ze w upalne dni jest lepsze chłodzenie. Tomek, była okazja usunąć liście :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vvalery napisał:

Też tak mi odpowiedział gość który to demontował, ze w upalne dni jest lepsze chłodzenie. Tomek, była okazja usunąć liście :-)

Na szczęście nie tylko liście usunąłem ale też "stary" olej, który przejechał cirka 8 tyś km. Samochód kupiłem jako serwisowany w ASO, niedawno po przeglądzie. Specjalistą nie jestem, i może za dużo Youtuba się naoglądałem o narzekaniu na interwały rzędu 25 tyś do zmiany oleju, ale mam nieodparte wrażenie, że silnik pracuje znacznie lepiej, ciszej. Może to tylko siła sugestii ale na pewno będę zmieniał co 10-15 tyś. km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie co oznacza ten klucz na virtual kokpit? Auto ma 53tys km. Czas na serwis czy jakiś błąd? 

media.0017-1280w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damian19886 napisał:

Może ktoś wie co oznacza ten klucz na virtual kokpit? Auto ma 53tys km. Czas na serwis czy jakiś błąd? 

media.0017-1280w.jpg

Przejdź strzałkami na kierownicy (lewo - prawo) na tę zakładkę ("tab"), a wtedy wyświetlą się konkretne informacje. Najprawdopodobniej serwis się zbliża. Wybraną zakładkę w danej chwili poznasz po obwódce. Na zdjęciu, jesteś na zakładce "nawigacja" (prawy górny róg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje opini o skrzyni s tronic i silniku 2.0tfsi 252. Miał ktoś problemy z tym zespołem napędowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, damian19886 napisał:

Panowie potrzebuje opini o skrzyni s tronic i silniku 2.0tfsi 252. Miał ktoś problemy z tym zespołem napędowym?

Poczytaj w odpowiednim dziale, a dowiesz się coś o stukaniu, szarpaniu dziwnych odgłosach kolegi Kosmita (nie wiadomo co to było, bo Audi olało sprawę, a samochód został oddany leasingodawcy)….. np. tu:

 

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2020 o 11:37, damian19886 napisał:

Panowie potrzebuje opini o skrzyni s tronic i silniku 2.0tfsi 252. Miał ktoś problemy z tym zespołem napędowym?

Dla równowagi - ja jeżdżę na takim połączeniu już ponad 3 lata i nie mam z nim żadnych problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dev napisał:

;)

Ktoś Cię przelicytował ? :kwasny:  Ona wróciła na aukcje  więc można spróbować , ale ktoś już na niej chce zarobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mariusz36 napisał:

Ktoś Cię przelicytował ? :kwasny:  Ona wróciła na aukcje  więc można spróbować , ale ktoś już na niej chce zarobić :wink:

 

Wiem, Czekam teraz na maila z informacją co z tym teraz zrobią. Juz raz mialem taką akcję, osrali mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dev napisał:

 

Wiem, Czekam teraz na maila z informacją co z tym teraz zrobią. Juz raz mialem taką akcję, osrali mnie.

 

W lipcu sprzedany był w takim stanie

2019 AUDI A4 PREMIUM PLUS

2019 AUDI A4 PREMIUM PLUS

Edytowane przez Zbig208
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam podłączony iPhone 11 Pro Max z najnowszym iOS, w sieci plus, karta służbowa i nie mogę zmienić dzwonka, podgłośnić, zmienić czułości mikrofonu, bo te funkcje nie są podświetlone. Jak w nie wejdę to pisze, że są nieobsługiwane przez telefon. Też tak macie? W iPhone 7 Plus nie było problemu z tego co pamiętam. Poniżej zdjęcie. 

C85C1765-63EE-4C92-8A05-87E3DE6A7CBE.jpeg

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, vvalery napisał:

Panowie mam podłączony iPhone 11 Pro Max z najnowszym iOS, w sieci plus, karta służbowa i nie mogę zmienić dzwonka, podgłośnić, zmienić czułości mikrofonu, bo te funkcje nie są podświetlone. Jak w nie wejdę to pisze, że są nieobsługiwane przez telefon. Też tak macie? W iPhone 7 Plus nie było problemu z tego co pamiętam. Poniżej zdjęcie. 

C85C1765-63EE-4C92-8A05-87E3DE6A7CBE.jpeg

Mi na 11 Pro przestał obslugiwać wiadomości. Kiedyś jak dostałem wiadomość podczas połączenia Bluetooth to mogłem ja odczytać na ekranie. Teraz mogę to robić tylko jak wiadomość ktoś wyśle na wsadzoną do modemu kartę SIM czyli tą internetową. Natomiast nigdy nie korzystałem z wyboru dzwonka bo ja zazwyczaj mam wszystko wyciszone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kosmita za odzew. Z wiadomościami nie mam problemu mogę je czytać, dyktować, wysyłać. Problem tylko z tymi funkcjami o których napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, wrclaguna napisał:

Ja miałemu u klientki cos takiego w Q5
Po aktualiacji tel. problem zniknął
 

Grzesiek co masz na myśli po aktualizacji tel. ?  Rozłączyć i sparować od nowa ?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej aktualizacji softu w aucie. Iphony to "specjalne" telefony  i Apple zawsze musi się od innych wyróżniać, co prowadzi do problemów z komunikacją z innymi urządzeniami. Oni zawsze muszą po swojemu.  Iphone11  jest pewnie za nowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...