Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, vvalery napisał:

Grzesiek co masz na myśli po aktualizacji tel. ?  Rozłączyć i sparować od nowa ?

Sprawdz czy masz aktualne oprogramowanie w telefonie

Nie wiem jaka masz jednostke MIB czy 8W0...... czy 8W5......
Tam sa tez inne softy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, wrclaguna napisał:

Sprawdz czy masz aktualne oprogramowanie w telefonie

Nie wiem jaka masz jednostke MIB czy 8W0...... czy 8W5......
Tam sa tez inne softy

Dzisiaj jest aktualizacja do iOS 14.1 to zobaczę. Dzięki za info. Wersję MIB mam jakąś najwyższą z hdd.?

Pozdrawiam

Walery

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - bezpieczniki pod stopą kierowcy. 

Ktoś ogarnia jaki tam jest numer pinu, żeby dołożyć nowy bezpiecznik? Chcę sobie tam podpiąć zasilanie kamerki samochodowej (po zapłonie i stałe zasilanie w trybie parkingowym).

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wrclaguna napisał:

Czy wszystkim w B9 chodza google maps ?

Mi działają zarówno w nawigacji Audi jak i poprzez smartfon interface. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wrclaguna napisał:

A Jaki numer masz jednostki ?

Ogólnie AUDI nie dogadało sie z Google i konczy współprace

No to mnie Grzesiek zabiłeś tą wiadomością. Zejdę dzisiaj do garażu i pstryknę zdjęcie z numerami.?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek masz rację. Chwilę nie jeździłem i dzisiaj włączam Google maps a tu du...a. Oprogramowanie jak niżej. No to mamy pozamiatane i zostaje tylko smartfon z Google maps.???

735828F0-761B-42F5-9828-E3BD5CF5DCB0.jpeg

B1FCFD84-CBFC-44CF-B4A8-E577E57FBD12.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2020 o 18:44, wrclaguna napisał:

Czy wszystkim w B9 chodza google maps ?

U mnie działało dzisiaj o godz. 20.20. 

 

IMG_1606.JPG

IMG_1610.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jechałem do pracy i cały czas ładowanie Google earth z logo audi i częścią kuli ziemskiej w tle. Nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest cały topic o tym:

Google Earth ending December 2020 for 2018 models or older - Page 8 (audizine.com)

wynika z tego, że raczej będzie to chodzić tylko na innych mapach po aktualizacji systemu:

We hope you’re enjoying your Audi SQ5 3.0T quattro Tiptronic and all of your Audi connect1 services. In 2012, Google and Audi came together to offer an industry first, Google Earth2 imagery as part of our navigation systems3. The technology that Google uses to deliver Google Earth images is constantly evolving and updating. As of December 31st, 2020, Google Earth will no longer be compatible with the current hardware in your vehicle.

Your vehicle is eligible for a software update that will allow you to continue to use satellite imagery on your navigation system. The update will be covered as part of the vehicle’s limited warranty. If your vehicle is no longer under warranty, you have the option to purchase the update. Please call your local Audi dealer to schedule a service appointment to receive this software update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vvalery napisał:

Dzięki za info. Trzeba będzie zrobić update. Mam nadzieję, że można to zrobić online z `my.audi.com`.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, misku napisał:

Dzięki za info. Trzeba będzie zrobić update. Mam nadzieję, że można to zrobić online z `my.audi.com`.

Raczej nie bo tu trzeba zrobić update systemu a tego online nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nerwos napisał:

U mnie dzis rano działało :eusathink:

 

IMG_5434.JPG

Kwestia czasu kiedy Ci przestanie zgodnie z info Audi.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie korzystam zbyt często z google earth, ale dwa dni temu właczyłem. Wywaliło mi jakiś dziwny ekran "coonect wtih Google" i tak wisiało . Teraz juz wiem dlaczego !! Dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a ja wczoraj odkryłem, że mi się nie chowa prawy spryskiwacz reflektora... może to głupio zabrzmi ale nie pamiętam kiedy wcześniej używałem i czy mam ten problem od nowości. Miał ktoś taki problem w B9? Czytałem parę postów dot. poprzednich modeli, ale o B9 nic nie widziałem. Szczerze to nie chce mi się z tym jechać do ASO i chciałbym poczekać do przeglądu, stąd zastawiam się czy można temu jakoś pomóc poza popychaniem spryskiwacza/odginaniu klapki po zaparkowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo nie jestem pewny do końca bo dopiero co kupiłem auto i nie chce robić dymu w salonie. Przy kluczyku głównym mam wrażenie ze ktoś odkleił kod 10 cyfrowy (zdrapka) który powinien być przyklejony wraz z drugim kodem takim fizycznym metalowym w takim plastikowym etui. 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ32IaY19K0y_B03kDY2w8ZzVm5COvpixwL7A&usqp=CAU

Czy karta Sim do internetu jest na pokładzie auta jeśli masz wykupiona licencje na 3 lata? Bo nie mam jej na pokładzie. Mam wykupiony pakiet poniżej

Pakiet Technology
W cenie pakietu promocyjnego zawarte są następujące elementy wyposażenia dodatkowego:

Usługi Audi connect - licencja na 3 lata

Edytowane przez lcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...