Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź najpierw mmi w opcjach audi connect czy masz zakładkę w której można wpisać ten klucz. Nie chce się już rozwodzić z całą historią ... Ja tego kodu nie miałem pospieszyłem się z zakupem w ASO i mogłem sobie go później w d..e wsadzić. Okazało się że niemam nawet pozycji do wpisania tego kodu. A po rozmowie z infolinią po weryfikacji mojego  wyposażenia pani stwierdziła że ASO nawet nie powinno mi takiego kodu wydać bo on nigdy nie wyszedł do mojego auta z powodu braku wykupionej poszerzonej opcji audi connect. Zacznij od sprawdzenia co masz w mmi.

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2020 o 20:38, vvv napisał:

Kurczę, a ja wczoraj odkryłem, że mi się nie chowa prawy spryskiwacz reflektora... może to głupio zabrzmi ale nie pamiętam kiedy wcześniej używałem i czy mam ten problem od nowości. Miał ktoś taki problem w B9? Czytałem parę postów dot. poprzednich modeli, ale o B9 nic nie widziałem. Szczerze to nie chce mi się z tym jechać do ASO i chciałbym poczekać do przeglądu, stąd zastawiam się czy można temu jakoś pomóc poza popychaniem spryskiwacza/odginaniu klapki po zaparkowaniu ;)

Może płyn Ci zamarzł. Miałeś zimowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2020 o 22:55, krystian3769 napisał:

Sprawdź najpierw mmi w opcjach audi connect czy masz zakładkę w której można wpisać ten klucz. Nie chce się już rozwodzić z całą historią ... Ja tego kodu nie miałem pospieszyłem się z zakupem w ASO i mogłem sobie go później w d..e wsadzić. Okazało się że niemam nawet pozycji do wpisania tego kodu. A po rozmowie z infolinią po weryfikacji mojego  wyposażenia pani stwierdziła że ASO nawet nie powinno mi takiego kodu wydać bo on nigdy nie wyszedł do mojego auta z powodu braku wykupionej poszerzonej opcji audi connect. Zacznij od sprawdzenia co masz w mmi.

No trochę przeżyliśmy z tymi licencjami. Rok już minął i czekam na odnowienie. Pewnie znowu będzie batalia jak rok temu. :-) Kartę SIM wkładasz swoją, choć nie wiem jak jest w nowych modelach, może jest jakaś preinstalowana. Sprawdź jak pisze Krystian, bo ta zdrapka to de fakto potrzebna jest do łączenia się z telefonem i sprawdzania różnych dupereli jak poziom oleju, przebieg, stan samochodu (otwarty, szyby) otwieranie, zamykanie, lokalizacja itp.

P.S. Licencja dzisiaj przedłużona o kolejny rok. ? Niestety Google Maps are dead ?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2020 o 10:03, Muskel1 napisał:

Może płyn Ci zamarzł. Miałeś zimowy?

Szczerze to też tak myślałem (miałem pomieszany letni/zimowy), więc od razu znowu dolałem zimowego weszły tak na oko z 2l, parę dni później dolałem jeszcze z litr. Na ten moment działa losowo, raz się chowa raz nie. Będę czekał do przeglądu ;)

 

W temacie google maps to na MMI3 tak to wyglada:

IMG_4601.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, vvv napisał:

Szczerze to też tak myślałem (miałem pomieszany letni/zimowy), więc od razu znowu dolałem zimowego weszły tak na oko z 2l, parę dni później dolałem jeszcze z litr. Na ten moment działa losowo, raz się chowa raz nie. Będę czekał do przeglądu ;)

 

W temacie google maps to na MMI3 tak to wyglada:

IMG_4601.JPG

Temat google maps dotyczy roczników poniżej 2018 więc nie dziwne , że 2020 je ma :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele aut, których licencja sięga ponad 31.12.20 mogą w pewnych jednostkach otrzymać update, który pozwoli nadal nową wersję google earth używać. Od nowego roku przestawiają google earth na widok sateliarny dlatego w starszych MIB po prostu już nie funkcjonuje. Osoby, u których licencja już wygasła i przywitają nowy rok z wygasłą licencją, nawet jak ją wykupią w po nowym roku nie będą mogli już otrzymać update by używać google earth. 

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wrclaguna napisał:

Brak opisu.Brak opisu.Brak opisu.Brak opisu.Brak opisu.Brak opisu.Brak opisu.Brak opisu.

Grzesiek, nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale np. w moim roczniku istnieje szansa aktualizacji oprogramowania i posiadania satalite view zamiast google. Koszt w ASO pokrywa klient jak tam gdzieś było napisane :-) Czy tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie bo podobnie jak ja masz MIB za stare z procesorem nVidia. Update jest dla MIB z procesorami Qualcomm.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vvalery napisał:

Grzesiek, nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale np. w moim roczniku istnieje szansa aktualizacji oprogramowania i posiadania satalite view zamiast google. Koszt w ASO pokrywa klient jak tam gdzieś było napisane :-) Czy tak ?

Wstaw fotkę z wersją jaką masz to Ci napiszę. Ale skoro masz 2016r. to masz procesor nVidia. Dopiero roczniki 2018 miały Qualcomm.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Wstaw fotkę z wersją jaką masz to Ci napiszę. Ale skoro masz 2016r. to masz procesor nVidia. Dopiero roczniki 2018 miały Qualcomm.  

Masz rację. Dlatego na amerykańskim forum pisali o rocznikach 2018 w górę bez touch pada, że dostaną Sat view od jakiejś tam firmy zamiast Google. Tak więc mamy z tym tematem pozamiatane. No chyba, ze przez carplaya na centralnym wyswietlaczu. W każdym razie przekazywanie celów z Google Maps działa dalej. 
Dzięki za info. 
pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google maps przez carplay działa na centralnym monitorze ale na VC już nie, pokazuje tylko kompas. Ten update jest dedykowany do urządzeń mających "literkę Q" czyli Qualcomm MMX2QC

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś z Was uptate VC do wersji 0379 za pomocą 8S0906961AL?

Nowsza wersja softu dzięki której między innymi poprawkami, VC zapamiętuje ostatni ustawiony widok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dla zainteresowanych dodałem nowy manual do B9:wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 12:50, Muskel1 napisał:

Google maps przez carplay działa na centralnym monitorze ale na VC już nie, pokazuje tylko kompas. Ten update jest dedykowany do urządzeń mających "literkę Q" czyli Qualcomm MMX2QC

Czyli trzeba jechać do serwisu na updete oprogramowania by mieć sat view. Ciekawe czy zrobią to w ramach gwarancji czy trzeba zapłacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź najpierw jaki masz procesor. Jak nie masz Qualcomm to nie zrobią Ci Update. Darmowy Update tylko jeżeli jest jesszcze gwarancja, po wygaśnięciu  gwarancji musisz zapłacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz Qualcomm.  Jeżeli masz wykupione Audi Connect  to powinni Ci zrobić Update.  Zadzwoń sobie do ASO i zapytaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czy klapka wlewu paliwa jest jakoś regulowana? Od pewnego czasu zaczęła coraz bardziej odstawać :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...