Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

1.Jeżeli masz tylko zew. pakiet nie masz sportowego zawieszenia. 

2. Zawieszenie możesz sam skonfigurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

1.Jeżeli masz tylko zew. pakiet nie masz sportowego zawieszenia. 

2. Zawieszenie możesz sam skonfigurować.

No właśnie nie. Bawię się konfiguratorem już od kilku dni. Wybierając pakiet zew. z automatu masz sportowe zawieszenie -23mm. Możesz dołożyć ew. regulację amortyzatorów. Faktycznie na tych zdjęciach wygląda jak allroad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Muskel1 ma racje.  Ewentualnie jest błąd w konfiguratorze. Dodaj wewnętrzny s-line i sprawdź czy nie będzie wyglądał na niższego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak siedzi oryginalne zawieszenie S line. Tamto faktycznie z allroada.?

F48C3F0E-748D-49E8-8A9E-03DCF5ABA179.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest tzw. Trybie Transportowym
Zablokowane sa amortyzatory .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, black70 napisał:

Obniżone zawieszenie s-line masz w pakiecie i nie możesz z niego zrezygnować. 

Zarówno w b7 jak i b8 można było skonfigurować sobie s-Line bez obniżonego zawieszenia. Nie ma czegoś takiego ze nie możesz zrezygnować. Przypuszczam ze w b9 jest tak samo. To ze nie ma tego w konfiguratorze nie oznacza ze się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, black70 napisał:

No właśnie nie. Bawię się konfiguratorem już od kilku dni. Wybierając pakiet zew. z automatu masz sportowe zawieszenie -23mm. Możesz dołożyć ew. regulację amortyzatorów. Faktycznie na tych zdjęciach wygląda jak allroad ;)

A skoro w konfiguratorze nie ma wszystkich wersji exclusive to oznacza ze nie da się ich zamówić? Konfigurator jest tylko wstępnym szkicem. Przecież są rozne akcje i promocje które tez nie zawsze są zawarte w konfiguratorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na FB trafiłem na post gdzie kolega z grupy uruchamia apke car tube przez android auto bez rotowania telefonu. Zacząłem drążyć temat jak to wyglada z CarPlay. I widzę że też działa. Moje pytanie czy ktoś się doktoryzował i ma np linki do stron gdzie można pobrać odpowiednie aplikacje do uruchomienia tego na ipku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2021 o 19:37, siemian napisał:

No i tak powinno być od początku 

00EBDC57-2F95-4347-BEAC-C1804C1C515E.jpeg

W A5 b9 będzie ta sama zaślepka dajcie jej numer z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, egon47 napisał:

W A5 b9 będzie ta sama zaślepka dajcie jej numer z góry dzięki 

8W0803593

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krystian3769 napisał:

8W0803593

Dzieki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie i Panowie zachęcam do oddania głosów, coś kiepska frekwencja do tej pory:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie proszę, na jakiej zasadzie działa podgrzewanie przedniej szyby? Z informacji, która jest w konfiguratorze: aktywacja przyciskiem Defrost na panelu obsługowym klimatyzacji.

Czy to jest ten sam przycisk, który służy do odparowania przedniej szyby w wersji bez podgrzewania? Czy mam rozumieć, że oprócz grzania włączę jednocześnie maksymalny nadmuch na szybę? A tak nie chcę. Ktoś to ma? Jak to działa? Czy może włącza się też automatycznie podobnie jak lusterka, jak na zewnątrz jest ujemna temperatura ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiasz je przyciskiem rozmrażania przedniej szyby MAX (derfrost). Dmuchawa wieje na przednią szybę i ogrzewanie szyby załącza sie (do +10 °C). Dodatkowo przy włączonym ogrzewaniu przedniej szyby miga żółta LED na przycisku MAX. 

Na VC możesz pod pozycją urządzeń sprawdzić czy ogrzewanie pracuje. 

Screenshot_20210503-150600_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli tak, jak przypuszczałem. Dmuchawy się nie ominie. Słabo trochę. Moim zdaniem grzanie powinno pracować niezależnie od dmuchawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tu na forum osoba zajmująca się sprzedażą nowych aut u dealera, to proszę o kontakt na PW. Mam kilka pytań, a nie chcę tu zaśmiecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś sprawdzić czy auto podlega pod jakieś akcje serwisowe? Czy tylko telefon do ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykupisz sobie dostęp do Erwina online to tam z tego co pamietam pojawiają się dostępne akcje serwisowe 

Edytowane przez siemian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, black70 napisał:

Dzięki, czyli tak, jak przypuszczałem. Dmuchawy się nie ominie. Słabo trochę. Moim zdaniem grzanie powinno pracować niezależnie od dmuchawy. 

To zależy z jaka mocą grzeje. Może producent obawiał się szoku termincznego i możliwego pęknięcia szyby przy dużym mrozie i dlatego jest wspomaganie dmuchawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...