Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, misku napisał:

Tak, jak napisałem, chodzi mi o Google Maps. Czyli mapy Google-a, które mam na smartfonie i w których sprawdzam korki dla porównania z Audi Connect. Nie korzystam z Google Earth w aucie.

Z tym ruchem w audi bywa róznie. Dwa razy pokazywał korek gigant ale go olałem i pojechałem niby w ten korek, którego wagóle nie było. Tak więc raz te a innym inne powiedzą Ci prawdę. Najlepsze info to CB niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, vvalery napisał:

Z tym ruchem w audi bywa róznie. Dwa razy pokazywał korek gigant ale go olałem i pojechałem niby w ten korek, którego wagóle nie było. Tak więc raz te a innym inne powiedzą Ci prawdę. Najlepsze info to CB niestety.

Podobnie jak informacje o korkach z radia. Trąbią godzinami to samo a korków już dawno nie ma lub są w innych miejscach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Muskel1 napisał:

Musisz podać salon, który Ciebie zatwierdzi/zweryfikuje jako głównego użytkownika. Niektóre salony wymagają stawiennictwa osobistego, innym wystarczy e-mail. 

A nie da się tego zrobić z poziomu MMI? Bo jest taka opcja w menu.

image.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresetujesz użytkownika głównego w aucie, ale on i tak bedzie w systemie przywiązany do tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, które za tych dwóch lamp, są lampami matrix

8W9945093D

8W9945093

czy to tylko zwykłe ledy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, vvalery napisał:

Zresetujesz użytkownika głównego w aucie, ale on i tak bedzie w systemie przywiązany do tego auta.

Dokładnie. W aucie musisz swoją drogą przypisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Muskel1 napisał:

Lewa lampa 8W0 941 035

Prawa lampa 8W0 941 036

chodzi mi o tył..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy matrix są tylko z przodu. Z tyłu są lampy z dynamicznymi kierunami. Funkcja matrix (maskowanie pojazdów) jest tylko z przodu:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, proszę o info czy w/w numery pochodzą z lamp z dynamicznymi kierunkowskazami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz numery do lamp z dynamicznymi kierunkami

8W9945091 / 8W9945092
8W9945093 / 8W9945094

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muskel1 już to ktoś pisał, ale wtóruję - jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej wiedzy! To twój zawód, czy pasja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady:wink:. Pracowałem kiedyś w komisie samochodowym z warsztatem. Obecnie to moje hobby. Od 15 lat zarabiam inanaczej na chleb:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2021 o 14:11, Muskel1 napisał:

To dość droga usługa (15,43 €/miesiąc) jeżeli chodzi tylko o korki ale to każdy musi sam wiedzieć czy warto. Ja wykupiłem tylko Remote &Control. 

Ile kosztuje samo Remote & Control

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Bez przesady:wink:. Pracowałem kiedyś w komisie samochodowym z warsztatem. Obecnie to moje hobby. Od 15 lat zarabiam inanaczej na chleb:decayed:

Korzystając z okazji i wiedzy zapytam - czym różnią się poduszki o różnych literach na końcu? Potrzebuję 8W0 880 201 AS ale znajduję np AD i nie wiem czy ryzykować zakup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zbig208 napisał:

Ile kosztuje samo Remote & Control

€39,90 na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czarny69 napisał:

Korzystając z okazji i wiedzy zapytam - czym różnią się poduszki o różnych literach na końcu? Potrzebuję 8W0 880 201 AS ale znajduję np AD i nie wiem czy ryzykować zakup ;)

Nie wiem jak wcześniejsze, ale te najnowsze poduszki co są w ASO to 2.0tfsi to powinny być zmieniane parami. Nie wiem czy to wynika ze zmiany konstrukcji czy tylko ogólna zasada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Muskel1 napisał:

Lampy matrix są tylko z przodu. Z tyłu są lampy z dynamicznymi kierunami. Funkcja matrix (maskowanie pojazdów) jest tylko z przodu:facepalm:

Racja. Tak się zastanawiam się, czy w poliftach też są takie same lampy z tyłu. Bo tam przy matrixach jest jeszcze dodatkowa iluminacja - również z tyłu (przy zamykaniu i otwieraniu), której chyba przy zwykłych ledach nie ma. W takim przypadku nie byłoby to takie oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mojego błędu w aplikacji myAudi. Nie była to kwestia braku licencji na usługi, bo problem dalej występuje. Kontaktowałem się z Audi i dostałem taką odpowiedź:

Cytat

Szanowny Panie,

Uprzejmie informujemy, że aktualnie trwa globalny problem z usługami zdalnego dostępu. Skontaktujemy się z Panem gdy tylko otrzymamy informacje o rozwiązaniu problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...