Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, black70 napisał:

Racja. Tak się zastanawiam się, czy w poliftach też są takie same lampy z tyłu. Bo tam przy matrixach jest jeszcze dodatkowa iluminacja - również z tyłu (przy zamykaniu i otwieraniu), której chyba przy zwykłych ledach nie ma. W takim przypadku nie byłoby to takie oczywiste.

Animacja i dynamiczny kierunek tylnych lamp jest w pojazdach mających z przodu matrixy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wampir napisał:

Nie wiem jak wcześniejsze, ale te najnowsze poduszki co są w ASO to 2.0tfsi to powinny być zmieniane parami. Nie wiem czy to wynika ze zmiany konstrukcji czy tylko ogólna zasada.

W sensie kierowcy i pasażera razem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Animacja i dynamiczny kierunek tylnych lamp jest w pojazdach mających z przodu matrixy. 

Dynamiczny kierunek jest również ze zwykłymi ledami. Teraz pytanie, czy są to te same lampy z animacją i bez.

edit: Tylne oczywiście.

Edytowane przez black70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja tylko w pakiecie z Matrix. Dynamiczny kierunek z tyłu możliwy jest w środkowym pakiecie. Są 3 różne tylne lampy z tego co wyczytałem. Zwykłe LED (mały pakiet), LED z dynamicznym kierunkiem bez animacji (średni pakiet), oraz LED z Matrixami (duży pakiet) z dynamicznym kierunkiem i animacją.

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, black70 napisał:

Dynamiczny kierunek jest również ze zwykłymi ledami. Teraz pytanie, czy są to te same lampy z animacją i bez.

edit: Tylne oczywiście.

Z tego co sprawdzałem to w A5 są to inne lampy. To samo mam w A7 - lampa z animacja ma inny numer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać, od tygodnia mam takie komunikaty i brak info o ruchu drogowym. Zaobserwował ktoś takie problemy? Licencja aktywna

20210626_111645.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedlifcie mam możliwość w ustawieniach wyłączęcie modułu danych. Poszukaj w mmi w ustawieniach u siebie i wyłącz go na chwilę. Może się zawiesił. Po ponownym włączeniu połączy się z siecią. 

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

W przedlifcie mam możliwość w ustawieniach wyłączęcie modułu danych. Poszukaj w mmi w ustawieniach u siebie i wyłącz go na chwilę. Może się zawiesił. Po ponownym włączeniu połączy się z siecią. 

Zerknę po pracy,  może pomoże :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, D4NTE napisał:

Powitać, od tygodnia mam takie komunikaty i brak info o ruchu drogowym. Zaobserwował ktoś takie problemy? Licencja aktywna

20210626_111645.jpg

Miałem podobnie - akurat jak byłem na wakacjach :/

Wczoraj w nocy powiadomienia o ruchu drogowym wróciły. Komunikat póki co nie pojawia się.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Wasze problemy mogą wynikać z tego, co opisałem wyżej.

Cytat

Uprzejmie informujemy, że aktualnie trwa globalny problem z usługami zdalnego dostępu. Skontaktujemy się z Panem gdy tylko otrzymamy informacje o rozwiązaniu problemu.

 

Miałem problem nie tylko ze zdalnym dostępem, ale ogólnie z Audi Connect. Problem niby rozwiązali, ale u mnie nie wszystko jeszcze działa jak powinno. Wysłałem im kolejne zrzuty ekranu, czekam aż rozwiążą problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać :hi:

W dniu 30.06.2021 o 11:19, Dr_J napisał:

Miałem podobnie - akurat jak byłem na wakacjach :/

Wczoraj w nocy powiadomienia o ruchu drogowym wróciły. Komunikat póki co nie pojawia się.

Dziś niby ruch drogowy wrócił ale... znikł widok satelitarny :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2021 o 18:05, wrclaguna napisał:

Raczej tu na forum nie bedzie takiej informacji
Wrzuc  scan BCM09  z numerem to moge ci sprawdzic w moich zapiskach.

Sprawdzisz czy mój BCM obsługuje kamerę?

8W0 907 063 BF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Onkel napisał:

Sprawdzisz czy mój BCM obsługuje kamerę?

8W0 907 063 BF

Wrzuć autoscan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2021 o 11:34, Muskel1 napisał:

 

Moja się nie łapie, dzisiaj rozmawiałem. Podobno w większości przypadków są to roczniki 15-16. 17-18 sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2021 o 17:52, wrclaguna napisał:

Nie wszystkie BCM obsluguja kamere  :wink:

Możliwe ze jeśli mam czujniki tylko z tylu to muszę dołożyć przód żeby kamera działała? Ogólnie sytuacja wyglada tak jakby nie było informacji ze ekran ma się zmienić. Pamietam, ze w b8 było podobnie ale tam kodowanie w module parkingu i poszło. 
 

Przy czujnikach przód i tył jest wizualizacja, wtedy nie ma problemu z kamera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie składają Wam się lusterka gdy zaryglujecie auto poprzez aplikacje Audi Connect? U mnie auto zostaje zaryglowane ale lusterka zostają otwarte. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Muskel1 napisał:

Panowie składają Wam się lusterka gdy zaryglujecie auto poprzez aplikacje Audi Connect? U mnie auto zostaje zaryglowane ale lusterka zostają otwarte. 

Sprawdzę jutro jak wrócę to tu napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, vvalery napisał:

Sprawdzę jutro jak wrócę to tu napisze.

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...