Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, vvalery napisał:

Sprawdzone ! Nie składają się tak jak u Ciebie. 

Dziękuję!

Próbowałem dziś w adaptacjach i kodowaniu w BCM2 ale nic nie znalazłem. Było kilka rzeczy, które przestawiłem i nadal nic. Najwidoczniej nie da się uruchomić by składały się po zaryglowaniu przez aplikację.

 

20210718_105909.jpg

20210718_124706.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że do składania lusterek występuje bodziec z pilota, czyli fale, których przez neta nie ma.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może czegoś w tej komendzie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny manual, tym razem aktualizacja softu Virtual Cockpit:hi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vvalery mam prośbę. Możesz u siebie sprawdzić na VC gdy masz aktywną nawigację, czy w czasie jazdy na wprost pokazuje Ci nad prędkościomierzem (lub w prędkościomierzu) strzałkę na wprost tak jak na HUD? Nie wiem czy po wykonaniu aktualizacji VC już nie pokazuje czy może, czy tak zawsze było. W czasie jazdy na wprost pokazuje mi tylko odległość i czas. Inne wskazówki jak skrzyżowania pokazuje strzałkami skrętu. Tylko do jazdy na wprost nie. Na HUD pokazuje wszystko. 

20210720_164435.jpg

20210720_164504.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Muskel1 napisał:

@vvalery mam prośbę. Możesz u siebie sprawdzić na VC gdy masz aktywną nawigację, czy w czasie jazdy na wprost pokazuje Ci nad prędkościomierzem (lub w prędkościomierzu) strzałkę na wprost tak jak na HUD? Nie wiem czy po wykonaniu aktualizacji VC już nie pokazuje czy może, czy tak zawsze było. W czasie jazdy na wprost pokazuje mi tylko odległość i czas. Inne wskazówki jak skrzyżowania pokazuje strzałkami skrętu. Tylko do jazdy na wprost nie. Na HUD pokazuje wszystko. 

20210720_164435.jpg

20210720_164504.jpg

Sprawdzę jutro ? Z tego co pamiętam chyba jest jak na zdjęciu nr 2 ale zobaczę. 
Znalazłem jakieś stare fotki, ale one chyba nic Ci nie powiedzą:

395AD670-9974-4136-91FD-1BB9F65B781D.jpeg

AFBECE13-0034-431D-BE16-E09FA36F71C7.jpeg

2AEA41CB-9725-496B-992E-B6784994DFE4.jpeg

194E7A3F-6231-4312-929C-8D4D5DC70767.jpeg

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję. Przed skrzyżowaniami lub rondami pokazują się u mnie także strzałki i wskazówki jak jechać. Tylko na odcinkach gdy masz jechać na wprost kilka/naście km, strzałki znikają a pokazuje tylko odległość do przebycia i godzine dotarcia do celu. Wydaje mi się, że tak też było przed aktualizacją ale właśnie nie pamiętam:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Muskel1 napisał:

Ok, dziękuję. Przed skrzyżowaniami lub rondami pokazują się u mnie także strzałki i wskazówki jak jechać. Tylko na odcinkach gdy masz jechać na wprost kilka/naście km, strzałki znikają a pokazuje tylko odległość do przebycia i godzine dotarcia do celu. Wydaje mi się, że tak też było przed aktualizacją ale właśnie nie pamiętam:rolleyes:

Na drugim zdjęciu na HUD też zniknęło bo było  na wprost ponad 20 km do przejechania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Nigdy nie zwracałem na to uwagi. Dopiero po aktualizacji się na tym skoncentrowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Muskel1 napisał:

Rzeczywiście. Nigdy nie zwracałem na to uwagi. Dopiero po aktualizacji się na tym skoncentrowałem. 

Jest tak jak piszesz. Strzałki nad prędkościomierzem pokazują się tylko przy zmianie kierunku. Na wprost jak jedziesz jest dystans i godzina. HUD znika na wprost i uaktywnia jak nadchodzi zmiana kierunku. 

B0097527-612C-49A7-9D63-3BD816A5A9B4.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dziękuje :hi:czyli nie zostało to zmienione po aktualizacji lecz zawsze tak było:decayed:, po prostu nie zwracałem wcześniej uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Super, dziękuje :hi:czyli nie zostało to zmienione po aktualizacji lecz zawsze tak było:decayed:, po prostu nie zwracałem wcześniej uwagi.

Tak to jest, że na rzeczy, na które prawie cały czas patrzymy, zwracamy najmniej uwagi. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vvalery napisał:

Tak to jest, że na rzeczy, na które prawie cały czas patrzymy, zwracamy najmniej uwagi. ?

Rzeczy i osoby:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używacie ASI z iPhonami? U mnie z androidem działa ok a przy iPhone w ogóle się nie łączy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Onkel napisał:

Używacie ASI z iPhonami? U mnie z androidem działa ok a przy iPhone w ogóle się nie łączy. 

Bo srajfony mają humorki i nie są ze wszystkimi urządzeniami kompatybilne.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam iPhone bez problemu. Ważne jest tylko, żeby używać oryginalnego kabla, bo na zamiennikach z Allegro faktycznie jest humorzasty. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Onkel napisał:

Używacie ASI z iPhonami? U mnie z androidem działa ok a przy iPhone w ogóle się nie łączy. 

Iphone 7, 7 plus, 11 pro max łączą się bez problemu.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muskel1 szacun! Po raz kolejny kawał dobrej roboty i bardzo dokładny opis!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sowiq napisał:

@Muskel1 szacun! Po raz kolejny kawał dobrej roboty i bardzo dokładny opis!

Może się komuś przyda:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...