Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Muskel1 napisał:

Dobrze wiedzieć:thumbup1::hi:

Jutro jadę na wymianę tej pompy i dzisiaj na „last minute” przypomniałem sobie że gość o tym wspominał. Wziąłem zapas do garażu i totalna gleba jakby kluczyka wogóle nie było. Jutro mi zaprogramują. Napisałem, żeby ktoś nie dymał dwa razy, albo nie mieć przykrej niespodzianki jakby w serwisie o tym zapomnieli powiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa wymieniona, kluczyki zakodowane, bateryjka w kluczyku wymieniona za 21zł bo była słaba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w elektrycznym za bateryjkę do naszego pilota kasują tylko 2 zł :eusathink:ciekawe czy ta ASO wytrzyma 10 razy dłużej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BlackM4mba napisał:

A w elektrycznym za bateryjkę do naszego pilota kasują tylko 2 zł :eusathink:ciekawe czy ta ASO wytrzyma 10 razy dłużej :wink:

Wiem, bo wymieniałem. Oni mi to z partyzanta wymienili bez pytania.?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakładam kanał na YT , mam nadzieje że dzieki wam waszym komentarzą , łapką w góre i substrykcją będzie chęc i kanał będzie sie bardziej rozwijać . Pomyłsy juz są .

https://www.youtube.com/channel/UCyQQEF-i32FbLKne6EhSGRw

Zaprszam i czekam na like , komentarz i suba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wampir napisał:

Co myslicie o oponach 225/45/18 na zime?

Ja mam o takim rozmarzę na zimę continentale:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wampir napisał:

a jakie felgi? Jakie parametry? Możesz pokazać foto? :)

Zobacz sobie u mnie w wątku na drugiej stronie są jakieś tam foto na zimowkach 8.5J a et chyba 30 nie pamiętam dokładnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225 na 8.5?  Troche jakby hardcore...

Ja mam na oku felgi 18tki 7.5 cala ET37 i takie opony mi zaproponowano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wampir napisał:

225 na 8.5?  Troche jakby hardcore...

Ja mam na oku felgi 18tki 7.5 cala ET37 i takie opony mi zaproponowano...

Oryginały są na 8”. Zaproponowali Ci zamienniki. Będziesz miał średnicę o 6,4mm większą co jest dopuszczalne. Ja kupiłem 245 w 2019 na 18”

 

4ABDCD90-2122-42D1-85B8-104ADEBD0584.jpeg

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wampir napisał:

Ale z tego powodu chyba nie będę miał problemu z ubezpieczycielem itp. w Polsce? 

 

Jeżeli w specyfikacji auta jest taki zamiennik to nie. Jak nie ma to różnie bywa. Wiesz jacy są ubezpieczyciele. Pieniądze wziąć to pierwsi, ale wypłacić to już ostatni.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 225/50/R17 all season. 

Jeśli przyjąć, że mogę zakładać tylko opony z tabelki w instrukcji obsługi to nie mogę założyć zimówek :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wampir napisał:

Jest 225/50/R17 all season. 

Jeśli przyjąć, że mogę zakładać tylko opony z tabelki w instrukcji obsługi to nie mogę założyć zimówek :D

 

 

Naklejka z rozmiarami opon jest również widoczna po otwarciu drzwi kierowcy.. Przy rozmiarze opon masz oznaczenie M+S co oznacza błoto i śnieg;) możesz zakładać zimówki :decayed:

Sam założyłem już setup zimowy w rozmiarze 245/40/R18 na feldze 8" ET40 i jest całkiem wygodnie w porównaniu do letnich 19":thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nerwos napisał:

Naklejka z rozmiarami opon jest również widoczna po otwarciu drzwi kierowcy.. Przy rozmiarze opon masz oznaczenie M+S co oznacza błoto i śnieg;) możesz zakładać zimówki :decayed:

Sam założyłem już setup zimowy w rozmiarze 245/40/R18 na feldze 8" ET40 i jest całkiem wygodnie w porównaniu do letnich 19":thumbup1:

aż taka odczuwalna różnica? mam taki sam setup zimowy :) a właśnie stoję przed dylematem czy się pchać w 19" na lato, czy zostać na 18".

co do tabelki, to zastanawiają mnie wysokie ciśnienia na zimówce: 2,8/2,6 bara :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2021 o 21:54, M4R1O napisał:

aż taka odczuwalna różnica? mam taki sam setup zimowy :) a właśnie stoję przed dylematem czy się pchać w 19" na lato, czy zostać na 18".

co do tabelki, to zastanawiają mnie wysokie ciśnienia na zimówce: 2,8/2,6 bara :O

Nasze zawieszenia są dosyć czułe i myślę , że każda zmiana wielkości kół czy szerokości/profilu opony ma wpływ na komfort jazdy:)

Na lato pchaj się w 19":decayed: a tak na poważnie kwestia ile jeździsz i po jakich drogach..

Załączam naklejkę z rozmiarami kół:

IMG_6156.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...