Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy jakie oferty wypłyną, po narodowej zmianie opon na zimowe :P

Ciekawa tabelka, moja jest inna. Mam zawieszenie febryczne sport -23mm :)
Twoja pewno pod piec V6 i quattro :P

IMG_20211014_215108.jpg

Edytowane przez M4R1O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest ta tabela.

Dlaczego dla R16 jest indeks nośności 92 natomiast dla R17 indeks 98, a znowu dla R18 indeks 95???

Czy można przyjąć, że skoro na R16 jest 92 to dla R18 też może być 92 albo 91?

91 to 615Kg czyli x4 = 2460Kg, a to więcej niż dopuszczalna masa całkowita B9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji aplikacji myAudi widoczne jest info o zakończeniu funkcji notatnika kosztów z końcem roku. Szkoda bo była to przydatna funkcja. 

Screenshot_20211020-130233_myAudi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po aktualizacji apki już nie ma tych funkcji. Możliwe, że usunęli na podstawie danych statystycznych, które dały sygnał o małej ilości użytkowników korzystających z tych funkcji. Osobiście polecam apkę FUELIO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie ją znalazłem. Dużą zaletą w porównaniu do innych jest to, że nie wymaga ona rejestracji i utworzenia konta. Instalujesz i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, M4R1O napisał:

U mnie po aktualizacji apki już nie ma tych funkcji. Możliwe, że usunęli na podstawie danych statystycznych, które dały sygnał o małej ilości użytkowników korzystających z tych funkcji. Osobiście polecam apkę FUELIO :)

U mnie działa po aktualizacjach na ios. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Muskel1 napisał:

U mnie też działa (Android) ale jest info, że tylko do końca roku. 

 Na iOS nie ma żadnej informacji. Licencję jeszcze mam ponad rok ważną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, vvv napisał:

U mnie po aktualizacji, znowu wyskoczyla potrzeba dokonczenia rejestracji w salonie...

A to, to jest już zupełnie dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz blachary mają łatwiej. Pierwsze patrzą czy facet ma zegarek, potem jaki ... ale jak widzą przebieg to uuuu, to nara koleś :D :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wampir napisał:

Teraz blachary mają łatwiej. Pierwsze patrzą czy facet ma zegarek, potem jaki ... ale jak widzą przebieg to uuuu, to nara koleś :D :D :D 

Jeździ się troszeczkę? Ja fanem appla jestem od dawna i tylko tego sprzętu używam jak i cała rodzina. Każdy krok pod kontrolą, szczególnie małoletnich.Z airtag jestem o nich bardziej spokojny ?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedne dzieci, za karę Łojciec im kupił ajfony żeby ich kontrolować :D :D :D

Ciekawe czy jakieś dziecko powiedziałoby: Nie, ja wole telefon komórkowy drugiej generacji aby nie być inwigilowanym zamiast nowoczesny telefon marki premium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w rodzinie próbowałem na sr** Macu  odinstalować Passwort Manager Kasperskiego, który został zainstalowany wraz z Kaspersky Internet Security 2021. Zapomnij, próbowałem wszystkiego. W czasie deinstalacji pojawia się komunikat, że program jest w użyciu i nie da się go odinstalować. Nawet wieloktotnie zakańczając proces (Program). Na WIN jest kilka możliwości natychmiast zakończyć rotpoczęte procecy lub skasować pliki lub lub lub... Tyle na temat nagryzionego jabłka. Z telefonami też sytuacja podobna... Nie wiem co wy ludzie w tych urządzeniach widzicie. Wiadomo, kwestia przyzwyczajenia ale ja nie chcę się przyzwyczajać do rzeczy komplikujących a nie ułatwiających życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, wampir napisał:

Biedne dzieci, za karę Łojciec im kupił ajfony żeby ich kontrolować :D :D :D

Ciekawe czy jakieś dziecko powiedziałoby: Nie, ja wole telefon komórkowy drugiej generacji aby nie być inwigilowanym zamiast nowoczesny telefon marki premium :)

Chodzi o bezpieczeństwo. ?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Muskel1 napisał:

Ostatnio w rodzinie próbowałem na sr** Macu  odinstalować Passwort Manager Kasperskiego, który został zainstalowany wraz z Kaspersky Internet Security 2021. Zapomnij, próbowałem wszystkiego. W czasie deinstalacji pojawia się komunikat, że program jest w użyciu i nie da się go odinstalować. Nawet wieloktotnie zakańczając proces (Program). Na WIN jest kilka możliwości natychmiast zakończyć rotpoczęte procecy lub skasować pliki lub lub lub... Tyle na temat nagryzionego jabłka. Z telefonami też sytuacja podobna... Nie wiem co wy ludzie w tych urządzeniach widzicie. Wiadomo, kwestia przyzwyczajenia ale ja nie chcę się przyzwyczajać do rzeczy komplikujących a nie ułatwiających życie. 

Muskel, komputer mam na windzie, a co do telefonów to nie masz racji. Żadnego gówna na to się nie ściągnie i nie trzeba żadnych anty virów jak na Antku, że o kilkuletnim wsparciu programowym nie wspomnę. Miałem Androida i po dwóch latach zero aktualizacji. To było za czasów HTC  One. Każdy lubi to co lubi. Ja na androida na telefonie czy tablecie nie popatrzę, a ktoś inny odwrotnie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...