Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam Panowie do posiadaczy 2.0 TFSI, czy pompa paliwa cały czas pracuje, nawet na postoju jak tylko jest włączony zapłon ... mam w S3 8V z 2016 roku 2.0 benzynkę i tam pompa ciągle chodzi i przelewa. Zastanawiam się czy tak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mumen napisał:

Pytanie mam Panowie do posiadaczy 2.0 TFSI, czy pompa paliwa cały czas pracuje, nawet na postoju jak tylko jest włączony zapłon ... mam w S3 8V z 2016 roku 2.0 benzynkę i tam pompa ciągle chodzi i przelewa. Zastanawiam się czy tak powinno być.

Ja też słyszę pompę cały czas i gadałem w ASO i tak powinno być podobno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba tak ma być, trochę się zdziwiłem bo stoi auto w garażu, coś tam sobie dłubie na zapłonie a cały czas szum i bulgoty jak przy wodospadzie ... :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z Was przestały świecić ledy z przodu? Właśnie wyskoczył mi komunikat ze z lewej strony mi nie swieci no i rzeczywiście. Wymiana tylko Aso czy są tam jakies ogólnodostępne żarówki? 

 

No i się samo naprawiło :)

Edytowane przez vvv
dziala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie: w moim Audi pokazała się wymiana oleju za 800km, jestem umówiony na wtorek ale w weekend muszę skoczyć do Wawki(ok 700km). Boję się, że przekrocze ten limit 800km o kilka km, co wtedy z gwarancją? Macie jakieś info? W ASO Pani powiedziała że "jeżeli nic przez ten olej się nie stanie to gwarancji nie stracę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@switchpl O kilka kilometrów w ogóle bym się nie przejmował. Nawet gdyby się coś stało, to samo Audi powinno machnąć ręką, bo to nie ma znaczenia i wiedzą, że każdy sąd odrzuci roszczenie, że przekroczenie kilku kilometrów było przyczyną awarii w samochodzie. Możesz spać spokojnie. Jeśli byłoby to kilka tysięcy, to wtedy jest inna rozmowa.

Edytowane przez misku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka dla właścicieli aut z hakiem. Po podłączeniu wtyczki przyczepy, na desce pojawia się dodatkowa kontrolka kierunkowskazów. Niby głupota, ale ciekawa ;)

Screenshot_1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwsze auto z hakiem? Takie cuda już były w b6/7

Wysłane z 1+3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie pierwsze, ale pierwszy raz uzyty hak ;) 

Ja mam na wyposazeniu ale jeszcze ani razu go nie uzylem w sumie to czasem go tylko wyciagam jak sie boje ze ktos za mna bedzie chcial sie przytulic do zderzaka przy parkowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, H4mm3R napisał:

Chyba pierwsze auto z hakiem? Takie cuda już były w b6/7

 

Ano pierwsze :) I po roku pierwszy raz użyty hak ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z aktualizacjami Navi? Gdzieś mi się obiło o uszy, że w ramach licencji mamy tylko jedną aktualizację, a za kolejne trzeba płacić. Czy to prawda?

 

[edit]

OK, znalazłem w konfiguratorze taką informację:

Cytuj

Dostarczona wersja map może być aktualizowana pięciokrotnie co pół roku. Aktualne dane nawigacyjne udostępniane są do pobrania na platformie myAudi pod adresem www.audi.com/myAudi i mogą zostać zainstalowane w samochodzie przy użyciu karty SD. W połączeniu z Audi connect mapy mogą być pobierane i aktualizowane bezpośrednio w samochodzie. Możliwe jest także zainstalowanie nowych danych nawigacyjnych u Partnerów Audi, co jednak jest związane z dodatkowymi kosztami.

 

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2018 o 23:37, skoffice napisał:

Wielkie dzięki. Czyli błąd z poprzedniego modelu został poprawiony. Ciekawe czy gałka pasowałaby do B8 bo tam sama ośka przełącznika jest podświetlona tylko gałka nie ma elementu przepuszczającego światło.

Ja mam z d4 i podświetla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kodzak33 napisał:

Ja mam z d4 i podświetla?

Czy gałka u Ciebie wygląda jak ta na zdjęciu?przełącznik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skoffice napisał:

Czy gałka u Ciebie wygląda jak ta na zdjęciu?przełącznik.jpg

Tak, pasuje p&p w c7 chyba jest taka sama ?tani mod i podświetlenie jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam z tematem LEDów z przodu. Zauwazylem ze jak jest wysoka temperatura na zewnatrz ew. pelne slonce to po jakies godzinie lewy LED gasnie i pojawia mi sie komunikat ze nie dziala. Jak samochod ostygnie to znowu dziala. Pojawilo mi sie to raz jeszcze w weekend jak stalem w korku na autostradzie w sloncu. Tego samego dnia wieczorem problemu juz nie bylo i do teraz nie ma. 

Zastanawiam sie czy te bledy sa zapisywane w historii komputera bo glupio jechac do serwisu i mowic ze cos nie dziala kiedy dziala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...