Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie dorobić kluczyk ?


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Potrzebuję dorobić kluczyk do mojej A4. Posiadam Immobiliser oraz przycisk do alarmu/centralnego zamka. Niestety poprzedni właściciel miał tylko jeden (w AC jest to uwzględnione), a ja ostatnio będąc daleko od domu wystraszyłem się totalnie, że go zgubiłem :P Chciałbym mieć drugi taki sam, nie jakieś rzemiosło... No i trzeba zakodować Immo i alarm. Gdzie najlepiej/najtaniej zrobić to w okolicach Warszawy ?
Pozdrawiam,
Traviz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie ze przywieszki z PIN-em tez nie posiadasz. Dorobienie grotu to w jakims lepszym zakladzie do 50 zl mysle ze powinni Ci zrobic. Ja dorobilem za 30 ale to znajomy. Co do imo jesli nie posiadasz PIN=u to chyba pozostaje Ci serwis. Pytalem sie ile to ale teraz juz nie pamietam. Za IMO albo 150 albo 250. Zakodowanie pilota to jesli posiadasz VAG to zrobisz sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem to tak: kupuję sobie kluczyk (w miarę oryginalny), dorabiam gdzie popadnie i koduję sam VAGiem ? Tylko, gdzie znaleźć instrukcję kodowania ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem to tak: kupuję sobie kluczyk (w miarę oryginalny), dorabiam gdzie popadnie i koduję sam VAGiem ? Tylko, gdzie znaleźć instrukcję kodowania ? :roll:

Chwila, chwila Ty masz scyzoryk czy zwykly? Do tego masz jeszcze alarm to nie bardzo wiem jak to sie ma.

Ja mam scyzoryk, wiec u mjnie wyglada sprawa tak:

1) kupilem juz kluczyk taki jak powinienem

2) dorobilem juz do niego grot

3) teraz za pomoca VAG-a moge zakodowac piloty

4) jesli bym posiadal PIN to przekodowalbym rowiez IMO (tak przynajmniej mi sie wydaje, bo gdzies cos widzialem na temat robienia tego VAG-iem.

Nie posiadam PIN-u musze prawdopodobnie oddac kluczyk do serwisu i poczekac tydzien albo dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikuś, mam zwykły kluczyk, tyle że napewno jest w nim IMO oraz przycisk do alarmu :mrgreen:

31271e98c5feb9f5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj powiem Ci tak: podjedz do dobrego goscia co dorabia klucze i sie zapytaj czy Ci przekodouje IMO i alarm. Bo ja jak bylem ze swoim to gosc mi powiedzial, ze sam by to zrobil znaczy przkodowal IMO i pilota ale kluczyk jest ciut za nowy i on juz sobie z tym nie poradzi. Chodzilo o jakis uklad scalony, ktory byl juz zaawansowany i on powiedzial, ze nie da rady.

Wiec radzilbym Ci pierw podjechac do jakiegos goscia i sie dopytac co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Trojmiescie kluczyk scyzoryk kosztuje okolo 300zl ale nie jestem pewnien czy to byl serwis:(ale moge zapytac dokladnie jak cos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Trojmiescie kluczyk scyzoryk kosztuje okolo 300zl

o matko :shock: i weź tu człowieku się nie stresuj przed każdą wypłatą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Trojmiescie kluczyk scyzoryk kosztuje okolo 300zl ale nie jestem pewnien czy to byl serwis:(ale moge zapytac dokladnie jak cos ;)

Ale to o co chodzi? Ze nowy tyle kosztuje bez kodowania i bez dorobionego grota?

Ja dzisiaj bylem w serwisie w Łodzi i powiedzieli mi za przekodowanie imo + sterowania zamkiem centralnym 150 zl.

Chyba juz nie bede nigdzie szukal tylko zrobie to w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sie mowi na te kluczyki: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=103849210 :smile:

ale one dzialaja na 433mgh :roll: a B5 maja inna czestotliwosc :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sie mowi na te kluczyki: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=103849210 :smile:

ale one dzialaja na 433mgh :roll: a B5 maja inna czestotliwosc :roll:

No wiem ze pracuja na innej czestotliwosci. Ale chlopaki co juz mowilem albo przekladali srodki albo robili sobie sami plytki przelutowywali elementy i im smigaly. Poszukaj na AKP i jak cos to popytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sie mowi na te kluczyki: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=103849210 :smile:

to nie jest zwykły banan - to banan od Chiquity :)

Swoją drogą trochę czasu i sianka trzeba włożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj rozmawiałem z moim szwagrem, który pracuje w serwisie audi w usa i pytalem go czy przy mojej A4 nie powinno byc klucza ktory nazywa sie VALET KEY. (otwiera tylko drzwi i uruchamia auto). Powiedział mi że jak podam mu VIN to mi taki wytnie :shock:

orientujecie się może czy serwisy u nas mogą coś takiego zrobić.

Pozdrawiam,

Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj rozmawiałem z moim szwagrem, który pracuje w serwisie audi w usa i pytalem go czy przy mojej A4 nie powinno byc klucza ktory nazywa sie VALET KEY. (otwiera tylko drzwi i uruchamia auto). Powiedział mi że jak podam mu VIN to mi taki wytnie :shock:

orientujecie się może czy serwisy u nas mogą coś takiego zrobić.

Pozdrawiam,

Janek

Serwis u nas to na pewno Ci tego nie zrobi.Przyjmą zlecenie i wyślą do Niemiec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem ten problem teraz z drugim autem, przytargałem z niemcowni golfa IV i dostałem scyzoryk (z imo i alarmem) i 2 serwisowy kluczyk. Chciałem dorobić drugi klucz ale jak mi zaśpiewali w serwisie VW w Zabrzu (Besmarex) za dorobienie scyzoryka + wszystkie ustawienia żeby działał 770zł to mi kopara opadła. Na allegro kupiłem nowy alarm za 180zł a płytki z pilota idealnie pasują do scyzoryka, takze założyłem nowy alarm do scyzoryków włożyłem nowe płytki i śmiga jak fabryczny. Wystarczy wpisać na allegro "scyzoryk" i wyskoczą aukcje, gość jest z Wrocławia i sprzedaje takie alarmy lub przerabia scyzoryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi oferowano dorobienie kluczyka pod scyzoryk za 150zł (dorobienie grotu + oryginalny scyzoryk + programowanie IMO), ale obawiam się, że alarmu i centralnego z pilota nie będę miał ? Czy to też idzie "przegrać" ? Bo koleś nie był w stanie mi odpowiedzieć na to pytanie w 100% :roll:

[ Dodano: 28-11-2006, 09:01 ]

I jeszcze jedno. Kluczyk wyglądał dokładnie tak jak ten z aukcji: LINK

Zastanawiam się czy nie dać sobie spokój z tym scyzorykiem bo w razie sprzedaży autka czy ubezpieczalni to będę miał jeden kluczyk starszy, drugi nowszy - żeby to źle nie wyglądało :) Taki kluczyk z dorobieniem jak ja mam to cena 130zł (20zł różnicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...