Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie dorobić kluczyk ?


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

A4 AJM 2000

Jeśli nie mogę wejść w 17 - instruments, tzn, że sterownik w pompce może być uwalony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dołączę się do tematu :)

Z racji tego, że posiadam tylko jeden kluczyk, to chciałbym dorobić drugi. Kupiłem używkę 4D0837231A 433,92Mhz, także otwieranie centralki z pilota to nie problem, doda się go VAG-COM'ie, a grot dorobi się w jakimś zakładzie dorabiania kluczyków.

Teraz zostaje kwestia zakodowania transpondera. Używany, mógłbym ewentualnie sprawdzić w VAG'u czy jest możliwość odblokowania, chociaż nigdy nie bawiłem się w kodowanie, a tym bardziej odblokowanie :)

Znalazłem coś takiego,

TRANSPONDER CHIP IMMO ID 48 MEGAMOS VW SEAT AUDI (4052430822) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nowe prekodowane odblokowane transpondery Megamos ID48. Czy miał ktoś z nimi styczność? Podobno nie chińskie :)

I teraz takie pytanie, czy po złożeniu wszystkiego do kupy, jest w ogóle taka możliwość, aby zakodować do z poziomu komputera? Np VAG'iem, Can Commander'em czy czymś innym? Czy raczej tylko jest to możliwe w stacji kopiującej transpondery? (w zakładach z dorabianiem kluczy samochodowych). PS. PIN do swojego immo posiadam jak coś :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

Audi a4 posiadam od kilku dni, w związku z tym przepraszam za moje może banalne pytanie. Otóż posiadam taki oto kluczyk:

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 4fadd13844650.jpg

czy ta wersja posiadała osobny pilot zdalnego sterowania? jeśli tak to co po kolei zrobić aby możliwie tanio go dokupić/dorobić? uda mi sie zaprogramować inny pilot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie zakładać nowego wątku. Popsułem pilot sterujacy centralka tzn odłamał mi sie uchwyt.

Co muszę mieć żeby zakodować do auta inny pilot ? czy wystarczy kupic piloty z cenntalka sterującą np z allegro

ew. ile teraz kosztuje przerobienie na scyzoryk. Dorobienie grota 30 zeta do tego scyzorki 50 zeta cos przekladac ze starego kluczyka muszę ?pastylke ? sam mechanizm pilota trzeba jakos kodowac tez?

Dobra doczytałem używany scyzoryk + dorobienie grota i zaprogramownie adaptacja kluczykow bo pin znam i adaptacja centalnego tylko trzeba znalesc scyzor zeby mail czestotliowsc jak centalka.

Pin licznika swoj jakby co znam.

Oznaczenie pompki 20140719_201220.jpg z literka L ? dodatkowo mam centalke pod pilot bo na obudowie pilota tez ta fima wacoe 20140719_201255.jpg

i ten temat dla potomnych bo szukajka jest tak zj***na ze az zal. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka-266131/

opis od a do z

czy takie ustrojstwo podejdzie bez problemu mozna taka centralka zastapic oryginalna centralke > STEROWNIK zamka centralnego pilot AUDI scyzoryk (4400624302) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem od kilku tygodni (chyba) szczęśliwym posiadaczem A4 B7 2006r.i mój problem to jeden sfatygowany kluczyk.Jestem zmuszony dorobić drugi.Kluczyk kupiłem z tym samym nr (210 PLN),transponder polecono mi taki (http://allegro.pl/transponder-crypto-can-skoda-seat-vw-tp23-a1-i4524156349.html),jeszcze dorobienie grota.Czy z tym wszystkim jestem w stanie samodzielnie zaprogramować kluczyk.Pragnę dodać że na takie autko ciułałem kilka dobrych lat i nie stać mnie na kupienie kluczyka w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie zaprogramować kluczyk od q3 ( banan ) do b5 żeby otwierał centralke, pytam bo czytałem tu, że audi chodzi na tej samej częstotliwości, czy to wystarczy że działają na tej samej częstotliwości czy tego się nie da zrobić, dodam że już próbowałem do hecy i nic.

Odpowiem sobie sam bo jak ktoś to przeczyta to dostanie odpowiedz, kluczyki w audi chodzą na trzech częstotliwościach w europie 433, 433,93 i 434 i tylko zgodność częstotliwości pozwala użyć kluczyka

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zgubiłem swój jedyny kluczyk od auta. Auto to A4 B5 96r (immo poza zegarami). Kupiłem na allegro centralkę z dwoma surowymi kluczykami do dorobienia i podłączyłem ją. W tej chwili auto otwiera się i zamyka ze scyzoryka ale muszę dorobić w nich jeszcze grot i zaprogramować immo żeby auto odpaliło. Robicie takie rzeczy wysyłkowo? W tej chwili mam 2 kluczyki scyzoryki + wyjętą wkładkę zamka z drzwi kierowcy i mogę ewentualnie wyjąć puszkę z immo bo znajduję się bodaj nad nogami kierowcy. Z niej chyba będziecie w stanie zaprogramować dorobione klucze. Interesuje mnie czy dacie radę zrobić coś takiego i i le by to kosztowało (wysyłkowo). Pozdrawiam.

Kopiuj wklej z allegro bo takie zapytania wysyłam. Może ktoś z Was ma sprzęt i się podejmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam pytanko kupiłem audi a4b8 natomiast moja znajoma tez jakis czas temu kupiła podobne b8 lecz jej ukradli wiec podarowała mi kluczyki po swojej b8 i teraz moje pytanie chciałbym zakodować te kluczyki wymienic groty wie ktoś moze ile take coś kosztuje i kto moze mi to zrobic z okolic Wrocławia Nysy strzelina Dzierżoniowa klodzka bo do tych miejscowości mam najbliżej no i niewiem czy to wszystko bo jedni mówią ze samo programowanie nic nieda wraz z kupnem grota jesli kluczyki są używane a chce wiedzieć ile takie cos kosztuje jak sie ma używki dodam zdjęcie kluczyka
nadmienię że kluczyki mają podobne numery
75b18f752a09098ee1dc8caf1d49fc07.jpg

Jesli ktoś mi moze pomóc to z chęcią ja po służę kiedyś swoją wiwdzą na inny temat Przyznam ze jestem lekko zdesperowany bo niewiem zbyt wiele a słyszałem ze niekturzy magicy kopiują klucze by potem podwędzić samochody wole zkozystac z wiedzy kogoś kto naprawde zna sie na zeczy jesli nie na forum to chociaż na priv podam swój email prywatny i bede czekac na info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kodowaniem pilota do AUDI A4 b5 1996 rok

Pilot kiedyś działał normalnie, tylko odpadł z niego przycisk i auto otwierałem kluczykiem, trwało to jakieś 5 miesięcy. Naprawiłem pilot i wymieniłem baterię, próbowałem go zakodować w sposób tu podany, ale pilot nadal nie działa. Jakieś 3 lata temu sam zakodowałem pilot, tylko nie pamiętam jak dokładnie to wyglądało. Wiem tylko że było parę sposobów kodowania i nie wszystkie działały.


Mam problem z kodowaniem pilota do AUDI A4 b5 1996 rok

Pilot kiedyś działał normalnie, tylko odpadł z niego przycisk i auto otwierałem kluczykiem, trwało to jakieś 5 miesięcy. Naprawiłem pilot i wymieniłem baterię, próbowałem go zakodować w sposób tu podany, ale pilot nadal nie działa. Jakieś 3 lata temu sam zakodowałem pilot, tylko nie pamiętam jak dokładnie to wyglądało. Wiem tylko że było parę sposobów kodowania i nie wszystkie działały.

No i zrobione pilot zakodowany, dodam że pilot jest oddzielny (nie scyzoryk) sterownik centralki to VOTEX GmbH

- wciskasz na pilocie dwa przyciski (naraz) i trzymasz ok 15 sekund aż dioda przestanie migać, puszczasz wtedy dioda zapala się i świeci cały czas
- jak dioda świeci zamykasz samochód kluczykiem (ja zamykałem drzwi kierowcy)
- jak zamkniesz kluczykiem wciskasz przycisk na pilocie (ten do otwierania)
- i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam dolozona centralke ktora nadaje na czestotliwosci 433,92 czyli jak czesc centralek w audi czy dokupujac org scyzoryk o tych czestotliwoscia zagada to z dolozona centralka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam dolozona centralke ktora nadaje na czestotliwosci 433,92 czyli jak czesc centralek w audi czy dokupujac org scyzoryk o tych czestotliwoscia zagada to z dolozona centralka ??

jak ori to zagada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik centralnego dolozony nie orginalny

Edytowane przez Piteros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście byłem u miejscowego dorabiacza kluczy razem z IMO zapłaciłem 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odkopie troszkę . Czy jest możliwość zmiany takiego oto kluczyka :20191205_155537.jpg

na scyzoryk? Jak by miało wyglądać kodowanie itp.? Pacjent audi a4 b5 1.9 tdi AFN z 1998 roku. Dziękuję za odpowiedzi :)

 

Ktoś może się orientuje? odkopuje, bo pilot sie rozlecial i chcialbym scyzoryk :) da rade?

Edytowane przez 1nt3l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...