Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AWX] 2 bieg wentylatora klimatyzacji


zbojna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W moim AWX gdzie jest tez wiatrak z wiskoza ostatnio nie slysze aby po wlaczeniu klimatyzacji nawet przy upalach 30 C nie zalaczal sie 2 bieg wentylatora klimatyzacji...Dawniej smigal az silnik zagluszal. Na VAG zadnych bledow i w tescie sie wentylator uruchamia. Natomiast po wlaczeniu klimy dziala tylko na 1 biegu. Cisnienie na vag dochodzi max do 13 bar, moze ktos sprawdzic u siebie przy jakim cisnieniu zalacza sie 2 bieg wentylatora? Pewny nie jestem ale kiedys startowal od razu z 2 biegu i tylko czasami sie przelaczal na 1 bieg.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się myle ale po to jest wiskoza, żeby nie było sztywno biegów 1 i 2, tylko płynnie przechodziło na wyższe obroty. Wiatrak masz przecież na pasku. Tam gdzie wiatrak jest tylko elektryczny pewnie masz bieg 1 i 2 ale na pasku nie.

Poszukaj jak sprawdzić wiskoze i jakies czujniki przy tym.

Edytowane przez aiwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale ja nie pisze o wisko tylko o wiatraku klimatyzacji, wisko zyje swoim zyciem i tak jak piszesz jest na pasku. Pytanie jest tylko i wylacznie o wentylator od klimatyzacji elektryczny i jego 2 bieg

 

POzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, mogłem nie uciekać z lekcji j. polskiego to bym zrozumiał pierwsze zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie da rady sprawdzic? Wystarczy w VAG na wlaczonej klimie na low wejsc w klime 8 i grupa 1, tam jest cisnienie, przykladowe wartosci:

JF1CQBwUv4B45gpW9qkPHUAAAAASUVORK5CYIIA

 

 

Edytowane przez zbojna
a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...